Křeče v břiše v 11tt, pomohlo Magnesii Lactici?

maminka090793
31. říj 2016

Ahoj holky,
jsem v 11tt a mám křeče v břiše.. někdy jako bolesti před MS apod. Prý to je běžné, že se roztahuje děloha, na kontrole doktor taky neviděl žádnou neplechu. Řekl ať beru magnésko 3x 2 tablety denně. Máte s ním některá zkušenost? Pomohlo? a opravdu si myslíte, že je vše ok, že se jen roztahuje ta děloha?Občas je to křeč až do třísel, nejvíce mě bolí i na pravé straně - tam je i mimísek podle Angel sounds... děkuji moc za rady 🙂

lv
31. říj 2016

Jo, bolí to. Magnezko trochu uleví.

sp00kynka
31. říj 2016

Já jsem v těhotenství taky brala magnézko, ale už bych ho nebrala. Teď s malým jezdíme na rehabilitace a musíme cvičit vojtovku a fyzioterapeutka nám řekla, že i magnézium to může zavinit. Že doktoři si vyřeší momentání problém, ale už nemyslí na miminko po porodu. Ono magnézko působí na nervovou soustavu mimnka a ovlivňuje ji. 🙂

svetlanalana
1. lis 2016

Taky to beru. Bricho tvrdlo moc casto a bolelo, ted je to uz zridkave. Ale slysela jsem o tom, ze to muze mit negativni vliv na miminko, proto beru snizenu davku, bojim se brat tolik, co mi napsala doktorka.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru