Berete v těhotenství kyselinu listovou?

dadanana
23. únor 2015

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli v těhotenství užívate nějaké vitamíny? např. kyselinu listovou ?

veru26
29. dub 2015

Jen kyselinu listovou, a samozřejmě hodně ovoce a zeleniny 🙂

rencatupa
29. dub 2015
Uživatel rencatupa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rencatupa.

Já jsem na začátku těhotenství brala kys. listovou a dr. mi doporučil ještě vitamíny Chytré miminko. To beru pořád. |Kupuji to u něho za 200 Kč. Je to hodně?

anniesfibis
1. kvě 2015

ja Femibion cca 300/mesic. ..obyc. listovku pry 50% žen neumí rozložit a zcela z těla vyloučí.

veeeraf
1. kvě 2015

Listovku neberu, ani další jinou "drahou" chemii. Brala bych, což o to, ale tělo si samo řeklo, že ne. Bylo mi po listovce tak zle, že jsem jí vrátila zpátky do lékárničky

daisyjane
1. kvě 2015

Beru taky Femibion. Mám mutaci MTHFR...

desencanto
2. kvě 2015

Femibion 1,doporučila mi to dr ještě před tehu

dubnacek
22. kvě 2015

Ahooj ja dohr.beru 1600mg listovky tj.800 femibion a 2x 400mg ciste listovky a budu brat jeste dlouho,k tomu 6 kulicek denne utrogestanu a 1x denne estrofem,ale zatim to vypada ze to pomaha,uz mame i srdicko a podle utz jsem 5+5 a podle MS 6+0 takze krasa 😉 😉

bastinkaa
27. kvě 2015

ja beru femibion asi jako kazda tady + sem si koupila vapnik+vitamin c a d3 protoze mamce se rozpadly po detech zuby tak tomu chci trochu predejit...a casem si mozna dam obcas magnezium ale zatim sem v zacatcich 🙂

andy15
1. čer 2015

Přemýšlela jsem, že bych si jí koupila. Dostala jsem Multivitamíny s vysokým obsahem kys. listové, mimochodem jmenuje se to Chytré miminko. 😀 Nejen že je to drahé, ale příjde mi to k ničemu. Takže mi to tady jen leží. 😉 Jim zeleninu, ovoce klasika. 🙂 Ono to může mít nějaký vliv víš co, ale bůh ví, jaký to může mít negativum. Přeci jen je to prášek. 😉
Těším se i na léto, až si budu moc u babičky natrhat jahody, rybíz, jostu a borůvky. 😀

mafeska
1. čer 2015

první trimestr jsem brala folgravid, po listovce mi doktorka doporučila gravital a pak už jsem nebrala nic.

kacii
1. čer 2015

listovku jsem pak uz nejedla, doktorka mi doporucila jod...jelikoz opravdu to mnostvi doporucenych morskych ryb jsem nejedla 🙂 aby se vyvijel mozek a nervova soustava dobre... a asi to funguje 😀 kazdy nam rika ze mame peknou chytrolinu 😵

veruveru87
2. čer 2015

Listovku ano 🙂 Další vitamíny bych do sebe necpala, prý se potom rodí hlavně velké děti 😅 😕
Pestrá strava, hodně ovoce, zeleniny, celozrnné pečivo apod. je nadevše 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru