Jsem těhotná

terezie158
24. kvě 2019

Dobrý den, chtěla jsem se podělit o mé problémy. Minulý rok jsme čekali s přítelem miminko,chtěli jsme si ho nechat těšili jsme se. Ale bohužel jsme nerostli,klesaly jsme. Začala jsem hodně krvácet jak při menses. Tak jsme jeli do Šumperka na pohotovost,tam mi řekl že tam zůstanu u nich na lůžku a snažili se týden mimčo udržet lékama. Bohužel jsme stejně potratila. V Pondělí teď jsem si dělala zase test protože mi bylo furt zle od žaludku a měsíčky 4den nikde tak mi vyšel pozitivní. Mimčo si chceme nechat. Byla jsem včera na ultr. A jsme zatím v pořádku a mame srdíčko. 10 června si jdu pro fotku a těhu.prukazku. jenže bohužel já mám faktor 7 pokud nekdo z vas ví co to je. Takže je to u mě dost komplikovaný. Rodit budu muset v Hradci a ležet tam už tak měsíc předporodem.aby byli na vše pripraveny atd. Možná budu muset císařem a bojím se toho hrozné moc nema některá moc. Mate některá stejnězsenos

terezie158
autor
24. kvě 2019

@terezie158 musím to dopsat tady. Nema některá z vas stejnou zkušenost? Děkuji

ulmanka0
25. kvě 2019

@terezie158 Faktor 7? Jako mutaci faktoru? Prokoagulační stav? Nebo jste myslela faktor VIII jako nosička hemofilie?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru