5. - 7. týden těhu. Máte zkušenost, že by poslední MS neodpovídala týdnu těhotenství?

madlilinka2
21. pro 2023

Dobrý den,
chtěla bych se Vás zeptat, zda někdo máte zkušenosti s tím, že vaše poslední menstruace neodpovídá týdne miminka. Letos jsem už prodělala zamlklé těhotenství a snažíme se s manželem o druhé. Před týdnem jsem si udělala 3 testy a všechny 3 měly jasně zřetelné dvě čárky, do toho mám hnědý výtok, citlivé prsa a již jsem i navštívila gynekologa. Poslední menstruaci jsem měla 30.10. - 5.11. Což by odpovídalo 7. týdnu těhotenství, doktor ale řekl že plod vypadá na 5. Týden a hrozí mi zase potrat. Setkal se s tím už někdo a bylo dítě v pořádku? Příští týden mám jit na kontrolu, bohužel 2 potraty během jednoho roku mezi svatkami teď nezvládnu. Děkuji a přeji příjemný den.

konidana
21. pro 2023

@madlilinka2 mereni neni zas tak presne, je to i statistika a prumerovani. Velikost a stari plodu podle ultrazvuku se da urcit s presnosti plus minus tyden, takze odchylka muze byt i tech 14 dni. Take zalezi na tom, kdy byla ovulace. Nekdy prijde na zacatku cyklu, jindy na konci. Tam je dalsi tyden nebo dva nepresnost.

palja
21. pro 2023

@madlilinka2 sestra to tak teď měla a byl z toho nakonec potrat.
Vám přeji, aby to dobře dopadlo. Jenže to nikdy nikdo dopředu neví co a jak bude.

veroniquecz
21. pro 2023

@madlilinka2 ano měla jsem to tak. Dlouhé cykly, diagnóza anembryomola. No teď je mému zamlklému těhotenství 9 let 😁❤️ Držím pěsti ať to dobře dopadne ❤️

madlilinka2
autor
21. pro 2023

@veroniquecz takže si myslíte, že by to mohlo dopadnout dobře? V dubnu jsem měla zamlklé těhotenství, pak jsme se snažili a nic, teď najednou ano, jenomže mimi neodpovídá 7tt. Myslím si, že mě doktor zase požene na potrat..😞

konidana
21. pro 2023

@madlilinka2 pokud nebudou zadne zasadni komplikace, tak bych urcite nechodila na potrat hned, ale az o neco pozdeji (proste az na konci mozne lhuty) , aby byla jeste sance ze to nakonec bude uplne v poradku.

madlilinka2
autor
21. pro 2023

@konidana mockrát děkuji za podporu😊

fouskovi
21. pro 2023

@madlilinka2 jo zažila a zachvili ten zázrak bude mít 5 let

veroniquecz
21. pro 2023

@madlilinka2 určitě bych pockala. Jak dlouhé mas cykly? A jak velký je rozdíl? Rozhodne bych na potrat nesla.

veroniquecz
21. pro 2023

@madlilinka2 napisi ti sz.

lucittta
1. únor 2024

@veroniquecz mužu se zeptat, kdy se mimi ukázalo? Mám teď dg anembryomola. Děkuji

veroniquecz
1. únor 2024

@lucittta ukázalo se až na třetím utz. Cca v 8. Týdnu a rovnou i bilo srdíčko ❤️🙏 Teď už jí bude devět 😁 Držím moc pěsti 🫶🫶

lucittta
1. únor 2024

@veroniquecz moc vám děkuji, třetí Utz mám v úterý a už poslední. Děkuji za kapku naděje.

lucittta
1. únor 2024

@madlilinka2 jak jste dopadla? 🥺

veroniquecz
1. únor 2024

@lucittta tfuj tfuj tfuj. Kolik tt jsi? A jak dlouhé byly cykly? Oni si prostě jedou ty tabulky s 28 denním cyklem a přes to nejede vlak. A přitom na začátku je rozdíl každý jeden den 🙏

lucittta
2. únor 2024

@veroniquecz cca 7+6 dnes dle ms. Byl by to zázrak ❤️

veroniquecz
2. únor 2024

@lucittta zázraky se dějí, nevzdávej to. 🙏 Držím moc pěsti 🫶✊🍀

lucittta
2. únor 2024

@veroniquecz děkuji moc za povzbuzení ❤️

madlilinka2
autor
5. únor 2024

@lucittta minulý týden jsem bohužel potratila..po druhé. Přestalo nám bít srdíčko v 10tt. Snažím se nějak dávat dokupy..😞😞

lucittta
5. únor 2024

@madlilinka2 to mě moc mrzí ❤️ přeji hodně sil, já se dozvím definitivní verdikt zítra 🥺

madlilinka2
autor
6. únor 2024

@lucittta přeji hodně štěstí, potom dejte vědět 🌸

chlapecektehu
6. únor 2024

To by mě zajímalo taky, poslední menstruaci jsem měla od 25.12-30.12 a ovulaci jsem měla až 32DC tudíž 25.1 a dneska 12 DPO mi vyšel první pozitivní test a menstruaci mám až za dva dny dostat. Tak teď taky mám strach a nevím kdy se objednat 🤔 mám dost nepravidelný cykly, rok řeším pcos. Snažíme se o druhé miminko ( třetí těhotenství)

lucittta
6. únor 2024

@madlilinka2 zítra mám revizi, zázrak už se asi nestane 🫣

madlilinka2
autor
9. únor 2024

@lucittta to mě moc mrzí, jak ti je? 😞

lucittta
9. únor 2024

@madlilinka2 hrozne. Bolest fyzická i duševní.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru