7.tt a není slyšet srdíčko. Zamlklé těhotenství?

mufikmarta
18. zář 2020

Ahoj všem chtěla jsem se zeptat stalo se vám to. Byla jsem dnes na ultrazvuku paní doktorka říkala že jsem 7tt ale že vydi jen Vacek ale není nic slyšet mám projít za 14 dní na kontrolu ale neví jestli to není zamlkle těhotenství. Děkuji za Vaše názory i příběhy.

goovana
18. zář 2020

@mufikmarta tehotenstvi muže být mladší takže v klidu počkej na kontrolu za 14 dni už srdíčko být muže krásné vidět 🙂

tez83
18. zář 2020

@mufikmarta stalo...bylo to zamlkle těhotenství a musela jsem na revizi,ale jak píše goovana,může to být také v pořádku,jen mladsi.Kdyz ještě neví ani lékař,nezbývá než vyčkat.Drzim palce!

klokanka31
18. zář 2020

@mufikmarta Mohla jsi mít ovulaci později a tak proto to ještě nemusí být vidět... Neztrácej naději😉

merope
18. zář 2020

Po IVF v 7tt taky ještě nebylo.

alilali
18. zář 2020

U mě srdíčko bylo v 8tt. Předtím také ne, tak nestresuj. Teď je to prostě buď a nebo..

jolana24
18. zář 2020

Byla bych ještě v klidu. Taky jsem šla k dr. v 7tt a dr. to odhadnul tak na 5tt a skoro nic nebylo vidět. Za 2 týdny už bilo srdíčko

monca_24
19. zář 2020

My máme srdicko od 8 tt 😊

vendyvu
Autor odpověď smazal
Zobraz
vendyvu
21. zář 2020

Nevzdávat a počkat! 🙂 Já byla na prvním UZ někdy kolem 8 týdne a ani váček, jen prázdná dutinka. Doktor mě objednal za týden, že z toho nic nebude, nebo jsem otěhotněla později. Vypsal mi i zprávu pro nemocnici kdyby se něco dělo (krvácení, bolesti) ať hned jedu. Pár dní před kontrolou jsem začala špinit, to se doktorovi vůbec nelíbilo, ale ukázalo se krásné srdíčko a od té doby (až na extrémní nevolnosti) všechno v úplném pořádku. Musela jsem otěhotnět opravdu později. Prcek roste, hned na prvním screeningu nám ukázala pohlaví a začíná pomalu ale jistě kopat 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru