Výsledky vyhledávání pro slovo Tr

avatar
88petule
Zpráva byla změněna    26. lis 2020    

Hotová TEKUTÁ mléčná dětská výživa BEBA COMFORT HM-O je připravena pro každou situaci. Já, jako maminka, vidím její smyslnost v těchto případech :

✔ PŘI HLÍDÁNÍ
_________________
Maminky, znáte to, často přichází okamžik, kdy potřebujete, aby vám vaše děťátko někdo pohlídal. I když potřebujete jít třeba jen k lékaři, čas strávený mimo dohled děťátka se může protáhnout a čas krmení bude muset zvládnout babička. Já jako máma vím, že příprava kojeneckého mléka může být občas stresující i pro mě, natož pro babičku, která s dítětem není tak často. BEBA COMFORT HM-O tekutá je připravena k rychlému podání právě v tomto případě.

✔ NA CESTY
_________________
Rádi cestujete? Má vaše miminko staršího sourozence, který prahne po výletu? Chystá se vaše rodina na víkend na chatu do hor? Naše rodina cestování miluje a s malými dětmi jsme vždy vybírali destinaci, kde bude k dispozici alespoň rychlovarná konvice pro převaření vody, abych mohla kojenecké mléko z prášku připravit. Toto omezení nyní odpadá, protože můžeme sáhnout po hotovém mlíčku, které se ani nemusí uchovávat v ledničce, a které stačí opravdu jen přelít děťátku do lahvičky a dát vypít nebo těm nejmenším ohřát ve vodní lázni. BEBA COMFORT HM-O v tekuté formě výrazně zjednoduší cestování a výletování s našimi nejmenšími.

✔ PRO OKAMŽITÉ PODÁNÍ PŘI NÁHLE VZNIKLÉ SITUACI
_________________
Tekutá mléčná výživa vám pomůže i v jiných náhlých případech. Třeba chystáte narozeninovou oslavu a víte, že na přípravu mléka nemusí být ve stresu čas, i zde vám může být BEBA COMFORT HM-O tekutá velkým pomocníkem. Stejně tak ji můžete využít během návštěv či nadcházejícího Štědrého dne, který může být pro maminku hektický. Nebo se dokonce chystáte na svátky k prarodičům? Nezní lákavě sbalit s sebou jen tetrapack hotového mlíčka a v klidu k rodině na Vánoce odcestovat? Já jako maminka třech dětí říkám ano. 😊

💡 Často se mě ptáte na cenu tohoto hotového mlíčka. Běžná cena tekuté mléčné výživy BEBA COMFORT LIQUID je 61,90 Kč. V akční ceně již nyní seženete za 49,90 Kč za 500 ml. 👏

#zdravyzacatek s #nestle
………………………………………......
Důležité upozornění: Maminky, nezapomínejte, že kojení je pro Vaše miminko to nejdůležitější.

Letošní. 😍 Už čeká na neděli.

avatar
apacheeeAMBASADORKA
26. lis 2020    

Milé dámy, jsem vám jen chtěla říct, že podle počtu soutěžících to vypadá, že na své muže myslíte daleko daleko míň než na sebe 😇

Udělejte s tím něco, protože jakmile se to ti vaši dozví, neodpustí vám to a budete to mít denně na talíři 😂

Výhrou je tento balíček a dorazí vám určitě do Vánoc, takže můžete mít krásný vánoční dárek třeba pro muže, partnera, taťku, dědečka, bráchu, nebo třeba i pro svého kamaráda🎁

Soutěž najdete zde:
https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/message...

avatar
apacheeeAMBASADORKA
25. lis 2020    

Právě běží "chlapská" soutěž o #dm produkty a já jsem si uvědomila, že jsem vás ještě neseznámila s privátními značkami, které vyrábí produkty právě pro muže 👦

Začneme tou známější z nich - myslím, že tu bude jen velmi málo z vás, které by neznaly značku Balea. No a tahle Balea má ještě "sestřičku" Balea MEN, která se specializuje na naše drahé polovičky 😍

Balea MEN zahrnuje širokou škálu produktů pánské kosmetiky - najdete v ní vše pro dokonalé oholení, sprchové gely, deodoranty, pleťovou i vlasovou kosmetiku a mnohem více.

Aktuální nabídku této značky najdete na eshopu:
https://www.dm.cz/znacky/balea-men

Najde se ve vaší domácnosti některý z produktů značky Balea MEN? U nás ano, a to dokonce hned několik 😎

avatar
tratatundra
Zpráva byla změněna    25. lis 2020    

Poslední dny trávíme hodně času na chatě mojí babičky. Přece jen je nás na malý byt moc, tak jsme rádi, že máme kde trávit čas, když už je na hřiště docela zima a brzo tma.

#pepco

avatar
88petule
Zpráva byla změněna    25. lis 2020    

Dnes vzpomínková fotka z loňských Vánoc s čerstvě roční Natálkou 👣🎄 Na okamžik, kdy vaše děťátko udělá první krůčky, čeká netrpělivě každý rodič. Vzpomenete si, kdy váš mrňousek začal chodit? A třeba v jaké situaci to poprvé bylo? 💙

#zdravyzacatek s #nestle

🌷 Co říkáte na to, když se říká: Když se čeká holčička, ubírá mamince na kráse, když chlapeček tak naopak? 🌷

Tipy na hračky pro děti od 6 do 18 měsíců

Často se mne ptáte na to, jaké hračky jsou u nás oblíbené a jaké bych dala tipy pro vaše děti. Rozhodla jsem se vám tedy napsat, co frčí nejvíce u nás! 😍

Už téměř rok jsem ambasadorkou kvalitní značky dětských hraček #fisherprice ❤️ Během této doby měla má dcerka Nelinka možnost vyzkoušet a prozkoumat mnoho hraček a já vám teď prozradím, co je u nás opravu TOP. Jsou to hračky, které s Nelinkou rostou a jsou v kurzu už dlouhou dobu. A já vám představím ty, které si myslím, že v kurzu i nadále zůstanou 😉

Po kliknutí na název hračky v nadpisu se rovnou prokliknete na stránky, kde se dozvíte více informací i s tipem, kde hračku můžete zakoupit 👍

Beatbo (9 měsíců +)

Ten nikdy nezklame! Je plný zábavných písniček, na které sám tančí a roztančí všechny kolem sebe. Umí nahrávat krátké fráze a vytvořit z nich písničku - to baví nejen roční děti, ale i ty mnohem starší. Tímto dárkem potěšíte každého drobečka - je interaktivní, mnoho se s ním dá naučit a přitom zažijete tolik zábavy. Jeho bříško se rozzáří s každou písničkou a je to opravdu show 🎼

Zpívající miska (6 měsíců +)

Kdo je připraven, není zaskočen

Měla jsem možnost zapojit se do testování online kurzů první pomoci od doktorky Knězkové. A musím říct, že to byl smysluplně strávený čas

Kurz je rozdělen na dvě části. Je podaný příjemnou formou, a paní doktorka se příjemně poslouchá. 

O miminku

1) Videolekce

První část kurzu obsahuje 12 krátkých videolekcí. Každá zaměřená na jednotlivé téma, jako je Výběr pediatra, Porodnice, Co čekat za vyšetření po porodu, Monitor dechu, Motorický vývoj do 1 roku, ale třeba i Febrilní křeče či Resuscitace dítěte. Prostě vše co vás napadne od pozitivního těhotenského testu, až do roku dítěte. 

2) Knihovna

Joie Litetrax 4 je stálice mezi kočárky Joie a jeden z nejoblíběnějších typů. Má spoustu super funkcí pro pohodlí dítěte i maminky, ale co já osobně velmi u kočáku oceňuji jsou 2 držáky nápojů a skrytá přihrádka přímo na rukojeti. Mobil a papírové kapesníky je fajn mít vždycky po ruce. 🙂

Máte Joie Litetrax 4 nebo Litetrax 4 Air? Jak jste spokojené?

#joie #joie_czsk

Vyhlášení soutěže o zajíčka na spinkání

🎁 Mikuláš s Fisher-Price je tu o pár dní dříve! 🎁 

Včera jsme ukončili soutěž o zajíčka na spinkání a už dnes tu máme výsledky!

Všem zúčastněným děkuji za zapojení do soutěže 🤗 

Vítěz může být jen jeden a my se teď podíváme jak dopadlo losování 🎁

🍀🍀🍀  U koho se bude usínat se zajíčkem? 🍀🍀🍀 

Generátor náhodných čísel vylosoval číslo 259 🤗 Výhercem se stává @andri_fialkova 💕 - moc gratuluji k výhře a věřím, že se dárek bude Adélce a Kubíkovi líbit 👏  (očekávej ode mne soukromou zprávu s podrobnějšími informacemi).

avatar
slunecnice7
Zpráva byla změněna    25. lis 2020    

V pondeli jsem rano obdrzela balicek s kosmetikou na testovani. Plasma Creme a Plasma Gel. Skvele je, ze je to ceska kosmetika.
Krem je hutnejsi, ale skvele se vstrebava. Gel je na ochranu a regeneraci nejen pleti, ale celeho tela. Takze ma vyuziti pro celou rodinu.
Uvidime jak se budou tihle kamosi i nadale seznamovat s mou pleti. Dame jim cas do nedele, kdy bude dalsi prispevek 🌻
#test_plasmakosmetika

#test_fisherprice4 ...tak hračky jsem holkam ukázala až v úterý ráno, neboť večer by určitě neusnuly 😂. Starší málem ani neodešla do školky a odpoledne proběhla menší hysterie, že spolu všichni tři nezpívají 😂 naštěstí se vše vyřešilo a ke spokojenosti naší starší princezny (moji už zas tak ne 😂) zpívají naše tři dárečky napříč celým bytem, i když nejsou spolu 😲🔝🙉... Jinak u mladší vede lama, dělají se s ní prima blbiny 🤪

(3 fotky)

Kdy je taková stropní hranice pro pečení cukroví? Aby se vše stihlo a bylo hezky měkké ?
Zase mě vypekla trouba .... naposled mě vypekla loni na Vánoce ... čůza.... no tentokrat už poletí z okna 😅, ale než prijde nová a než ji přijde někdo nainstalovat .... no sem si jista, ze to muze trvat, tak doufam, ze aspoň něco stihnu
PS. Mate zkušenosti s parní troubou ? 🙂

Štěstí přeje připraveným...

Nejhorší představa je pro mě ta, že by se někdy mé děti dostaly do situace, kdy by byl ohrožen jejich život. Určitě se všechny shodneme na tom, že nejlepší je umět takovým situcím předcházet, ale bohužel, ne vždy můžeme nastalé okolnosti ovlivnit. Být v tu chvíli připravená a umět takovou situaci řešit, je pro mě k nezaplacení. 

Díky online kurzu ,,První pomoc dítěti", který jsem absolvovala u MUDr. Knězkové, jsem získala pocit jistoty, že dokážu svým dětem pomoci. I když pevně doufám, že celý kurz mi bude nakonec úplně k ničemu a první pomoc nebudu muset nikdy v životě nikomu dát. 😉

Jak kurz probíhá?

Kurz je postavený tak, aby byl pro nás maximálně praktický a užitečný nám, maminkám. Celý kurz je situovaný tak, abychom zvládly první pomoc samy doma s dítětem. Kurz je rozdělen do samostatných modulů, které si pak můžete kdykoliv znovu přehrát:

Ukázka z části ,,První pomoc dítěti" -  celkem 14 videolekcí. V této části se dozvíte nejen důležité kontakty, které je dobré mít uložené v telefonu. Ale především to,  jak postupovat při úrazech, otravách a ,,nehodách", které se u dětí nejčastěji stávají. Včetně resuscitace dětí...

Ukázka z části ,,O miminku " -  celkem 12 videolekcí.  V této části se nastávající i   zkušené maminky dozví spoustu užitečných informací. Paní doktorka se zde věnuje například výběru pediatra a porodnice, motorickému vývoji dětí, monitoru dechu a SIDS, očkování, febrilním křečím, teplotám i resuscitaci kojenců...

Tak jo. Od včerejška u nás neexistuje žádná jiná hračka než ty, které jsme díky koníku obdrželi k testování a to jsou L!NK!MALS od FisherPrice. Dnes hned ráno v 6:50 se to u nás s partou rozjíždělo ve velkém. Tobiáš si nejvíc oblíbil lamu, protože už déle miluje všechny skládačky a tato jako bonus vydává motivační zvuky😊 Je krásné vidět jak ho udivuje, že hračky jsou na sebe napojené a vykládají si vzájemně - neví kam koukat dřív a je nadšený❤️ Měli jsme v plánu kupovat na Vánoce, ale koník nám hračky nadělil dříve a teď vím, že bych investice do nich, kdybych je kupovala, nelitovala.🥰
Na fotce jde vidět jak je hrr a potřebuje všechny tři hračky zároveň. Vyfotit ho s nimi je pro mě momentalně nemožné😂🙏🏻 #test_fisherprice4

Ahoj, měla bych dotaz ohledně žádosti v práci jen o ranní směny. Je nějaký zákon, že když mám dítě, musí mi zaměstnavatel vyjít vstříc? Musím mít předem vypsaný nějaký papír? Nebo je to spíš na firmě jestli mi vyhoví nebo ne? Předem děkuji za odpověď.

avatar
petuliiik01
Zpráva byla změněna    24. lis 2020    

Už jen dnes můžete SOUTĚŽIT o krásného zajíčka na spinkání 🐰 #fisherprice, kterého si nastavíte, jak vám bude vyhovovat, pomocí aplikace Smart Connect ve svém telefonu 📲

Nelinka se každý večer těší, až mu zmáčkne bříško 😍 A potom už jen zavřít očka a nechat se zanést skrze jeho hudbu daleko a ještě dál 😴 Usínání má s tímto usínáčkem své kouzlo 🥰

Zapojte se do soutěže ještě dnes a už zítra budete vědět, zda se štěstí usmálo právě na vás 😉
https://www.modrykonik.cz/blog/petuliiik01/article/mikulasska-soutez-o-zajicka-na-spinkani-3296sl/

Hodně štěstí přeji 🍀

avatar
sabinovotna
Zpráva byla změněna    24. lis 2020    

#test_canon4

Tak dnešní večer jsem začala vytvářet knihu kterou malému píšu už od narození ❤️👶🏼 Neustále jsem se nemohla dostat k tomu jít fotografie vytisknout do jakéhokoliv Fotolabu.

A díky tomuto skvělému přístroji CANON který můžu mít doma a nezabere žadné místo mám fotky v knize během pár minut nalepené 👌🏼🍀👶🏼

Fotky mám vytištěné během chvilky můžu si k nim ihned napsat datum (nebo nechat vytvořit v aplikaci) abych nezapomněla kdy byly fotky vytvořené a během další vteřiny jsou v knížce nalepené takže za mě úžasné ☺️☺️

(4 fotky)
avatar
escapelle
Zpráva byla změněna    24. lis 2020    

Původně jsem měla svůj testovací příspěvek #test_plasmakosmetika připravený cca na čtvrtek.
Včera, cestou autem do práce jsem si dělala bodové poznámky.
1. Oceňuji v uzávěru funkci start /stop. Ráda mám jistotu že nic nevyteče.
2. Přípravky jsou bez parfemace což taktéž hodnotím kladně.
Nemám ráda když kosmetika intenzivně voní.
3.na první dojem se krém jevil hutně, ovšem na pleti lehký, hned vstřebaný. A skutečně se dostavil efekt sametové pleti.

Ovšem už v autě jsem měla potřebu se neustále "podrbkávat". Když jsem přijela do práce, zjistila jsem že mám obličej místy zarudlý.
Protože moje pleť takto občas na novou kosmetiku reaguje, dala jsem krému šanci i dnes.
A došlo ke zhoršení.Ze zarudnutí je vyrážka. Pleť stažená, pálí, jako struhadlo. No prostě klasická alergická reakce.
Je mi líto, ale mé testování krému je tedy u konce.
Na fotkách to není tak zřejmé, protože i když fotím bez filtru, červenou to prostě stáhne.
První foto včera, druhé dnes.
#test_plasmakosmetika

(2 fotky)
avatar
apacheeeAMBASADORKA
24. lis 2020    

Můj muž tomu říká "utrácení za kraviny", ale nerozumí tomu 😂

Je to totiž jen podpora mojí oblíbené květinářky 🍀 a navíc z těch věcí mám ohromnou radost ❤️

Jo a ještě chybí dokonalá postavička sněhuláka s odpočtem dní do Vánoc, ale tu mi ihned zabavili kluci. A hádám, že už mi jí ani nepůjčí 🙈

✈️ Jsem zpátky v letectvi ✈️

Je to dlouhý příběh, ale v červenci mi přišel e-mail od bývalé práce, jestli bych neměla zájem o práci na letišti. Moje první myšlenka byla že ne, rozhodně ne. Můj muž ale viděl, že mi práce s letadly chyběla a byl to on, který se mě do toho snažil přemluvit. Samozřejmě jsem v žádném případě tohle nechtěla dělat na úkor syna. Netíží nás finanční potíže a do práce jsem nemusela.
ALE... byla to práce na půl úvazku a ještě bych se mohla zbavit svých služeb a tzv. trade away. Tak abych to zkrátila. V srpnu jsem prošla tréninkem, v září jsem pracovala a pak nás měsíc a půl nepotřebovali (voluntary leave). V půlce listopadu jsem se vrátila a pracuju zhruba jeden až dva dny týdně na pět hodin. Pracuji jen když je můj muž doma, aby mohl být se synem.

Práce mě baví a jsem ráda, že mám muže, který mě v tom podpořil a že je rád, že mám zase něco “svého”.

Foto v uniformě

#test_canon4
První z věcí, která mě napadla, když jsem se dívala co tato tiskárna umí, byla domácí tvorba magnetek.
Fotopapírům totiž lze zadní stranu sloupnout, pod ní je lepicí povrch. Objednali jsme si tedy domů na zkoušku jeden magnetický arch. Dnes dorazil a já se mohu pochlubit úspěchem a dvěma novými magnetkami. Jsem opravdu nadšená, protože magnetky patří každý rok k pravidelným dárkům pro prarodiče.

(3 fotky)

Mám velikánskou radost, že i u nás se díky @konik_testuje zabydleli úžasní Linkimals od Fisher-Price. První dojmy jsou víc než kladné. I tatínek byl jako u vytržení, když při rozbalování zjistil, jak spolu tihle tři komunikují 😀
Kluci už je zkoumají a za mě je momentálně největší přínos v tom, že toho menšího na nějakou chvíli opravdu zaujmou (tím pádem máme na chvíli "klid", protože jinak ho celý den zajímá jediné - stavět se u všeho, u čeho mu to jde 🙈 ). Ten větší se zase vyžívá v roli učitele 🙂 Ale celkově ho tihle frajeři zaujali víc, než jsem myslela - povídá si s nima, tancuje... Zatím deset bodů z deseti!
#test_fisherprice4

#test_canon4

Usmálo se na mě štěstí, byla jsem vybrána na testování kompaktní tiskárny Canon SELPHY SQUARE QX10. Při rozbalování balíčku se ukázalo, že to bylo štěstí dvojité, neboť mi dorazila tiskárna v mé vysněné "mint" variantě 😍 Za design dávám rovnou jedničku s hvězdičkou. Balení obsahovalo tiskárničku, kabel k nabíjení, 3 ks fotopapíru a inkoustovou kazetu k vytištění 3 ks fotografií. K originálnímu balení tiskárny jsem obdržela ještě 3 sady fotopapírů po 20ti kusech (XS-20L), k nimž je vždy přibalena inkoustová kazeta, která vystačí na potištění právě tohoto množství fotopapíru.

Ponejprv bylo potřeba tiskárnu nabít a nainstalovat do telefonu aplikaci SELPHY Photo Layout. Bezprostředně po té jsem mohla začít tisknout. Kreativitě se meze nekladou🙂 Musela jsem se ale trochu krotit, abych si nevyplácala všechny náhradní náplně a měla tak prostor pro kreativní vyžití v dalších dnech testování 😉

Strana