10tt a přestalo bít srdíčko. Jsem na dně...

lucik253
15. kvě 2019

Ahoj holky, včera jsem byla na druhé kontrole a doktor mi řekl že nevidí bít srdíčko 😞 jsem z toho uplně na dně.
Bylo to vytoužené,na třetí pokus vložené embryo 😥

layaa
15. kvě 2019

@lucik253 jj, kapky, bohužel balení stojí cca 500 a je to na měsíc.

lucik253
autor
15. kvě 2019

@layaa To už tak bývá no. Ale ty ceny v Caru jsou mnohem horšíííí

helko
15. kvě 2019

@lucik253 moc mě to mrzí, život není fér no☹️někdo otěhotní hned někomu doporučí až za půl roku, co doktor to názor, podle mě je to zbytečně dlouhá doba pokud tam neni nějaký další problém, zánět atd... Myslím že tělo buď je a nebo není přípravné. Když je přípravné tak otěhotníš... Držím moc palečky ať je brzo lépe, po revizi se aspoň trochu uleví.

lucik253
autor
15. kvě 2019

@helko Moc ti děkuji 🙂 no asi uvidím až po zákroku, pak 27.5 za gynekologem na kontrolu.
Pak se budu muset zas domluvit ve svém Caru kde mám ještě embrya

saminomimino
15. kvě 2019

Hodně sil,mě se loni v červnu stalo přesně to samé v 10tt,do té doby rostlo ukázkové,byla jsem úplně na dně,též jsem ještě 6dni čekala na revizi,snad ti dám naději,dnes jsem 40tt a čekám na porod už jak na smilování,drž se

lucik253
autor
15. kvě 2019

@saminomimino Tak to moc držím palce ať se už ukáže venku

klea81
15. kvě 2019

@lucik253 já byla na revizi hned v den zjištění

lucik253
autor
15. kvě 2019

@klea81 Já až v pondělí jdu ☹

giften
15. kvě 2019

@lucik253 na to nejde nemyslet. Je to prostě hrozny. Otázky proč zrovna já a to nemůže být pravda jsem měla v hlavě ještě hodně dlouho... A po čase už mi lezli na nervy no asi nebylo zdravé/dost silné apod.... Prostě tím si žena musí projít sama max s partnerem. Ostatní nepomůžou i když chtějí... Přeju brzké duševní i fyz. uzdravení ♥️

helko
15. kvě 2019

@lucik253 nechápu proč takhle ženu nechají trápit já taky šla až za týden co mi to řekla dr. Prej to se dělá i za 2 týdny když není volno na operaci. Já měla až do revize těhotenské příznaky to bylo děsný ☹️ hodně sil...

lucik253
autor
15. kvě 2019

@giften Moc děkuji, člověk je v tom fakt sám

lucik253
autor
15. kvě 2019

@helko Právě sem unavená a bolí šíleně prsa žaludek na vodě od té doby co jsem našla //
4lověk se bojí aby to tam něco neudělalo ☹

rebekabebe
15. kvě 2019

@lucik253 me zjistili ve 12+4 ze v 11tydnu prestalo bit srdicko... Na sare sem byla tohle pondeli a to jsjsem byla 13+1

lucik253
autor
15. kvě 2019

@rebekabebe 😢😢😢

rebekabebe
15. kvě 2019

@lucik253 ale muzu ti rict ze me to uz tolika na srdicku neboli bylo mi psychicky lip 20.9.2018 sem samovolne potratila a ted to zjistili na screeningu... A to mi bude teprve 22 a uz se mi to takhle sere... Za dva tejdny budu mit vystedky histologie proc se to stalo...

lucik253
autor
15. kvě 2019

@rebekabebe A myslíš že i já se dozvím proč? nebo asi ne, jen že asi přestalo bít srdíčko

rebekabebe
15. kvě 2019

Operace nebyla tak hrozna bolesti sem mela jako pri silne menstruaci ale nebyli to bolesti nonstop... Nekdy si rikam ze bych radsi nenasla dve carky nez je dvakrat najit a dvakrat prijit o miminko...

vitezove
15. kvě 2019

Je mi to moc líto. Držím palce, aby si co nejdřív měla sílu do dalšího boje. A věř, že nejsi sama. (viz: https://www.modrykonik.cz/blog/vitezove/article/denik-ivf-v-potrat-woocr6/
https://www.modrykonik.cz/blog/vitezove/article...)

Kdybys někdy měla chuť popovídat, klidně napiš do sz.

rebekabebe
15. kvě 2019

@lucik253 meli by miminko poslat na histologii aby vedeli jestli nemelo nejakou vadu

lucik253
autor
15. kvě 2019

@rebekabebe i když sem 10tt ? no zajímalo by mně co mohlo být špatně

rebekabebe
15. kvě 2019

@lucik253 podle me ano nam prestalo byt v 11 s pritelem sme si rekli ze to skusime az za 4 roky ja ted dite nechci nechci tim prochazet zase stacilo dvakrat...

rebekabebe
15. kvě 2019

@lucik253 taky sem zvedava jestli za to muze moje geneticka vada jestli ji melo taky

lucik253
autor
15. kvě 2019

@rebekabebe Tak snad se taky pak něco dozvím ☹ no mně je už 32

helko
15. kvě 2019

@lucik253 jak jsem se vzbudila po revizi prsa už nebyly plné a všechny příznaky pryč, prostě tělo se pořád chová jako těhotné to je hnus no člověk si říká jestli se nespletli....☹️ Byla jsem ve 12tt plod odpovídal 10tt takže jsem to měla podobně jako
@rebekabebe
Mě ale dr hned na UTZ řekla proč(genetická vada) ale někdy je to prostě tak že se miminko přestane vyvíjet ☹️

rebekabebe
15. kvě 2019

@helko ja na to cekam mimco melo jen 4,3 cm tak sem zvedava co mi reknou na kontrole... Jeste sem mela peknou ironii tim ze malovali operacni saly tak me operovali na porodnim salu...

rebekabebe
15. kvě 2019

@helko ja uz jen cekam aby mi zmyzlo brisko a bufe fajn :/

pipapi
15. kvě 2019

@lucik253 mrzí mě to a přeji hodně sil...můžu se jen zeptat, brala jsi někdy HA?

verca1446
15. kvě 2019

I já to zažila... Před rokem umřela ségra a já byla v 8 tt a netlouklo srdíčko. Těžko říct co se stalo, ale pokud by bylo spatne, je dobře že takto v začátku a tělo to pozná. Jinak povzbuzující je to, že 2 měsíce po jsem znova otěhotněla a teď mám 14 dní do termínu. Takže hlavu hore 🙏🤗

lucik253
autor
15. kvě 2019

@pipapi Ano brala ale tak 7 let uz nee

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru