Výsledky vyhledávání pro slovo “Tr”

CANON SELPHY square QX10
Toto testování jsme si velice užili, a samozřejmě v průběhu tolik tiskli, že jsme jako rodina přišli na to, že takovýto výrobek, je skvělé mít doma při ruce 🙂
Balíček nám přišel velmi brzy, a jak jsem pochopila, je několik barevných variant, které jsou velmi hezké tedy všechny. 💕💚🤍🖤 My konkrétně jsme testovali černou barvu, 🖤🖨 kdy jsem za to byla nesmírně ráda. Protože věřím, že spousta rodin by si barvu samozřejmě vybrala podle bydlení, aby to ladilo. 🙂 A proto děkujeme za možnost této černé varianty. I tímto bych hned pochválila, že je možnost si vybrat z barevných provedení. ☺️☺️🖨
Po nainstalování aplikace do MOBILU, přes kterou se toto všechno ovládá, se vkládá fotografie, s jakýmkoliv písmem, nebo rámečkem. Dají se vložit i hezké pozadí, podle toto jaká je na fotce příležitost. 🙂 Jako první jsem si se synem vytiskli rodinnou fotku, abychom přišli na to jak se Canon používá. 👱🏽♀️👶🏼👱🏽♂️ A bylo to velmi jednoduché a fotka během chviličky byla přilepená na lednici. 👏🏻❤️Jako první bylo nabití, které netrvalo ani moc dlouho, samozřejmě, vložení barev a foto papírků do tiskárny. 🙂 Vše bylo podrobně popsáno v návodu, takže opravdu nic těžkého. A myslím, že zvládne každý i školou povinný (kdyby někdo nevěděl co k Jěžíšku). 🙂
Pro mě bylo toto testování nejúžasnější v tom, že jsem vše mohla vyvolat z pohodlí domova. 🏠 A nemusela jsem stát na příklad v drogerii na rychlotisku, abych měla pár fotek do alba, tudíž jsem využila, večerní chvilky a konečně synovi dodělala DĚTSKOU KNIHU, 🖨📲👶🏼☺❤️ kde má konečně vylepené veškeré fotky a informace ohledně svého života od 1 roku až po 3 narozeniny. 🙂 Fotky z Canonu jsou lepící, takže obrovská výhoda, není potřeba izolepa nebo lepidlo, krásně se fotka přilepí na knihu bez jakýchkoliv problémů. ☺️⭐️
Také se dají vymyslet spousty, ale spousty dalších, krásných věcí, kde fotky udělají krásu, památku a hlavně radost. Udělali jsme si do ložnice úžasný dřevěný památeční obraz, kde je náš maličký od 1. měsíce, až po jeho první ROK. A také vše z pohodlí doma, v klidu a rychlosti. 👏🏻☺️⭐️ Také jsme si vybrali fotečky na kovový rámeček, 🖨📲 kde nám krásně zdobí ložnici. ☺️
Canon doporučuji všem, co mají rádi své zážitky viditelné a hmotné. 👶🏼👱🏽♂️👱🏽♀️🖨 Stejně jako my, kde fotky máme opravdu všude 🏠🙂 a tím i spousty zážitků. V tuto chvíli máme pro rodinu zjednodušené Vánoce, jelikož si přejeme jen balíčky s barvičkami a papírky na fotky 🙂 pro našeho nového člena rodiny SQUARE, který s námi teď tráví spousty času. ⏰ Těšíme se, až s námi poletí na letní dovolenou, ☀️✈️ kde si fotky hned můžeme vytisknout, a nalepit např. na kufr při cestě domů. 🙂
Mé úplně první testování se blíží ke konci..
#test_plasmakosmetika
Jsou to už skoro dva týdny, co po mně pošťák hodil přes plot balíček (v době koronavirové standardní doručovací metoda s tichým souhlasem obou stran). Testování bylo příjemné i překvapivé, naučila jsem se něco nového a určitě budu hodně uvažovat, jestli zůstanu i dál uživatelkou, zázrak se sice nakonec tak úplně nekonal, ale krém je příjemný, sedí mi a nějaké výsledky tam jsou 😉
gel se mi líbí víc, ale bohužel nejsem milionář a mí tři draci potřebují daleko víc plnou ledničku a nové botky než vyžehlenou maminku bez vrásek 😉
Podrobnější popis v recenzi příští týden 🙂

🌸NoTube doma_39🌸
Všem vám přeji krásnou druhou adventní neděli. Píšu až teď, protože mám poslední dobou dny nějak pomotané...vůbec mi nedošlo, že už je zase čas na další článek. 😁🙈
Tánička byla během týdne moc hodná. Krásně papala. Večer se dokonce ládovala sušenkami a křupkami až jsem valila oči. 😁👌🍪 Dělalo mi opravdu radost dívat se, jak si sama dává do pusinky jednu sušenku za druhou a spokojeně pomlaskává. 😍 Jediné, s čím trochu bojujeme, je pití. Někdy pije pěkně, ale někdy nechce a nechce. Pití plive, kroutí se, atd....však víte. Pití dostává Tánička po lžickách. Jelikož nesaje, tak z lahvičky nebo brčkem se nenapije a když se jí dostane od ruky hrneček, prostě ho vylije, aniž by měla v úmyslu se napít. 🥤🙄
Do konce roku už nás čeká pouze jedno vyšetření na kardiologii a pak už jen hipoterapie, která Táničku pořád moc baví. 😊
Poslední dobou se jí nechce mluvit. Jen si brblá a žvatlá pro sebe, ale slova se jí říkat nechtějí. Jakoby zapomněla vše, co se naučila. Pevně doufám, že si zase vzpomene a začne říkat aspoň těch několik málo slovíček, co už uměla. I přes to, mi přijde, že je hodně učenlivá (s ohledem na její diagnózu). 😊 Během chvilky je schopná se naučit spoustu blností....jako třeba předevčírem. Naučila se dělat čerta. Plazí jazyk a u toho dělá blééébléé. 😅😛 I z takové hlouposti máme nevýslovnou radost a nadšeně se tomu smějeme až do aleluja. 😂❤️
Mějte krásný týden a až zapálí e třetí svíčku na adventní věnci, zase se ozvu...jídlu zdar ✌️
Aby těch soutěží nebylo málo, tak má #vileda adventní soutěže i na svém Facebooku. Najdete pod Vileda ČR a SR.
Hraje se o 3x Vileda TURBO mop - třásňový mop se šlapacím pedálem 👌
Do zítřejších 8:00 ráno máte ještě možnost zapojit se do soutěže o tuhle krásnou hračku pro miminko v rámci adventního kalendáře #dm 🍀
Už jste se zapojily do dnešní soutěže u @tratatundra? Že ne? Tak ale to je veliká chyba. Hodně veliká chyba!
Naštěstí to ale ještě stále stíháte 😎
Držím pěsti a nemáte zač!
Krásnou druhou adventní neděli vinšuju ☃
https://www.modrykonik.cz/blog/tratatundra/article/vanoce-s-ambasadorkami-soutez-s-pepco-r9awjh/

Linkimals testování - Fisher-Price- Hraje si celá rodina
Díky Modrému koníkovi jsme měli tu skvělou možnost testovat nové hračky od Fisher-Price. Moje radost z interní zprávy o výhře v tomto testování byla opravu veliká! Musím se přiznat, že jsem dokonce probudila spící děti :D.
Hračky přišly hned v pondělí ráno, když jsme byli připraveni k odjezdu za babičkou... No nevadí, hračky jsme naložili sebou do auta a jely hned na výlet, neboť děti byly naprosto unešené, že jim konečně přišel balíček, co jim maminka dá a neříká, že je pro tatínka (krytí pro Ježíška).
K babičce s námi jel losík a lenochod. Děti jsem spravedlivě podělila, samozřejmě, tak ani neproběhla bitka. Honzík (3roky) si vzal lenochoda a hned jsme zkoušeli co všechno umí. Doma máme už beatba ufona, tak jsme podobnou hračku už znali. Zuzan(1rok) dostala do rukou jako prvního losíka, pěkně si ho všude nosila a chovala jako panenku. Chvíli na to jsme zjistili, že hračky hrají obě stejnou písničku... No bylo to úžasný!K babičce s námi jel losík a lenochod. Děti jsem spravedlivě podělila samozřejmě, tak ani neproběhla bitka. Honzík (3roky) si vzal lenochoda a hned jsme zkoušeli co všechno umí. Doma máme už beatba ufona, tak jsme podobnou hračku už znali. Zuza(1rok) dostala do rukou jako prvního losíka, pěkně si ho všude nosila a chovala jako panenku. Chvíli na to jsme zjistili, že hračky hrají obě stejnou písničku... no bylo to úžasný!!
Doma jsme rozbalili i lamu kroužky.... teda nečekala jsem to, ale rvali se o ně :D.... Třetí hračka není hold do počtu, ale během týdne se to srovnalo.
Týdenní Linkimals disko byla opravdu perfektní, uklidila jsem ostatní hračky do pokojíků a v obývaku jim nechala hlavně tyto tři. Všechny návštěvy si museli každou hračku pěkně vyzkoušel a pochovat, neboť malá se jimi stále chlubila.
Pár večerů s námi chodil losík dokonce spinkat, akorát tedy uspávání s ním bylo na dvě hodiny, což se mamince moc nelíbilo.
Milé maminky,
v dnešní krásnou adventní neděli za vámi přicházím s výsledky včerejší velké vánoční soutěže s Nestlé. 🎄 Jako obvykle vám chci poděkovat za tak velkou účast. Zúčastnilo se vás více než 340. Opravdu moc mě to těší. ♥
Balíčky mám připravené pro 2 z vás. 🎁🎁 Nebudu vás napínat, generátor náhodných čísel vybral maminky, které komentovaly soutěžní článek pod čísly 71 a 164 :
❄ @aguu
❄ @wiewiora
Moc vám gratuluji a co nejdříve se vám ozvu do zprávy. 🌹💋
Soutěžní otázka zněla : "Kolik druhů cukroví se peče ve Vaší domácnosti a jaké je Vaše nejoblíbenější cukroví?"
Pročetla jsem vaše komentáře a opravdu velká většina domácností peče 7 - 10 druhů cukroví. 🙂 Jak jsem vám již psala, i u nás se peče kolem 10 druhů. V komentářích se objevili i maminky, které zvládnou druhů 20 a i 25. Před vámi mohu jen smeknout a říci VAU! 😲 Dále jsem se dozvěděla, že ve vašich domácnostech vede linecké, perníčky a rohlíčky. Já se musím přiznat, že linecké cukroví dělám jen kvůli dětem, sama bych ho nepotřebovala. 🙂 Já miluji kokosky. Jednoznačně. ♥
Ještě jednou DĚKUJI a přeji nádherný adventní čas s vaší rodinou,
Petra

Já ti jednu vytisknu...
Nejčastější věta, která u nás zněla posledních čtrnáct dní... A proč? Měli jsme totiž možnost testovat kompaktní tiskárnu Canon SELPHY Square QX10.
Jak jsme si to užili? Co nás překvapilo, potěšilo a z čeho jsme naopak moc radost neměli? O naše zkušenosti se s vámi naše rodina ráda podělí v následujícím článku.
V balíčku na testování přišla tiskárna a 3 balení náplní ( každá náplň obsahuje 20 listů na fotografie) a toner, který je určený právě pro ně. Asi by nebylo od věci tiskárnu trochu popsat. Na stránkách Canon se dočtete, že rozměry tiskárny jsou 102 × 143 × 31 mm a váží 445g (bez problémů se tedy vejde téměř do každé kabelky), k telefonu se připojuje bezdrátově pomocí Wi-Fi.
Pro použití samotné tiskárny je nutné nainstalovat si do telefonu aplikaci SELPHY Photo Layout (jež je ke stažení zdarma), mile nás překvapilo jak lehké to je a zabralo nám to jen několik málo minut. Orientace v aplikaci je intuitivní a nikdo se nemusí bát, že by to nezvládl. Samozřejmě bylo nutné tiskárnu nabít, vložit toner a naplnit papíry...
V základním balení byly vloženy 3 zkušební papíry i toner, který přesně množstvím odpovídal k počtu fotek. Usb kabel, který je třeba k nabíjení byl součástí balení také, ale adapter do zásuvky ne. Jak správně vložit papíry je popsáno v přiloženém návodu a ještě je uvnitř tiskárny pro jistotu umístněn obrázek, který popisuje jak na to. Je to opravdu snadné.
Zadní strana fotopapírů lze krásně sloupnout a pod ní je lepící vrstva, takže fotky se dají použít i jako štítky, které nalepíte na vámi určené místo.
🎄TEASER🎄
Pokud jste se ještě nezúčastnili dnešní soutěže s #pepco, mám pro vás tady lákadlo. 🤗
Součástí obou výher je totiž tenhle velice oblíbený receptář. 😍 A ten rozhodně stojí zato!!!
Já už ho mám doma v jarní a teď i ve vánoční verzi. A pár jich mám nachystaných jako dárky pro své kámošky.

Naši kamarádi LINKIMALS
Jsem vážně nadšená, že jsme mohli být součástí testování Linkimals party. ❤️
Když balíček dorazil, tak malý zrovna spinkal. 🤭 Celá zvědavá jsem hned šla balíček rozbalit. Ani jsem nečekala, že bude obsahovat celou partu Linkimals. Celá překvapená mě ukápla slza dojetím, jak je to úžasné. 😊
Hned co Tobiáš vstal, upaloval do obýváku, kde na něj jeho nové hračky čekaly. Jeho oči byly rozzářené a na tváři se mu tvořil úsměv.
Jen chci říct, že milujeme hračky od Fisher-Price a už jich pár máme doma a tyhle další opět nezklamaly. ❤️ Nejvíc je u nás v oblibě lama, a pak los, kterého malý tahá všude. Ven, k babičce, a i po bytě. Lama je úžasná rozvojová hračka s motivačním povzbuzením. Malý obecně miluje všechny skládačky, ale tahle jako bonus zpívá, svítí a je to zase něco jiného, než na co jsme zvyklý. ☺️ Los je takový náš parťák do nepohody. Vždycky mu zvedne náladu a když mačká bříško hned hledí po ostatních Linkimals jak svítí a zpívají všichni společně. Co se týče lenochoda, tak za mě je nejlepší z celé party, ale toho náš malý využije nejvíc až bude rozumět co vlastně říká a co po něm chce. 🤭 Lenochod dítě dokáže roztančit, což se u nás povedlo. Jsem velmi ráda za propojení celé party, že na sebe tak reagují. I kdybychom je nedostali na testování, tak bychom je šli i tak koupit. Nelitovala bych a mockrát děkujeme za tu příležitost být součástí tohoto testování.
Děkujeme. ❤️
Dobrý den prosím ví tu někdo jak je to s Polskem a karanténou?
Manžel tam potřebuje na otočku jet. Po návratu co? Musí do karantény? Dočetla jsem se karanténa nebo negativní test, ale on tam jede jen na hodinu.
Děkuji 💙
SOUTĚŽ UKONČENA - Adventní kalendář s firmou #vileda - okénko číslo 6
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Na dnešní den jsem se moc těšila. Druhá adventní neděle a já do soutěže vybrala novinku roku 2020 1.2 Spray Max box.
Plochý mop s oboustrannou mycí hlavicí, rozprašovačem a velkou nádržkou pro rychlý a efektivní úklid vašich podlah. Stačí naplnit vodou a oblíbeným prostředkem na vytírání. Díky oboustrannému mycímu návleku dokáže umýt dvojnásobnou plochu oproti podobným mopům. Odstraní 99% bakterií jen za pomocí vody.
Prodej tohoto výrobku překvapil i samotnou Viledu. Zatím se prodalo 5x více mopů oproti očekávání 😲
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Jak se do soutěže zapojit?
🎄 dát lajk této zprávě
🎄 odpověď na soutěžní otázku komentářem pod tuto zprávu - živý nebo umělý vánoční stromeček? Můžete napsat i proč.
Soutěžíme od teď do dnešní půlnoci. Pomocí generátoru náhodných čísel zítra vylosuji jednoho výherce.
Hodně štěstí 🍀🍀🍀

Vánoce s ambasadorkami: Tipy pro pohodové rodinné vánoční focení
Vánoce jsou nádherným završením celého roku a mnoho rodin tak chce mít na tuhle dobu památku v podobě fotografií. Než jsme s mužem měli děti, tak nás vlastně ani nenapadlo, že něco takového jako vánoční focení existuje. Ale v těhotenství s Eliáškem jsme začali chodit k "naší" fotografce a ta tenkrát organizovala i každoroční vánoční focení. No a od té doby jsme lapení a vánoční fotky prostě musíme mít🙂
To úplně první profi vánoční focení proběhlo u nás doma, kam za námi fotografka přijela, a byla to pecka. Sice jsme pak uklízeli ještě asi 3 dny, ale ty fotky a zážitek za to stály🙂
Nicméně nám je mnohem bližší focení venku, takže naše další vánoční fotky už vznikly vždycky někde venku v přírodě.
Za objektiv...
Postupem času jsem se z role před objektivem posunula častěji spíše za něj, ale vánoční focení si ráda užívám jako “klient”, i jako fotografka. Musím říct že jako fotografka jej mám strašně moc ráda - je to taková příjemná tečka za celoroční dřinou. Na vánoční focení nejčastěji chodí rodiny, se kterými se už znám z dřívějších focení, takže to jsou velmi milá, téměř až přátelská setkání.
Rodiny, které se na focení vydávají prvně, se mě často ptají na nejrůznější tipy, tak věřím, že se budou hodit i vám🙂

🎄Vánoce s Ambasadorkami - soutěž s PEPCO🎄
DĚKUJEME ZA ÚČAST, SOUTĚŽ BYLA UKONČENA!
Výherkyně naleznete zde: https://www.modrykonik.cz/blog/tratatundra/message/krasne-rano-dnes-udelam-radost-dvema-z-2ftj6x/
Tak co? Byli jste hodní? Nadělil vám Mikuláš do okna dobroty anebo vám tam čert nechal pytel brambor? (Domácí hranolky, ale taky nejsou špatné, kolikrát lepší než čokoláda.) Nebo na vás opět letos zapomněl a dobrutky přivezl jen těm nejmenším?
Ať už je to tak, nebo tak, já se letos opět zahraju na Mikuláše a obdaruji ne děti, ale vás dospělé, protože my maminky (a taky tátové) bychom na sebe neměly zapomínat. Proto jsem se v rámci Vánoc s Ambasadorkami rozhodla, že do soutěže vyberu něco, co udělá radost vám dospělým. Vždyť my jsme taky celý rok hodní, pracovití, pro své blízké děláme první-poslední a čas vánoční je časem, kdy bychom se za to vše měli odměnit.
Nachystala jsem si proto pro vás dva balíčky “pepcovin”, které v předvánočním období musíte mít. Něco voňavého, něco praktického, něco hezkého a něco teplého. To vás čeká a nemusíte pro to udělat nic víc, než zodpovědět soutěžní otázku.
A čeho jiného by se soutěžní otázka měla týkat, než Vánoc. Vánoce jsou čas, kdy jsme SPOLU. Rodiny, přátelé… Scházíme se, slavíme… A já osobně si tento čas nedovedu představit bez lenošení u vánočních filmů a bez vánočních písniček. Ty v autě poslouchám celý prosinec a vytváří moji vánoční náladu.
Doba příprav a očekávání...advent
Advent již začal. V mém okolí někteří mluví o pokání, někdy o smutku, o depresi. ALE! advent pochází z latinského adventus, což znamená příchod. Příchod = narození Ježíše Krista.
Je to doba, kdy se připravujeme na VÁNOCE. Když čekáte návštěvu (přátelé, oslava narozenin, známí ze zahraničí...) naplánujeme si oslavu. Připravíme pití, jídlo, doma gruntujeme 🙂 Těšíme se na setkání. Ale buďme upřímní. Někdy tyto přípravy dají zabrat. Nejednou se těším na oslavu narozenin, ale pak jsem mrtvá z toho, jak vše je třeba připravit a nachystat. A tak se mi zdá, že během příprav ještě neslavíme - v jiném případě by bylo těžko odlišit oslavu od příprav.
Adventní radost má hluboký duchovní základ: čistíme naše domovy (někdo gruntuje již od října), ale měli bychom myslet i na čištění srdcí a duší. Odpuštění, smíření - to jsou podle mě hlavní úkoly. Co to vyžaduje? Je potřeba sebereflexe, chvíli oddychu a zastavení se, abychom mohli nahlédnout do sebe sama a znovuobjevit smysl života. smysl každodenních "úsilí". Myslím, že toto období nás zve k tomu, abychom našli chvíli sami pro sebe, i kdyby jenom chviličku, a podívali se na sebe, na svou rodinu, na lidi kolem sebe. Možná to bude sebereflexe o snech - jaký chci mít život, jaké chci mít emoce, jaké vztahy chci v životě mít.
Advent. Je to čas zázraků. Ale zázraky se nestávají jen tak - vyžadují naše odhodlání, naši energii, víru a pocit vděčnosti za to, co již máme. Zázraky, které zažíváme v každodenním životě, považujeme příliš často za normální a přirozené. Zvykli jsme si na ně. Tento nedostatek vděčnosti bohužel otevírá dveře k tomu, abychom "ztratili". Děkujme za to, kde jsme, co jsme a koho máme.
- Jak dlouho trvá advent?
Adventní čas začíná čtyři týdny před Vánocemi. V kostelech se začíná objevovat fialová barva, která má znamenat pokání. Není to o smutku, ale o pozvání k zamyšlení. Počátky adventu sahají do 4 st.n.l., tedy vlastně do doby, od kdy se slaví Vánoce. Termín Vánoc je vlastně "dohodnut". Z psychologického hlediska je podle mne čas zvolen ideálně :D Máme nejdelší noci a nejkratší dny. Mnoho lidí by prožívalo depresi z toho nejkratšího dne, ale většina žije přípravami na vánoce. A tak se ani nenadějeme a je po vánocích a najednou nejkratší den v roce je za námi a dne začíná přibývat. :D A to je optimistické :D

Naši noví parťáci Linkimals od Fisher Price
Když jsem se dozvěděla, že budeme moct s naší malou Evičkou otestovat novinku Linkimals od Fisher-Price, moje radost byla ohromná. 🙂 Tato sada obsahuje tři parťáky – lenochoda, lamu a losa. Tuhle značku hraček pro nejmenší mám osobně fakt moc ráda, malá má několik kamarádů. Ale těmhle ukecaným zvířátkům se fakt nic nevyrovná. 🙂
Balíček nám dorazil zrovna, když malá spala, ale jako by měla nějaký radar. Sotva jsem kluky a holku vytáhla z krabice, už se ozývala z pokojíčku. Popravdě jsem nečekala, že některé ze zvířátek u ní bude mít úspěch hned na začátku. S novými hračkami se většinou potřebuje chvilku seznamovat, oťukat si je a až pak s nimi začíná být kamarádka. Ale los, to byla láska na první pohled. Okamžitě ho čapla a zmáčkla bříško. Hračky byly v krabici zapnuté, takže sotva sob spustil písničku, přidali se k němu i lenochod a lama. Lekly jsme se obě. 😀 Ale bylo to moc hezké. Zvířátka zpívají společnou písničku, někdy jen tak přizvukují jeden druhému. Zvířátka mají dvě hlasitosti a dají se i vypnout, takže pokud se chcete vy nebo vaše dítě věnovat jen jednomu, není to žádný problém. Super je, že hrají jen po zmáčknutí, nikdy se nám nestalo, že by některý z nich začal hrát sám od sebe. A to nejvíc oceňuji já, jako maminka, večer u televize nebo při chvilkách klidu se z rohu s hračkami neozývají žádné zvuky. 😀
LOS je z hraček nejmenší, ale u nás nejvíc oblíbený, jezdí s námi i ven, když musíme vyzvednou bráchu ze školy. Evička si s ním opravdu hezky hraje. Zapíná se na boku, pak už stačí jen zmáčknou bříško a los povídá, počítá a zpívá. Bříško barevně svítí.
LAMA nejen, že hezky svítí a hraje, ale během týdne jsme jí stihly ztratit hlavu a doteď jsme jí ještě nenašly. Bude nám muset pomoct tatínek a hledat pod gaučem😀. Lama se skládá ze tří barevných kroužků, které se na sebe skládají. Evičce je 14 měsíců a skládání jí ještě ze začátku moc nebavilo, nevydrží totiž moc v klidu sedět, pořád někde lítá. Ale moc jí bavilo kroužky různě schovávat. Jak už jsem řekla, hlavu lamy pořád nemáme. Nakonec přišla na nejlepší využití lamy babička, která dala Evičce tuto hračku při sezení na nočníku. To je totiž jediná chvíle, kdy je v klidu. A světe div se, Evička kroužky nejen hezky skládala, ale daří se jí i to hlavní, co se na nočníku dělá. 😀 Takže lama je naše nejlepší nočníková kámoška.
LENOCHOD je největší z hraček. Na každé nožce má tlačítko. Má opravdu hodně melodií, učí děti abecedu i počítání, barvy. Mě se líbí ze všech nejvíc. Evička ho ráda chytá za ruce a snaží se s ním tančit, ale je na ní ještě těžký.
ZÁVĚREM – zvířátka Linkimals se opravdu povedla. Malá si s hračkami opravdu vyhraje, při její aktivitě jí dokážou na chvilku zastavit a upoutat její pozornost. Myslím, že čím bude starší, tím víc s nimi vyhraje. Hraje si s nimi i sedmiletý syn. 😀 Hračky jsou moc hezky propracované, udělat hračku z lenochoda je prostě super nápad. Pokud můžu, moc ráda tyto hračky doporučím jakékoliv mamince nebo tatínkovi. Děti budou nadšené. 🙂

Zvířecí parťáci od Fisher Price
Děkuji za možnost testování, modrý koníku!
Přiznávám, z tohohle testování jsme doma byli nadšení všichni. Hračky od Fisher Price patří u našich dcer mezi nejoblíbenější, a tak jsem byla opravdu zvědavá.
Jejich propojení jsem nečekaně vyzkoušela ještě v krabici. Vyděsilo mě to a pobavilo zároveň. Holčičky z toho byly paf a stále se předháněly, které zvířátko začne a spustí tak lavinu světel, barev a zpěvu.
Hodnocení celku:
Já jsem nadšená z neobvyklosti zvířátek. Hemží se to u nás medvídky, pejsky a jednorožci... Každá změna vítána.
Lenochoda jsme poznaly, lama je dle dcer vysokou ovcí a los je prostě sob. 😁
Propojení je praktické i při hledání jednotlivých hraček, když je chci uklidit. Ještě by se hodilo, aby kroužky od lamy zpívaly, ty se nám ztrácely nejčastěji. Když ale po dlouhém dni padnete únavou na gauč a omylem spustíte některou z hraček a začnou se všude ozývat parťáci, je to děsivé.
Holčičkám propojení vyhovovalo, mají rády hluk. Já po pár dnech již tolik nadšená nebyla, přiznávám. 😁
Hledám parťáka na výlet do Salzburgu
Jednou se takhle na jaře bavíme s manželem (předem upozorňuji, jsme spolu 17 let a zná mě dobře).
já: Co kdybychom si na podzim vyrazili na prodloužený víkend?
( Moje představa s ohledem na naše společné zájmy: Vyspíme se, vyrazíme za kulturou, návštěva muzeí, galerií, obrazárny, celodenní procházky po městě, v parku, večerní koncert barokní hudby v některém z krásných Salcburských kostelů ....)
Loni jsme byli ve Wroclavi, co letos třeba Salcburg?
On: Jo, to je dobrý nápad, po něčem se tam podívám.
O dva dny později....
On: tak jsem se díval na ten Salzburg a napadlo mě, že je to malé město (154000 obyvatel), kolem jsou krásné Alpy, že bychom nebydleli přímo tam, ale vyrazili na výlet po okolí.
( mám ráda pěší výlety v mírně zvlněné krajině, ale Alpy jsou na mě zvlněné trochu moc)
Namítnu, že šplhání do hor jsem vážně na mysli neměla.
On: To nemusíš, určitě tam jezdí i lanovky...
Můj údiv je ještě větší. Ví, že lanovky nemám ráda, mám nějak pocit, že v nich můj život visí na vlásku a celou cestu myslím jen na to, abych už stála na pevné zemi.
A tak nakonec řeknu: A jsi si jistý, že tam chceš jet se mnou?
Tady je to jedno krásnější cukroví za druhým. 😍 Já jsem v listopadu a na přelomu s prosincem pekla jen po malých várkách na zkoušku a pro navození vánoční atmosféry. 🎄❤ Ale ve velkých dávkách vždy začínám po Mikuláši. Tudíž začnu už zítra nebo v pondělí! 🤩
Jinak jsem zahlédla pár dotazů a krátkých zpráv na téma vanilkové rohlíčky. Tak u nás se tradičně pečou mandlovo - arašídové (50:50). ☺ Jak je to s rohlíčky teda u vás?? 😃

Vyhlášení výherce 1. adventní soutěže s Fisher-Price
🎁 Čertovské vyhlášení 1. adventní soutěže s Fisher-Price je tu! 🎁
Jsem moc ráda, že dnes na Mikuláše mohu udělat radost jednomu z vás! ❤️
🍀🍀🍀 A kdo vyhrál zpívající misku Fisher-Price? 🍀🍀🍀
Generátor náhodných čísel vylosoval komentář č. 14 🤗 Výhercem se stává @sarakucova 🏆
🤩 Gratuluji a přeji mnoho zábavy se zpívající miskou FP 🎁😍
Kdo neměl tentokrát štěstí nezoufejte! Soutěží bude do Vánoc ještě opravdu hodně!




















