Digi test ukazuje 1-2, dle výpočtu bych měla být v 6. tt, na ultrazvuku nic není. Je to mimoděložní?

petrakocourkova
26. čer 2023

Dobrý den, moc prosím je tady nějaká gynekoložka, která by mi mohla poradit?
28let BMI 34, nepravidelna ms, posledni ms od 12.5-15.5 , ovulaci jsem mela 26.5 (vim to,pac mi to vyšlo na preventivní prohlídku,a doktorka mi sdelila ze dnes max zitra bude ovulace) pohl styk byl 26.5. ms měla přijít 9.6. ke dnešnímu dni mám zpoždění 18dni. Těhotenský test pozitivní. Pocitala jsem to a mela bych být v 6tt.
Ted ten problém:dnes jsem byla na ultrazvuku a nevidí tam nic. Vubec nic. Vzali mi krev, dle výsledků tam HCG je,ale jen mírné hodnoty. Doktorka mi řekla že bud za A,je ještě brzy,za B,to není prosperují těhotenství,C, se jedná jen o chemické těhotenství,a nebo za D,o mimoděložní (vyšetřila mě předtím než mi vzali krev.
Udělala jsem si dnes i test co ukazuje tydny od početí a ukazuje 1-2 (3-4tt) coz mi nejak nevychází
Jeden z mych dotazů je-za co se považuje početí? Je to v den ovulace?nebo se to počítá od doby co se uhnízdí vajíčko? A pokud to tydnove nevychází,je to tím že se může jednat o mimoděložní a proto je ta hladina HCG nižší?konzrolu mám zase za tyden. Všem moc děkuji

j.a.n.i
26. čer 2023

@petrakocourkova No, měla bys být už v 7tt a už by mělo být něco určitě vidět, takže pokud fakt byla ovulace, jak píšeš, tak naděje je bohužel celkem malá.

lencaa11
26. čer 2023

@petrakocourkova ovulace se mohla protáhnout lékař řekne pouze odhad to bys te musela jít na utrazvuk po ovu tak že by to chtělo jít víckrát na HCG teď tu byla paní která měla pozitivní test -krev a v děloze nic a nakonec mimoděložní ne že bych strasila ale jen bych řešila krev a další návštěvu lékaře ☘️☘️

petrakocourkova
autor
26. čer 2023

@lencaa11 ja stále nemám menstruaci

katule1990
26. čer 2023

@petrakocourkova Pokud by byla ovulace 26. 6., tak by neco muselo byt na ultrazvuku videt. Ja uz mela v tuto dobu embryo se srdecni akci. Ty tydny se pocitaji od oplodneni, tj. od ovulace, takze to taky nevychazi, od ovulace uz bys byla vic nez 4 tydny. A delala sis testu vic, jestli zesiluji/slabnou/jsou stejne? Kdys mela prvni pozitivni test? Bohuzel to moc nadejne nevidim.

petrakocourkova
autor
26. čer 2023

@katule1990 zdravim,prvni test předevčírem, slaba carka ala duch, druhý test vcera,stejne slaba carka,tak jsem si koupila digitalni test a ten ukazuje Pragnant, po dnešním vyšetření jsem si koupila ten dalsi dogi test co ukazuje týdny..

katherine177
26. čer 2023

@petrakocourkova řekla bych ,že pokud testy nesílí ,že jde o biochemické těhotenství

misha31
27. čer 2023

To bohuzel nevypada dobre. Modlila bych se, aby to samo odeslo 😪

petrakocourkova
autor
27. čer 2023

@katherine177 carka je silnější a viditelnější

petrakocourkova
autor
27. čer 2023

Prvni je ze soboty,druhy ze dneska tj utery

misha31
27. čer 2023

@petrakocourkova jako opravdu ta ovulace mohla klidne prijit uplne jindy nebo mohly probehnout ovulace 2, taky se to stava. Test zesilil pekne, ale absolutne ti to nevychazi dle MS. Pises, ze ji mas nepravidelnou, takze bych verila tomu, ze fakt byla ovu uuuuplne jinak, pozdeji a bude vse dobre. Mas urcite nadeji

petrakocourkova
autor
27. čer 2023

@misha31 děkuji, jsou to nervy...v pondělí dám vědět

katherine177
27. čer 2023

@petrakocourkova to vypadá dobře 🍀

misha31
27. čer 2023

@petrakocourkova jako kdyz takhle hezky zesilil, tak bych se fakt zkusila nenervovat, at je mimi vpohode

petrakocourkova
autor
28. čer 2023

Pro lepší přehlednost 😅

misha31
28. čer 2023

@petrakocourkova mas i dnesni tt? Opravdu to vypada dobre

petrakocourkova
autor
28. čer 2023

@misha31 ten poslední je z dnešního rána

misha31
28. čer 2023

@petrakocourkova hcg vypada, ze poroste pekne

j.a.n.i
28. čer 2023

@petrakocourkova No, takže jelikož 26.5. máš přesně 14 dnů od začátku MS, tak si o doktorky informaci o ovulaci myslím svoje... A jinak tedy podle tvého přehledu tipuju, že ten správný sex byl toho 9.6. a spermie ještě chvíli čekali, ovulaci tipuju někdy 11.-12.6.

petrakocourkova
autor
28. čer 2023

@j.a.n.i dekuji🥰 doufam ze to bude v pořádku..ono ja mam casto nepravidelnou ms, nekdy 26dni, jindy 30

petrakocourkova
autor
29. čer 2023

Tak mi to nedalo a zašla jsem si jako samoplatce na test HCG. Z 120,9(v pondělí) dnes vzrostl na 641,5 (čtvrtek) . Volala jsem na gyndu a rikali mi, že jsem prostě asi otěhotněla později, a že v pondělí budu odcházet s úsměvem. Tak mi držte palce aby se paní Bobulka ukazala i na ultrazvuku

mickey100
29. čer 2023

@petrakocourkova já jsem taky v 6tt neměla vidět na ultrazvuku vůbec nic.. test negativní dostala jsem injekci na vyvolání menstruace a po 14 dnech jsem měla jít na další a koukali jsme jak blázni 😀 tak držím palce ať je všechno v pořádku 🤗

misha31
29. čer 2023

@petrakocourkova tak to bude vporadku ❤️🍀

bartk
29. čer 2023

Já jsem podle svého gynekologa též mít tak jak říkal a neměla jsem . 😀Měla jsem ji dřív

petrakocourkova
autor
3. črc 2023

Moc vám všem děkuji, ovulace byla opožděná,jsem v 5tt+2 🥰

lencaa11
3. črc 2023

@petrakocourkova krásný velká gratulace no tělo si vždy vše udělá po svém ☘️☘️🤰

petraelis
9. zář 2023

@petrakocourkova gratuluji!! 💕

petraelis
9. zář 2023

@petrakocourkova a jak pokračujete? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru