• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co je na UTZ vidět v 5tt + 1?

19. října 2014 
autor
@jge no ja jsem byla prazanda 7 let kdyz jsem tam byla na VS a pak pracovala ale ted uz jsem se naplavila zpet na Vysocinu... jinac kamaradka v Podoli rodila a druha tam chce take rodit... ale rikala ze se tam stoji fronty na zapis do porodnice od nocnich hodin!! to je mazec!!
25. črc 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beatax Nene, uz je registrace pres internet.
Aha, tak to se mas...
25. črc 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beatax mám to také...píchá mě v podbříšku, zvláště když třeba ležím a chci se obrátit ze zad na bok. Určitě se roztahuje děloha. Pokud je to takové ojedinělé píchnutí, tak to rozhodně nic není. Ono pokud by něco bylo v nepořádku, tak by se to projevilo nejspíš krvácením a prudkými, silnými bolestmi. Takže nějaké popíchávání jsou spíš ty úpony dělohy a zaražené prdy:slight_smile:.
25. črc 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jge Také mám 11.8. a doktorka říkala ,že už by mohlo být vidět pohlaví:slight_smile:...tak se těším. A upřímně mi to vyrazilo dech, že jako UŽ! S tím druhým dítětem to strašně rychle letí. Pamatuji si, že u prvního jsem nemohla dočkat druhého trimestru...bylo to nekonečné. Jinak já ani žádné extra chutě nemám a přesto břicho roste. Už mi nic není - naštěstí nosím převážně plavky, ale když pak někam chci jít, tak nemám nic na sebe:slight_smile:. Mám už nahoře víc jak 5kg a to bych neřekla, že nějak extra žeru. S prvním jsem ládovala mnohem víc a měla i větší chutě. Takže jako koule budu určitě! Už se radši ani nevážím:slight_smile:.
25. črc 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@curdibilka měla jsem to stejné...jsi ještě málo. Určitě tam už příští týden bude vidět fazolka:slight_smile:. Držím palce! A netrap se dopředu, mysli pozitivně, bude to v pořádku:slight_smile:.
25. črc 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kocour1 Snažím se, snažím a moc vám holky děkuju za uklidnění. :slight_smile:
26. črc 2014 v 08:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jge ahojky, jak se vede :slight_smile: ? chodis na nejake tehu cviceni? :slight_smile: ja o tom uvazuji ale asi az tak od zari, tedka toho mam hafo v praci a pak dovcu a pak bych asi zacla :slight_smile: jsem docela sportovec ale v tehu mam docela strach - kolo a beh jsem zavrhla uplne... :slight_smile:
27. črc 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beatax Ahojda, nedelam nic, ale beham za mladsi dcerou, denne vylety, prochazky atd, takze si rikam, ze toho mam dost. :wink:
Urcite nekam chod, jestli te to bavi, je to super.
27. črc 2014 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jge jee tak si to uzivej ... :slight_smile: ja nestiham po praci ani prochazkovat, budu zas delat prescasy zada me bolej sileny :(, ja dnes byla pracovne zas pryc a jsem urvana jak kun, bricho se mi ted vecer nafouklo jak balon, asi dneska uprdim manzu :grinning: :grinning: :grinning: mazes uz si brisko a prsa kvuli striim?
28. črc 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jge no a co se tyce tech hromadnych cviceni a tak, ja na tohle moc nejsem... ale rikala jsem si ze se v tehu donutim, pry je to dobra priprava na porod... jinac sem radsi na kole, nebo nekde turuju v prirode, ty aerobiky apod. hromadny stadovy veci nemam vubec rada, tak snad tohle nejak preziju :grinning: asi nebudu ta typicka mamina co zvejka na pisecku s ostatnima maminama, nalozim mimouse do batuzku a pujdem tapat do hor :grinning: :grinning:
28. črc 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beatax Ahoj, uz mazu, ale jen z lehka, jeste je brzy, podle me. Nastesti nic u prvniho tehu, a tak doufam, ze i druhe me nejak vyzname nepoznamena.
Jasne, take nejsem na nejake hromadne skupinky, je mi lepe bez publika.
V sobotu jedeme na dovcu, tudiz nevim, jak to budu mit s pristupem na net, tak jen kdybych nepsala...
31. črc 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jge@ ahojky, tak preju hezkou dovcu, kam ze to vyrazite? k mooori? nebo po CR? :slight_smile: pekne si to uzite ... a opatrne na mimouska v brisku :slight_smile: budu se tesit az poreferujes, jak jste meli papa
1. srp 2014 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, chtěla bych se jen zeptat....30.7 jsem byla u dr pro potvrzení těhu. Bylo to brzy asi 5+1tt ale řekla že tam nic nevidí-přitom tam byl pidi černý flíček, a že si myslí že bude mimoděložní. Tak mi nabrali krev a hcg bylo 1200 a na to mi řekla, že si stále myslí že to bude mimoděložní a objednala mě až za 14dnů, což bych nevydržela, tak jsem se přeobjednala na 11.8. to bych měla být 6+5tt. Strašili taky tak někoho zvás, kdo přišel brzy?
4. srp 2014 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nufie ahojky, vydrz a ver ze to dobre dopadne, dej si ale pozor kdyby jsi zacla krvacet nebo mela krece v brise, to hned val do nemocnice...
ja v 5+1 mela jen vacek uplne prazdny a ovu byla cca 14. den... takze je klidne mozne, ze jsi mela ovu dele a jeste neni ni videt.. :slight_smile: ver ze to bude dobre, nic jineho nezbyva... :slight_smile:
4. srp 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nufie 4+4 gestacni vacek bez znamky zloutkoveho jak pises, jen tecka, dalsi ko az 9+2 a vse ok. Pristi tyden ji bude rok :slight_smile: tady fotka z 4+4. Neboj a hlavne zustan v klidu, ono se to vyvrbi
4. srp 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. srp 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beatax
@gepe moc vam dekuju.Presne tohle bylo na utz videt. Bolesti nemam,ani nekrvacim,ale jsem z toho vynervovana. Snad to bude dobre :slight_smile:
4. srp 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jge ahojky, tak i ja mizim na dovcu :slight_smile: mejte se tu fajn
14. srp 2014 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nufie Me strasili s prvnim, mela jsem bolesti, ale vse dobre dopadlo a tedka tu lita 17 mesicni slecna. Neboj, bude dobre.
14. srp 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nufie Tak jak dopadla kontrola?
14. srp 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beatax Uzivej. My se meli krasne, uz jsem nam rezervovala dovcu pro 4 na pristi rok :wink:
14. srp 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jge prcek je v pořádku tam kde má být, jen už mě pěkně začíná vycucávat a diktuje si co budu jíst :grinning: Nevolnosti vypukly, sice nezvracím ale je to síla.
15. srp 2014 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nufie Jj, znam, s prvnim jsem zila jen na chlebu s maslem prvni trimestr u druheho velice dobone, stal se ze me vegetarian, nemohla jsem ani projit ulickou s masovymi konzervami v kramu,. Ale neboj, opravdu to po 3 mesicich prejde. Ted uz jsem plna elanu a jim, co chci ja! Vydrz, stoji to za to!
15. srp 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jge je to hrozný. Na miminko jsme se moc těšili, ale z tohoto moc šťastá nejsem. Včera to bylo jakž takž dobrý, tak jsem dnes šla do práce a už to začalo zase :frowning2: Bude to peklo, tohle nesnáším. Bolesti vydržím, ale nevolnost je fakt protivná, úplně mě to ochromilo a jsem nepoužitelná.
15. srp 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nufie Neboj, to das! S druhym tehu uz to bude lespi, telo uz bude reagovat lepe. Ja byla prvni tehu prvni 3 mesice k nepouziti, lezela jsem, nejedla, porad chtela zvracet, ale neslo to.....Pak se to zlepsilo. Vydrz!
15. srp 2014 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky jdete některá na sreening? chodí se ve 12tt
18. srp 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jge ahojky, jakpak se vede? ja se vratila z dovci, a je tu desna sibir... :frowning2: miminko uz kope? ja uz citim male cutanecky, a je to bozi :sweat_smile:
27. srp 2014 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beatax Ahoj, mi uz kopeme tak od 15 tydne, u prvniho jsem to mela od 17. Je to super pocit, alespon clovek vi, ze je vse OK.
27. srp 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petavan na prvotrimestralni se chodi 10-12tt, myslim, a pak je v 16tt triple tests, pak velky UTZ ve 20-22tt.
27. srp 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jge ahojky, jak se vam s mrnouskem dari? :slight_smile: my zrovna s mrnatkem lezime s virozou doma a ne a ne se ji zbavit :slight_smile: tak smejdim na netu a skoukavam plinky ... a kocarky :grinning: :grinning:
19. říj 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek