Budoucí maminky, čekatelky na bijící srdíčko, jste tu?

brunetkavalery
6. bře 2016

Ahoj Holky, cekate take az lekar potvrdi srdecni akci? Ja jdu na kontrolu ted ve stredu. To budeme 7+6. Tesim se,ze bude bit.srdicko, zroven mam obrovsky strach, ze nebude. Naposledy nam tehu zkoncilo v 9tt bez srdicka.... hodiny a dny se vlecou, snad to dopadne dobre, napiste, zda jste tady nekdo na tom stejne...🙂

danda3
7. bře 2016

@brunetkavalery Ahoj, jsem na tom podobně. Čekám na první utz, ale termín mám až 21.3. tak se mi to vleče. Věřím, že už jsem si veškerou smůlu vybrala a srdíčko tam bude a bude vše v pořádku.. Tak hodně štěstí ve středu a ať to tam bije jako o závod..

brunetkavalery
autor
7. bře 2016

Diky, napisu ve st, joo musime doufat🙂

timonek
7. bře 2016

já se přidávám, jdu příští středu, jsem objednaná už týden, děsně to trvá, jak to má člověk vydržet a zůstat klidný. Jsem dnes 7tt

emmin
8. bře 2016

Ahoj holky,muzu se k vam pridat mela bych byt dnes 7+1tt na kontrolu jdu az 22.3. Asi umru do ty doby.mam strach ze tam nebude srdicko.jinak mam nasazeny pilule na udrzeni plodu.mam radost ze jsem v ocekavani,ale ta nejistota je silena😢

danda3
8. bře 2016

@emmin ahoj, vítám tě.. to čekání co? já jdu také až 21.3. to je hrůza 🙂, já jsem po IVF a toto je náš druhý pokus, tak doufám, že bude vše v pořádku. Pořád jen na něco čekám, tak doufám, že už se dočkám a srdíčko tam bude.. taky se ti to vleče, jdeš ještě den po mě.. 🙂 jinak jsem zítra 7+0

danda3
8. bře 2016

@timonek jéé, to už máš za chvíli.. tak hodně štěstí, at tam je tlukoucí srdíčko..

pilisecka
8. bře 2016

Holky, ja byla taky strašně nervózní jak jsem cekala na 1.utz asi tri tydny...to bylo nekonečné a tolik se vam toho honí hlavou :-/ nakonec jsem k dr. dorazila cca v 7 tt a srdicko tam bylo a tlouklo jako zběsilé 🙂 drzim vam moc palecky at je vse v pořádku 🙂

danda3
8. bře 2016

@pilisecka děkujeme 🙂

thebe
8. bře 2016

Ahoj holky, taky se pridavam. Dnes potvrzeno tehotenstvi po KETu z krve a na ultrazvuk jdu 18.3., coz budu teprve 5+6 tt, takze ja srdicko ani cekat jeste nemuzu. Ale Vam vsem preji, at bije jako zvon a cekani rychle utika 🙂

timonek
9. bře 2016

@danda3 děkuju moc, taky držím palce, ať je vše v pořádku. Už jsem se celkem za ten týden a půl uklidnila, ale přece jen jsem opatrná v projevech radosti. Ozvu se, na všechny z Vás myslím.

slunce12
9. bře 2016

Ahojte,babule,tak já jdu taky 21.3.Je to naše prvé,tak jsme taky v očekávání 😉

thebe
9. bře 2016

@slunce12 A v kolikatem budes toho 21.3.? Zavidim, ze vsechny uz uvidite srdicko 🙂)

slunce12
9. bře 2016

to budu ke konci 4tt. ,tak uvidíme...

sarlotte09
9. bře 2016

Ahoj holky,já jdu na kontrolu 11.3 ted v pátek. Moc se těším budu asi na konci 6tt podle mých výpočtů,protože doktor mi při první návštěvě nic neřekl,že jen nejde nic vidět.Myslíte,že už by mohlo jít něco vidět????

pilisecka
9. bře 2016

@sarlotte09 určitě ano...některé maminky vidí už i srdíčko 🙂

sarlotte09
9. bře 2016

Jé to bych byla moc ráda,kdyby to tak bylo.Loni jsem přišla o dceru ☹ tragicky), ne mojí vinou.Ještě jsem se z toho moc nevzpamatovala,ale to že jsem těhu ve mě vzbudilo naději.Ale zároven veliké obavy.

brunetkavalery
autor
9. bře 2016

Holky mame krasne bijici srdicko!!
Hrozne se mi ulevilo. Jsme 7+6 kalendane, ale podle utz 6+6, to odpovida i sex.styku. co myslite, je mladsi tehu ok?

thebe
9. bře 2016

@brunetkavalery To je krasna zprava, gratuluji! 🙂

thebe
9. bře 2016

@slunce12 Tak to taky asi nepujde jeste nic moc videt. Ale i to malo bude urcite silny zazitek 🙂

pilisecka
9. bře 2016

@sarlotte09 Určitě to vše dobře dopadne a tve dcerky je mi moc líto...ale ver, ze bude lepe a budes se mit na co(koho) tesit 🙂

sarlotte09
9. bře 2016

@pilisecka Jo děkuji jsi moc hodná.V pátek budu vědět více,tak napíšu co a jak. 🙂

pilisecka
9. bře 2016

@sarlotte09 Super budu se těšit a držím palečkyyy já i moje mimi v břišku 😀 prej se mu už vyvíjejí 😀

danda3
9. bře 2016

@brunetkavalery paráda, gratuluji. 🙂

danda3
9. bře 2016

Ahoj holky, tak mám už také svou první fotečku, byly to teda ale pěkné nervy. Na kontrolu a první utz jsem objednaná na 21.3. do mého CAR, ale včera večer křeč a špinění. Dnes ráno jsem běžela ke svému gynekologovi, ptž do CAR to mám přes 60 km. Zkontroloval vše a uklidnil mě. Prý je vše v pořádku a jen mi prý praskla cévka, což se stává úplně běžně no a při té "příležitosti" jsem dostala fotečku 🙂, už je velký 1.6 mm a odpovídá to na 5+4, takže až pojedu toho 21.3. tak už tam srdíčko určitě bude, říkal můj Dr. 🙂, ale ty nervy od včera.. to nikomu nepřeju..

sarlotte09
10. bře 2016

@pilisecka Děkuji a taky se držte 😉

filipina666
10. bře 2016
filipina666
10. bře 2016

Prosím nevíte co je to tam ta malinká tečka?

krachken
10. bře 2016

Ahojky holky, tak já jsem dneska šla na kontrolu natěšená na srdíčko, protože podle MS jsem v 7+6tt, ale na UTZ se ukázalo, že jsem teprve 5+6tt. V říjnu jsem byla na revizi a od té doby jsem měla nepravidelnou MS, tak že to může být tím. Byla jsem u doktorky už před dvěma týdny a dnes říkala, že už předtím se jí zdálo mladší (jen gestační a žloutkový váček), ale že se od té doby těhotenství vyvinulo, tak že se nemusím plašit. Ještě mi vzala krev na HCG a mám přijít za týden. Tak pevně doufám, že bude všechno v pořádku. Ale v první chvíli mě to strašně vyděsilo. Tak holky prosím držte palce 🙂

thebe
10. bře 2016

@krachken Urcite budu drzet! A co jde videt v 5+6tt? 🙂 Taky bych mela jit na ultrazvuk v tomto stari..

krachken
10. bře 2016

@thebe Děkuji 🙂 Už je vidět asi 2,5 mm velký plůdek, jen bez srdeční akce zatím 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru