Krvácení v prvním trimestru. Je tam naděje?

nadaaaa
1. dub 2021

Dobrý den, přidávám se také s diskuzi. Máte některá zkušenost ohledně přetrvávajícího krvácení. Jsem 6tt podle krve Hcg570. Podle doktora brzké tehu, sliznice silné prokrvena, hrdlo uzavřené. Napsal mi Ascorutin 3x denně 2 tablety. Stále ale krvácím, tmavá barva není to asi moc, ale bojím se. Bohužel s tím asi nic neudělám, tak si jdu jen pro radu jestli má také některá takovou zkušenost. Na kontrolu jdu až v úterý, bolesti žádné nemám. Dělala jsem si znova test a je stále pozitivní. Co myslíte je tam naděje?

izzylka
1. dub 2021

Já mám s tímhle bohužel špatnou zkušenost ☹ a test budeš mít pozitivní...kdyby to bylo špatné, hcg klesá několik dní, takže z toho nic nepoznáš. Nezbývá než čekat 🙏🏻 držím palce, ať to dopadne dobře 🍀

leeeeeena
1. dub 2021

@nadaaaa hezký den,já jsem tohle zažila u prvního syna....je to prý normální....akorát mě na to dr dal utrogestan a vše bylo za pár dní v pořádku 🙂 každé telo je jiné a nikdy nevíme co je tohle za signál ,držím palečky ať je vše v pořádku 🙂

jjasmina
1. dub 2021

Test vám nic neřekne bohužel, jinak já jsem měla den zpoždění a hcg kolem 1000, jinak u mě nikdy nedopadlo ani špinění , ale kolegyně z práce krvacela a donosila, takže ne vždy to musí dopadnout špatně 🙂

agneska7
1. dub 2021

Těžko říct jsou tady maminky které prokrvacely celé těhu , ale u mě to teda nedopadlo navíc HCG na 6 TT je docela málo ne ?

klokanka31
1. dub 2021

@nadaaaa A je mimi v děloze?

barunkiss
1. dub 2021

Dobrý den, krvácela jsem zhruba 2 týdny v 6tt. někdy čerstvá krev, někdy ne a dostala jsem ascorutin a duphaston a mám doma zdravou tříměsíční holčičku 🙂. Bude to dobrý, odpočívejte, nemyslete negativně a bude to v pořádku 👍🏻

nadaaaa
autor
6. dub 2021

Děkuji všem za povzbuzeni, ale bohužel to dopadlo špatně😔 Myslíte, že je hodně nezodpovědné to zkoušet hned po MS znova? Je to velké riziko, že to zase nedopadne? Mám už děti docela velké 14 a 10 let a také už nejsme nejmladší😔 (36). Jenže hormony se zbláznily a moc bychom si mimi přáli😔

agneska7
6. dub 2021

@nadaaaa az ti skončí krvácení zajdi si na gyndu jestli odešlo vše , a klidně se hned pusťte do dalšího snaženi 😉

klokanka31
6. dub 2021

@nadaaaa Já po samovolném potratu zkoušela hned, a po měsíci se to povedlo znova. A už bylo vše v pořádku 🙂 držím pěsti 🍀

alik20
7. dub 2021

Drzim palce, ale ja tohle mela v prosinci, spinila jsem, krvacela na stridacku a po 3 tydnech jsem potratila, l hcg rostlo, i srdicko tlouklo, lezela jsem i v nemocnici a nemohla jsem ani vstat z postele a stejne to nevyslo 😒

nadaaaa
autor
21. srp 2021

Holky hlásím se po delší době 😊 Poctivě jsem se ládovala vitamíny a Kontryhelem 3x denně. Nechali jsme dvě menstruace a ani nevím jak, ale podařilo se na první dobrou 😂💜 Holky neztrácejte naději 💜 My už máme nejhorší za sebou teď čekáme ještě na screening a podle všeho je vše v naprostém pořádku 😍😍 Držte se 💜

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru