Jak vysadit Utrogestan?

kristymaty
11. únor 2019

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Zítra budu 11+6tt a v pátek bych dle dr. měla vysadit Utrogestan. Nicméně jsem četla, že je dobré postupné vysazování. Beru momentálně 1-0-1, zavádím. Mám ho nasazený po předchozím nezdaru v září. Mám velký strach ho vysadit. Každopádně máte s tím někdo zkušenosti? Případně jak začít vysazovat? Děkuji moc.

Sice nejsem prvorodička, ale za ty tři roky pi porodu syna se toho změnilo az az
☺️🙏

xxx3d
11. únor 2019

Ahoj,
škoda, že ti dr. neřekla sama, jak to máš vysadit, já jsem to brala taky jako ty, a moje dr. mi řekla, že postupné vysazení bude lepší, takže jsem mám dojem, že týden brala jen jeden denně a potom už žádný.

kristymaty
autor
11. únor 2019

@xxx3d To máš pravdu, ale dr. mi nic neřekla jiného ač jsem se ptala
🤷‍♂️😏 Udělám to postupně určitě. Jen prosím brala jsi pak ten jeden týdně večer nebo ráno? Pamatuješ si? ☺️

xxx3d
11. únor 2019

@kristymaty brala jsem to večer, protože pak už jsem byla v klidu. 🙂 spánek a tak.

kristymaty
autor
11. únor 2019

@xxx3d Super, děkuji za radu a názor

☺️☺️☺️!

sister05
11. únor 2019

No, já proste dojedla balíček a konec. Víceméně je to už skoro měsíc a nic zvláštního se neděje. Tedy neobvyklyho, co bych neznala

merope
11. únor 2019

Mě doktorka která mi to dávala, když jsem řešila, jaké přesné datum vysadit, že to je plus minus jedno v tom daném týdnu plus-minus, protože tělo si ho už tvoří dost samo.

A gynekoložka říkala, že je lepší vysazovat postupně.

Takže jsem ho prostě v daném týdnu postupně snižovala - z 1-0-1 bych prostě klidně už plus-minus na začátku týdne vysadila jednu tabletu a na konci druhou. Ono mimochodem stejně budeš potom mít tak asi 2-3 počítání, co je přesně 12+0 🙂. Já mám termíny 3 a liší se mi o 5 dní. A to jsem po IVF.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru