Budoucí maminky, čekatelky na bijící srdíčko, jste tu?

brunetkavalery
6. bře 2016

Ahoj Holky, cekate take az lekar potvrdi srdecni akci? Ja jdu na kontrolu ted ve stredu. To budeme 7+6. Tesim se,ze bude bit.srdicko, zroven mam obrovsky strach, ze nebude. Naposledy nam tehu zkoncilo v 9tt bez srdicka.... hodiny a dny se vlecou, snad to dopadne dobre, napiste, zda jste tady nekdo na tom stejne...🙂

romik79
31. bře 2017

@sokolik10 to mě mrzí....Já taky nepřišla moc s dobrými zprávami...Hcg poskočilo ale malinko a má UZ dr.zas nic moc neviděl...V podstatě ani nic prý špatně ani dobře....Takže opět čekání a obava...

romik79
31. bře 2017

@sukubka děkuju ti...No jsem jsem psala...Hcg malinko poskočilo, ale dr.opět nic neviděl...prý nic ani dobře, ale ani špatně...Takže zas čekání a obava...chjo...

sukubka
1. dub 2017

@romik79 a kolikaty mas byt tyden?jeste na uzv neslo nic videt?

romik79
1. dub 2017

@sukubka Ahojky....vychází to dle MS 6+2. No právě že neblo a hcg nárůst byl malinký... ☹ V pondělí 304(pokud jsem s e v tel.nepřeslechla) a v pátek 401. No pročítám diskuze na netu a nevím tedy,zda je šance. Nic mě ale nebolí v podbřišku....jen kříže a dost prsa....Pěknou sobotu a děkuju za optání 🙂

romik79
3. dub 2017

....holky tak jdu na kontrolu a nervičky pracují co bude a jak to dopadne....Opatrujte se tu....

pozi
3. dub 2017

@romik79 drž se a ať to,snad,dobře dopadne,dej vědět😉

romik79
3. dub 2017

@pozi děkuju moc...holky tak hcg stouplo jen o 40 😢 takže blbé...zítra nemocnice...

pozi
3. dub 2017

@romik79 to mě mrzí,drž se...😢

sukubka
3. dub 2017

@romik79 moc me to mrzi broučku.

romik79
3. dub 2017

@pozi
@sukubka

Holky moc děkuju za podporu...Přeji vám jen klidný průběh a bez nervů...Třeba Vás tu ještě nějak doženu...Samozřejmě to myslím ze srandy,i když mi je tedy popravdě smutno....uf tak zítra nemocnice....aspoň kdyby to odešlo samo....

pozi
3. dub 2017

@romik79 no samo asi už ne,už je to přece jen delší doba,tak radši ať tě zkontrolují,aby vše bylo ok a nebyl pak z toho problém,a to víš,že nás doženeš,toho se nebojím😉

romik79
4. dub 2017

@pozi Ahojky...doufám že u vás holky vše ok.No tak jsem dnes byla v nemocnici a jsem doma už a ne moc moudrá.Chodí to tak že UZ vám dělá jeden lékař a vyšetření a konzultaci jiný.První bylo UZ lékařkou...ta nejdřív konstatovala ZT...že je tuk mrtvé...že ale nic moc nevidí..ani špatně, ani dobře...Žádná volná tekutina v děloze...nic na vaječníků...nic na vejcovodech...Sliznice dělohy vysoká....Tím pádem konstatovala ZT...No jo, ale neměla...neviděla odběr krve...Kdyby to tak totiž bylo tak hcg musí zákonitě klesat...Ale ne hcg stoupá-ale málo...Takže úkaz na mimoděložní...no jo ale v tomto týdnu by už prý museli zákonitě někde něco vidět...Navíc mě nic nebolí,nešpiním, nekrvácím...což je doktorovi taky divné...Nějak se vymykám běžným průběhům...No holky jsem z toho tak zoufalá a vyšťavená, že už jsem se musela smát...že se mi to asi vyrazilo s prominutím na prdeli....Ale ne je mi na nic, když nevím stále co se děje...V pátek ještě kontrola, ale verdikt, musí se podívat laparoskopí...to ti zas trnu, aby mi nevzali vejcovod...Ten se prý bere vždy, když je těhotenství mimo...na něm...To jsem taky nevěděla, že se prostě bere vždy...Když jsem se ptala, že pokud to bude v děloze, zda tedy zároveň udělají rovnou kyretáž, tak se na mě doktor podíval stylem, zda jsem normální...Tak jsem reagovala...aha tak se pak čeká až to odejde samo? To se na mě podíval ještě divněji...jako proč by ničili těhotenství v děloze...že hcg roste ale pomalu...Hmmm holky tak vůbec nechápu...Stalo se to tu někomu?

sokolik10
26. čer 2017

Ahoj holky, tak hlásím, že po šestinedělí se hned povedlo znovu najít na testu //. Ve středu jdu k dr. a doufám, že tentokrát s lepším výsledkem 🙂

sokolik10
30. čer 2017

Tak první krůček zdárně za mnou 🙂 srdíčko bije 🙂 a předběžný termín mám na Valentýna 🙂

jakaluce
30. čer 2017

Moc držím palce !!! 🍀

pozi
30. čer 2017

@sokolik10 no tak to je skvěle😉jen tak dal

nicooletka
13. črc 2017

Ahoj holky,prosim potrebuju poradit.Jsem v 6tt tehotenstvi a dnes jsem byla na ultrazvuku a nesel vubec videt plod,jenom gestacni vacek o velikosti 6mm. Jsem bezradna a mam strach,ze je neco spatne.Mate stim nekdo zkusenosti.Dekuju za odpoved

gabcat
13. črc 2017

@nicooletka V 6. týdnu není vidět plod většinou. Je úplně normální, že jsou jen obaly. Proto je zbytečné chodit tak brzy na ultrazvuk.

pozi
13. črc 2017

@nicooletka přesně jak píše gabcat,srdíčko se ukáže až dyl,kontroluje se jen jestli je uložené správně v děloze 🙂

nicooletka
14. črc 2017

Holky dekuju moc. Je to moje první těhotenství tak jsem trochu nervózní. Vím že u někoho jde v 6tt vidět plod...tak mám obavy

nicooletka
14. črc 2017

Naštěstí to mám usazeny pěkně v děloze a gestacni vacek roste už má 6mm jen miminko se někde schovava ...chci aby vše bylo v poradku

vejdunka
14. črc 2017

Ahojky holky 👭 já jsem byla v pondělí na první kontrole. Doktor říkal že jsem 6 týden.. 24.7 jdu na kontrolu říkal že by mělo být vidět už srdíčko tak uvidíme .. Jsem nedočkavá.😕

sokolik10
27. črc 2017

@pozi tak v 9.tydnu prestalo bit srdicko. Ceka me dalsi revize v pondeli. 😢

pozi
28. črc 2017

@sokolik10 to snad není možný,tak už by se asi mělo řešit proč???Je mi to moc líto...

sokolik10
29. črc 2017

@pozi ani dr.netusi. Zadne spineni, zadna bolest bricha, brala jsem utrogestan. Takze me ted cekaji asi nejake testy a lecba podle toho. Snad na to prijdou, jinak nevim. 😢

pozi
31. črc 2017

@sokolik10 tak držím palce,ať přijdou na to proč,aby jste se dočkali mimise😉

amanda33
19. zář 2017

Ahoj všem, já jsem teprve 5+0, tak na srdíčko ještě hodně brzy, ale mám na vás otázku, před 3 dny jsem celý den ležela, protože jsem měla typický tlak a bolest v podbřišku, celý den. od té doby, už třetí den podbřišek nedělá vůbec nic. Bojím se, jestli ten plod nezanikl, když se tam nic neděje, Máte někdo podobnou zkušenost? opravdu po dlouhé době a marných pokusech jsem těhotná a proto se o to bojím. Díky moc.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru