Jsem v 10tt a ještě mi nebylo ani jednou špatně

andyhruskova
14. říj 2016

Ahoj chtěla bych se zeptat, jsem v 10tt a zatim mi nebylo ani jednou spatně. Nemůže to znamenat něco špatného?

nadla
14. říj 2016

ahoj, každá to máme jinak. Ničeho se neboj. Já ani nevěděla, že jsem těhotná, dokuď jsem si neudelala test, zvracela jsem jen parkát a teď zas jak kdyby mi nic nebylo. 🙂

tammm
14. říj 2016

Buď ráda,že ti není zle.

dzogobela
14. říj 2016

@andyhruskova mne taky nebylo spatne. Kdyby mi nezacalo rust bricho, tak bych do nejakeho 20. tydne skoro nevedela, ze jsem tehotna 🙂

andyhruskova
autor
14. říj 2016

Děkuji za odpovědi 🙂

drakenn
14. říj 2016

Mám 2 syny. Ani u jednoho mi nebylo zle. A kluci jako buci!!

marcela2222
14. říj 2016

Taky mi vůbec nebylo špatně 🙂 ani jednou 🙂

andyhruskova
autor
14. říj 2016

Moc děkuji za odpovědi a za uklidnění🙂

lajla
14. říj 2016

@andyhruskova vymenim jó😉 můžete blít a mi bude skvěle, beru😉

kacenka1111
14. říj 2016

Me nebylo ani u jednoho a nikdy jsem nezvracela.

pap8
18. říj 2016

Ahoj, mě teda taky není z ničeho špatně, takže z toho taky mám blbej pocit, ale jsem trochu unavená a cítím se nafoukle, takže nemůžu zatáhnout břicho, páč už před těhu jsem měla už faldík. Ale tak jsem ráda, že mohu normálně chodit do práce a nikdo to na mě zatím nepoznal..

klara2606
18. říj 2016

Ahoj já jsem za celých 8 měsíců ani nevěděla, že jsem těhotná. Až v 9tém měsíci jsem otekla a to bylo vše. Jo a v 6tém mě trochu bolela stydká kost. Jinak nic. Buď ráda.

zandi
18. říj 2016

@andyhruskova buď ráda!!!!😂 ja problila celý těhotenství...od 6 tt do 34 tt a věř, že to bylo peklo. Nepozoruj se tolik.

blauen
18. říj 2016

@andyhruskova Ahoj, uzivej si těhotenství a bud rada, za to jak ti je, jsem ve 29 tt a nevím co je to zvracení, bolest hlavy. Kdyby mě mala neobdarovavala krásnými kopanecky v bříšku tak ani nevím, že ji tam mám. To že ti je dobře neznamená že je něco spatne, naopak uzivej si toho jak ti je.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru