Budoucí maminky, čekatelky na bijící srdíčko, jste tu?

brunetkavalery
6. bře 2016

Ahoj Holky, cekate take az lekar potvrdi srdecni akci? Ja jdu na kontrolu ted ve stredu. To budeme 7+6. Tesim se,ze bude bit.srdicko, zroven mam obrovsky strach, ze nebude. Naposledy nam tehu zkoncilo v 9tt bez srdicka.... hodiny a dny se vlecou, snad to dopadne dobre, napiste, zda jste tady nekdo na tom stejne...🙂

sarlotte09
10. bře 2016

Holky je to normální? Jsem v 6tt asi zítra jdu k doktorovi. No a večer bývám tak nafoukla - myslím břicho. V předchozím těhotenstvi jsem tak nebyla. Neprejidam se. Máte to někdo taky?

coolpet
10. bře 2016

Ahoj holky,já byla na ultrazvuku v 5+5tt a srdíčko bylo vidět ale zatím netlouklo,ale vše bylo v pořádku a doktorka mě objednala na 17.3. na kontrolu,tak doufám že tam už uvidím srdíčko bít,to budu v 8+4tt a tam si řeknu i o první fotečku z ultrazvuku.

krachken
10. bře 2016

@coolpet Řekla bych, že v tu dobu už bude bít jako o závod 😉 Já byla minule poprvé v 7+4tt a bilo krásně 🙂 Jinak já dostávám snímek z každého ultrazvuku, který mi paní doktorka dělá. 🙂

coolpet
10. bře 2016

@krachken už se moc těším.Poprvé jsem o to přišla před rokem ve stejném týdnu a tak se teď nemůžu dočkat až budu vědět že je vše v pořádku.Přišla jsem na to ve 3tt ale na ultrazvuku nebylo nic vidět a tak pak z krve mi to doktorka potvrdila.Chtěla mě ale vidět 4tt i 5tt a pak mě objednala až na toho 17.3. protože bylo vše v naprostém pořádku.Tak jsem jak na trní.Obrázek z posledního ultrazvuku jsem chtěla,ale pak jsme to nějak zapovídali a tak si o něj řeknu hned toho 17 🙂

zyxel01
10. bře 2016

Ahooj holky 🙂 ja jdu na první kontrolu 16.3....nemůžu se dočkat , hlavně ať je vše jak má 🙂

sarlotte09
11. bře 2016

Ahoj holky, tak jsem byla u dr. Jsem v 6 týdnu srdíčko ještě nešlo vidět, ale vše v pořádku. 24.3 jdu opět na kontrolu, to už uvidíme srdíčko a dostanu tehotenskou průkazku. Tak mám radost. 😊

pilisecka
11. bře 2016

@sarlotte09 Tak hlavně, že tam mimi je a je vše v pořádku 🙂 I když zatím bez srdíčka 🙂 Já si jdu už koooonečně ve středu pro těhu průkazku a na 1.velké vyšetření 🙂 Moc se těším až zasejc mimi uvidim 🙂

sarlotte09
11. bře 2016

@pilisecka to ti věřím, já si musím 14.dni počkat na průkaz. Tak ať jste zdraví. A chceš vědět co to bude?

pilisecka
11. bře 2016

@sarlotte09 jooo určitě ano 🙂 Já na to čekám jak na boží slitování 😀 Ty to nechceš vědět? 🙂 No taky doufám, že to ve zdraví krásně přejdeme...dneska mě kamaradka celkem vyděsila jak mi řekla, že v 11 tt potratila ☹ Ale radši na to nemyslet a myslet pozitivně 🙂

sarlotte09
12. bře 2016

Jasně že to chci vědět. Už se těším na tu zprávu 😊. Kamarádky je mi líto, ale nad tím nesmíš přemýšlet. Teď jsi ty důležitá 😊 vše bude dobré uvidíš 👍👍

krachken
15. bře 2016

Tak nám to holky zase nedopadlo 😒 Příště to ale už určitě vyjde 😉 Vám všem moooc držím palečky ať je vše v pořádku a prcci ať se mají k světu 😉

slunce12
15. bře 2016

@thebe ....stačí,ked tam bude srdíčko....

thebe
15. bře 2016

@krachken Muzu se zeptat, jak to, ze nedopadlo?

krachken
15. bře 2016

@thebe hcg nestoupá, plod se nevyvíjí, takže zamlklé těhotenství.. Ale nevěším hlavu, jsme mladí a příště už se to určitě podaří 🙂

timonek
16. bře 2016

Ahoj všem, tak jsem právě dorazila z vyšetření, jsem 7+5 a srdíčko bije jako o závod 🙂. Mám radost, moc se mi ulevilo. Držím palečky, ať Vám všem vyšetření dopadnou na výbornou.

pipulka
16. bře 2016

Ahoj holky, tak Já jsem 6+2 je to mé poprvé tak mam hrozný strach. Na kontrolu jdu 24.3.to bych měla být cca 7 + 5 Tak doufám
, že už tam srdíčko bude.

thebe
16. bře 2016

@krachken Tak to me moc mrzi! Je dobre, ze si zachovavas optimismus, to je hlavni cesta k uspechu! 🙂 Drzim pesti!

lulisek84
16. bře 2016

@sarlotte09 ahojky, mám to samé. Jsem 6+3 a mám bříško jako pumlíč😆

sarlotte09
17. bře 2016

@lulisek84ahoj tak to je fajn, hlavně ať jste v pořádku. Já jdu příští týden ve čtvrtek na kontrolu, tak se už těším. 😊

coolpet
17. bře 2016

Tak u nás se to nepovedlo.Budeme se ale snažit dál a snad napotřetí už to vyjde 🙂.Vám přeji aby vaši drobečkové pěkně rostli a mějte se tu 🙂

timonek
17. bře 2016

@coolpet držím palce, ať je to co nejdřív🙂

thebe
17. bře 2016

@coolpet Tak to me moc mrzi! Na minule prohlidce ale bylo vse v poradku, vid? Takovou zpravu pak clovek neceka :/ Je mi to lito. Ja jdu zitra na prvni ultrazvuk, ale dnes jsem zacala hodne spinit, tak tomu taky moc sanci nedavam. Zatrolene, co se to deje? Preji hodne stesti do dalsiho pokusu!

coolpet
17. bře 2016

@timonek Děkuji.Budu věřit že to bude brzy 🙂

coolpet
17. bře 2016

@thebe Na minulé prohlídce bylo vše v pořádku,ale dnes mi doktorka řekla že je to ve stejném týdnu jako minulý rok a že mé pošle na vyšetření a na genetiku tak uvidíme.Děkuju a taky přeju hodně štěstí při první prohlídce a to špinění třeba nemusí nic znamenat 🙂.Hlavně se nestresovat 🙂.Hned jak to půjde tak se začneme snažit znovu a třeba už to vyjde 🙂

tess007
18. bře 2016

Podle MS bych mela byt 6+5...,ale na UZ nebylo nic vidět.Prazdny vaček,který se ale od minulého týdne zvetsil...Musim počkat ještě do středy,jestli se tam neco ukáže a když ne,nastup na kyretaz.Jsem už s nervama úplně v kyblu:'(

ladako
22. bře 2016

Ahoj, já mám první UZ až 4.4., jsem 4+6 a taky mám velké obavy,aby bylo všechno v pořádku, je to mé první a nejsem nejmladší.

ywonne
22. bře 2016

Take mam prvni ultrazvuk na 4.4. 🙂, jsem 4+5 . A mam stejne pocity, bojim se ale i moc tesim 🙂.Hcg mam 14 dni po ketu 1900. Snad je vse ok.

tess007
22. bře 2016

@ladako vůbec se neboj,vsechno bude v poradku😊

ladako
22. bře 2016

Asi blbej dotaz,ale jak víš,kolik máš Hcg?

ladako
22. bře 2016

@tess007 moc děkuju🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru