11.tt nebije srdíčko. Je ještě naděje?

renchees
12. kvě 2020

Ahoj chci se zeptat dneska jsem byla po 2 tydnech na kontrole minule vše ok a dneska , že je plod malinkej a že mu nejspiš nebije srdičko. Poslal me do nemocnice na lepsi ultrazvuk. Chci se jen predem zeptat už neni nadeje, že by to jeste dopadlo dobře co? :/

volodka162
12. kvě 2020

Tady Ti řekne 10 maminek 10 názorů. Počkej a uvidíš, nic jiného se nedá dělat a tohle je spekulace, kterou stejně nijak nevyřešíš... Naděje tu vždycky je. Mě v lednu naděje po vánocích v 11.tt skončila a šla jsem na revizi. A to jsem v prosinci viděla bít srdíčko. Prostě příroda ví co dělá a raději tohle zažít než mít postižené dítě. To bych opravdu nechtěla... Hlavu vzhůru, držím Ti pěsti!

theuska29
12. kvě 2020

@renchees Vždy je naděje 🙂 Už jsem pročítala více diskuzí, kde to bylo stejné. A na velkém ultrazvuku vše v pořádku ;) Ale je to 50:50 ... Komentáře vás neuklidní ... Budou tu kladné i negativní zkušenosti

veronikav31
12. kvě 2020

Naděje je vždycky. já mám tu negativní zkušenost. srdíčko nebylo v 9tt, revize 22.12, o rok později 23.12. se nám narodila krásná dcerka. Bohužel, příroda ví co dělá. Raději toto než postižené dítě, to vím,že bych nezvládla. Držím palce ať je to dobré

rnika
12. kvě 2020

Jak píšou výše... je to 50:50. Držím palec. Také jsem to zažila, bohužel se špatným koncem...

lachtanice86
12. kvě 2020

Spíš ne. Ja to zažila později se špatným koncem

zuzkasim
12. kvě 2020

Ptala jsem se takto s nadějí mé doktorky, když jsem byla ve stejné situaci. Je to už paní v letech a řekla mi, že se za svou praxi bohužel nikdy nemýlila, ale že ta šance u lepšího ultrazvuku vždycky je, ať si tam zajdu. No nemýlila se ani u mě☹ Ale za rok jsem měla nový termín porodu a ten mi tu teď už dávno běhá za zády🙂

barmil
12. kvě 2020

@renchees sla jsem na kontrolu v 12tt a zjustilo se, ze od 9tt nebije srdicko. Zamlkly potrat, revize. Ted uz mam 10letou dceru a za 5tydnu dalsi miminko.

kocila
14. kvě 2020

@renchees jak jsi dopadla?

lilv
14. kvě 2020

@renchees presne tak jsem to mela v rijnu, zamlkle tehotenstvi 💔

slunickovm
15. kvě 2020

@renchees já jsem šla v 17.tt, ze nebije srdicko na velký UZ a naštěstí na velkem uz bylo vse ok.

renchees
autor
14. črc 2020

@kocila zamlkle těhotenství a revize dělohy :/

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru