Bolesti od raného těhotenství. Měly jste také tak?

danie_la
21. led 2023

Ahoj holky. Jsem cca v 4 týdnu těhotenství. Těhotenství jsme poznala už v prvním týdnu kvůli bolestem v podbřišku. Mimoděložní těhotenství je už vyloučeno,na ultrazvuku jde vidět že je vše v pořádku usazeno. V Neděli jsem byla na pohotovosti kvůli růžovému výtoku, dva dny na to zas ale na ultrazvuku vše v pořádku. Byl mi nasazen hormon na udržení tehu. Mám ale krizové bolesti jako pri menstruaci, občas silně pichne do hýždí. Stačí když jsem hodinu na nohou a přijdou zmiňované bolesti. Měli jste to Taky takto někdo? Je to 3. Těhotenství ale nikdy jsme takové bolesti neměla. . Díky za reakce Daniela

klokanka31
21. led 2023

@danie_la Ve 4.tt snad nemůže být vidět kde to je ne?

nita1984
21. led 2023

@klokanka31 předpokládám, ze to špatne nazývá. Neb v prvním týdnu ještě ani neproběhla ovulace a styk. Takže to těžko mohla poznat podle bolesti.

jjasmina
22. led 2023

@danie_la mohla jste tušit, nikoliv poznat a ve 4tt je brzy stanovit jestli je vše v pořádku. Ve 4tt byva tak max zpozddena ms

danie_la
autor
23. led 2023

@nita1984 dnes jsem byla na kontrole a je to 6+2tt. Měla jsem za to že je to 4 tydny po oplození, protože vím kdy k oplození došlo. 😁🙉😁Já jsem z toho trochu jelen. Zkrátka asi 10 dní po oplození jsme věděla že jsem těhotná. Test byl se světlým proužkem ještě s nižším hcg. . Bolesti jsou zkrátka od začátku. Dnes mi dr. vysvětlila, že mám delohu dost prokrvenou, ale vidí že je vše v pořádku. V pátek se mi ale stalo, že jsem poklidila pokojík, a na to jsem dostala bolesti, vystřelující do nohy, kterou jsem pak nemohla ani zvednout. Zajímalo by mě., jestli to tak někdo taky má 😬 dnes mi také vysvětlila dr, že to bývá. Někdo má bezbolestné tehu, někdo bolestivé.. Moje dvě předchozí těhotenství byly co se týče bolesti na jedničku. Mohla jsem mýt okna. Druhé těhotenství byly dvojčata, kde jsem akutně musela na císař protože ve 32.tt jedno dítko umřelo. 😓 Po 5 letech jsme se rozhodli mít ještě jedno dítko a hned takové potíže a vzhledem k tomu předchozím tehu jsem docela dost vystresovana. Zažít to už po druhé nechci🥺

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru