Kdy poprvé k Dr. jako těhotná?

24. bře 2022

Kdy jste byly prvně u doktora jako těhotné? Jsem objednaná na 5+něco a přijde mi to dost brzy. Má smysl tam chodit? Díky moc

konidana
24. bře 2022

také mi to přijde brzy... Já byla někdy mezi 8. a 10.tt

l01991
24. bře 2022

To je brzy,ja byla 6+4 tedy 7tt a už bylo i 💗 dřiv si myslim že nema cenu chodit.

dashyyy
24. bře 2022

Byla jsem 5+, pozitivní test+špinění, chtěl vyloučit mimoděložní

andelka
24. bře 2022

Já jak kdy. Většinou už v tom 5+ něco,ale kromě toho, že se o těhotenství jedná a je uložené kde má, se nic neřešilo. O 2 týdny později už bylo srdíčko, odběry, žádanky..Ale obecně v tom 8-9 tt je to ideální. Po 10 tt už se chodí na krev na NT screening.

lenerka1
24. bře 2022

Pokud nejsou problémy, tak 8tt je dostačující, dříve je to zbytečný stres.

jako_mala_holka
24. bře 2022

Objednala jsem se sama po pozitivním testu, bylo to cca 8tt a už bylo vidět i srdíčko... Pokud nejsou žádné problémy, bolesti, spineni, atd, tak bych dřív nešla

niki9191
24. bře 2022

Já jdu v pátek příští týden, což by mělo být 7+4

lenkalubina
24. bře 2022

Ja šla,bylo mi špatně a měla jsem zpoždění..byla jsem v 10.tt😉 pořád mi říkali,že nemůžu otěhotnět, tak jsem to nějak neřešila 🤣🤣

ferda90
24. bře 2022

Ahoj, já byla na kontrole taky v nějakém 8 týdnu.

jjasmina
25. bře 2022

Brzy, já bych šla mezi 6.-8tt

kakba
25. bře 2022

S oboje jsem sla snad az 9.-10.tt

sishina
23. čer 2022

Já jdu 5+1 protože doktorka má pak dovolenou a pak zase my. Říkala ať přijdu radši dřív než později, že v šestém týdnu už uvidí jestli je vše tak kde má být a uzijeme si v klidu dovču. Takže to není taková rarita 😊. Ptala jsem se, jestli to není brzo, říkala mi, že se chodí v 6-8 týdnu normálně.

sishina
23. čer 2022

Holky.. Ale když je 5+, tak už je v 6tt 😇

elesse
23. čer 2022

Ja sla vzdy 8tt s tim, ze jsem se objednavala po pozitivnim testu a mela prijit driv, kdyby byl problem

terinka212
24. črc 2022

Včera jsem zjistila na tt 2 dálnice a v pondělí jdu k dr na obyčejnou kontrolu. Tak jsem zvědavá,jak se bude tvářit když jí ukážu tt 😆

optimistic
24. črc 2022

Já byla na první kontrole 8+4 dle MS. Dříve bych nechodila...

terinka212
24. črc 2022

@optimistic já bych taky nesla dřív jenže jdu na obyčejnou kontrolu

eithelwing
24. črc 2022

S prvnim jsem byla 5tt, spinila jsem, pak měl mít doktor dlouhou dovolenou, tak mě pozval dřív. Ale s druhym az v 8tt.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru