Guajacuran v těhotenství. Máte zkušenost?

lolira1989
9. říj 2019

Ahoj zenicky. Chci se zeptat, jestli mate skusenost s lekem Guajacuran v tehotenstvy, jsem v 5tt a byl mi navrhnutý jako náhrada. Prejdem dekuji za odpoved

jituli84
9. říj 2019

@lolira1989 Sice zkušenost nemám, ale k čemu se užívá?

lolira1989
autor
9. říj 2019

@jituli84 je to na uvoľnení svalstva, mam tetanii a magnézium mi nedeľa dobre.. 😏

janule1940
9. říj 2019

Pokud umíte anglicky,zkuste si nastudovat něco o léku bryophyllum od weledy.u nas se neprodává,ale pokud vám ho lékař předepíše,dodají vám ho do lékárny do 3 dnů.rekla mi o něm známa ze Švýcarska.pouziva se na tlumení napětí,úzkosti,v těhotenství pak i na příznaky předčasného porodu-zkracujici se čípek,tvrdnuti břicha,předčasné kontrakce.je bez vedlejších účinku,čisté bylinka.v podstatě je na místě všude tam,kde je zvýšené napětí,ať psychické či fyzické.me to zatim podle toho,co jsem si nastudovala,přijde jako super řešení u lehčích úzkosti.na předčasne kontrakce pry zabere do 15min(dle osobních zkušenosti kamarádky).

lolira1989
autor
9. říj 2019

@janule1940 dekuji za odpoveď skusim že poptat💓

jupiter2013
9. říj 2019

Guajacuran se v těhotensví smí užívat, ale dlouhodobě asi ne. Je to lék, je ordinován hlavně pro zklidnění psychiky. Magnezium je minerál, užívat se smí téměř pořád.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru