8.TT a prázdný gestační váček. Co si myslíte?

tycinkatwix
19. lis 2020

Ahoj holky. Mám otázku... Dle MS jsem 8+6TT, včera jsem byla na druhé kontrole, dle ultrazvuku jsem 5+4 a samozřejmě, jak jsem čekala, doktor viděl pouze prázdný gestační váček, bez žloutku, plodu. Žádná tečka, prostě nic.
Říkala jsem mu, že ovulace nejspíš proběhla později, protože mám i 32 dní dlouhé cykly, proto může být plod mladší, no odpověděl, že na ultrazvuk to nemá vliv. Krev samozřejmě nevzal, že prostě jen vyčkáme do příštího pátku a pokud nic, tak vyčištění. Hleděla jsem na něho, protože v 5+4 dle UZ přece ještě nemusí jít vidět vůbec nic ne?
Jsem z jeho reakce docela vedle, protože jen proto, že nejsem tabulková, tak už hned vyčištění?
Pište cokoliv si myslíte, klidně i ty negativní či špatné závěry, jsem už velká holka, nehroutím se z toho. Prostě budu bojovat do poslední chvíle

janedv
21. lis 2020

@nikishkaaaa ok. Ono kazdy gynekolog jiny nazor. Ja mela pred kazdou revizi jeste kontrolni utz jinde, takze u kazde revize 2 nazory a shodne rikali, ze dulezite je dodrzet sestinedeli a 1 ms. Deloze po revizi "nic neni", musi odejit ocistky a pak zacit rust sliznice. Ale chapu, kazda podle sveho.

fouskovi
21. lis 2020

@tycinkatwix taky jsem to tak měla a ted mi doma běhá skoro 2lety syn

priefi
21. lis 2020

@tycinkatwix někdy se stane, že příroda zahapruje a ovu mohla být na konci cyklu. Pokud teď je 5+4, za týden bude 6+4 a to by mělo být i srdíčko. Pokud to bude beze změny, bohužel se jedná o zamlklé těhu. Držím pěsti. Ale ještě bych se zeptala, test sis dělala poprvé kdy?

tycinkatwix
autor
22. lis 2020

@priefi Jejda... První test jsem si dělala tuším 2 dny po vynechání MS, a slabý dušík tam byl. Takže někdy 20.10

priefi
22. lis 2020

@tycinkatwix duch na testu se může objevit 4 až 10 dní po ovu, je to hodně individuální

tycinkatwix
autor
22. lis 2020

@priefi ano ano, to je. No jak říkám, pokud v 5+4 nebylo nic vidět, tak uvidíme, jestli se mrně ukáže teď a když ne, tak ne. Budeme se snažit dále

priefi
22. lis 2020

@tycinkatwix držím moc pěsti

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru