Co je na UTZ vidět v 5tt + 1?

beatax
31. kvě 2014

Ahoh holky, jsem podruhé těhu (poprvé ZT), byla jsem na prvním UTZ v 5 tt + 1 ... viděli jsme gestační váček - Dr. říkal, že tam je mikro náznak žloutkového váčku, spíše se ten váček jevil prázdný.... Dr. říkal, že je ještě brzy ať přijdu za 14 dní na další UTZ. (Utz mělo podle mě dobré rozlišení, ovulaci mívám 14 - 16 den cyklu). Jaký jste měli obraz na UTZ v tomto období, tj. konec 5tt anebo začátek 6tt? .... už se mnou cloumá zase strach ... vím, že nejsem schopná to ovlivnit, ale nevím, zda se jedná o normální nález, nebo ne.... díky moc B.

jge
19. říj 2014

@beatax Ahoj, jj, tento vikend lepsi, nezi minuly. Mala minuly prozvracela a pak jeste uraz na motoce (2 veci na sobe nastesti nezavislem, prvni strevni chripka a pak pad), tento tyden jsem zase mela pad ja - spadla jsem ze schodu. Tak se tesim zitra na kontrolu, at radeji na mimi mrknou, ze je OK. Jinak uz se mi to blizi, 3 mesice!

beatax
autor
19. říj 2014

@jge jejej ty si to teda uzivas plnymi dousky.. drzim palecky at je mimi v poradku 🙂 !! no me uz se to taky pomali blizi, kousinek pres 3 mesice 🙂 uvazujes o necem jako je ten aniball? ja do toho asi pujdu ... 😅 alespon pro pocit

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru