Krvácení na začátku těhotenství

adussandrus
21. pro 2015

Ahoj chtěla jsem se zeptat jestli má někdo zkušenosti s krvácením na začátku těhotenství???Jsem ted v 8 týdnu těhotenství a před pár dny jsem začala špinit od svého lékaře jsem dostala utrogestan po pár dnech se situace nelepšila ba na opak řekla bych že se trochu horšila tak jsem včera byla v nemocnici na pohotovosti vyšetřili mě dostala jsem nějakou injekci a ascorutin celý den to pak vypadalo že vše bude ok měla jsem z toho radost až na to ráno dnes zase krev...... ☹ ☹

libidrozdova
21. pro 2015

@adussandrus ahoj, já tuto zkušenost nemám, ale moc Ti držím pěstičky a věřím, že se holky ozvou a podpoří také.

nikdo17
21. pro 2015

@adussandrus ja jsem krvacela v 9.tt. najednou to bylo jako bych to dostala, jela jsem na pohotovost a uz jsem myslela ze potracim. ale nastesti jsem pak nekolik dni lezela, jedla askorutin a zavadela utrogestan a ted jsem uz ve 31.tt. drzim palce at to dobre dopadne

adussandrus
autor
21. pro 2015

Děkuji vám moc holky snad to bude vše dobré mám moc strach už jednu princeznu mám a tohle jsem nezažila u prvního těhotenství jsem mohla dělat cokoli nic mi nebylo ani zle prostě nic a ted tohle překvapilo to...... 😢

23bambulka
21. pro 2015

Ma zkusenost s prvnim ditkem, krvacela sem milionkrat, takhle na zacatku casto a dost, brala sem Utrogestan, chvilu pohoda a zase, pak se to stupnovalo, milionkrat jsem skoncila v nemocnici, krev a cucky ze me litaly po litrech, strasny, pokazde jsem tam jela s tim, ze je konec a mala se vzdycky udrzela, placenta mi zasahovala do porodnich cest a jak se tam trela, tak se zpoustela krev.....malou jsem sice porodila predcasne v 7m, ale byla silak, bez kysliku a inkubatoru byla, jak donosenec....nekdy to nemusi znacit, te to jde ke konci....drzim vsechny palecky co mam....ted jsem tehulka znova a je to opak, total bez problemu...tak preji, at to dobre dopadne🙂

mrazulkav
21. pro 2015

Taky mám jednu princeznu doma, celé těhotenství i porod absolutně bez komplikací a podruhé jsem otěhotněla bez nejmenších problémů a v 11.týdnu jsem musela na revizi pro zamlklý potrat - z ničeho nic, jen jsem trochu zašpinila, tak pro jistotu jsme jeli... 😖
Teď jsem těhotná znovu a šílím... od začátku tak různě krvácím, špiním... nervy na pochodu, obzvlášť po minulé zkušenosti... ale miminko je prý v pořádku, krásně roste, tak snad to tak bude i dál... Jen jsem tedy dostala k užívání Duphaston...
Všichni radí zůstat v klidu (což moc nejde, pořád se kontroluju), ale s tím fakt nejde dělat nic jiného.
Držím pěsti, aby bylo i nadále vše ok 😉

zelvickadada
21. pro 2015

já jsem krvácela od 8.týdne až do konce 3.měsíce, můj gynekolog mi na to nedal vůbec nic a dokonce mi nenapsal ani neschopenku ( a to pracuji na rehabilitaci), okomentoval to slovy, že pokud se má mimi udržet, tak se prostě udrží, pokud ne tak potratím i když budu ležet s nohama nahoře. Jednou jsem kvůli tomu jela i na pohotovost, ovšem narazila jsem tam právě na svého gynekologa. Byl to strašný stres, dneska nechápu, proč jsem tenkrát nezměnila lékaře. Nakonec to dobře dopadlo, krvácení samo přestalo na konci 3.měsíce a dneska máme doma skoro 3letého rošťáka. Jednalo se tenkrát o hematom. Držím Ti palce, aby i u Tebe bylo vše OK. Drž se.

adussandrus
autor
22. pro 2015

DĚKUJI MOC HOLKY ZA PODPORU 🙂 28.12 jdu ke svému gynekologovi na kontrolu tak snad vše bude ok 🙂

pampalin
22. pro 2015

Ahojky! Já byla těhu 4x, v každém těhu jsem okolo 7.tt začala buď špinit nebo rovnou krvácet. Poprvé to vyšlo, to jsem tedy začala krvácet dokonce i v 7. měsíci, podruhé a potřetí to nevyšlo a napočtvrté se zase zadařílo. Bohužel je to opravdu tak, že pokud se má mimi udržet, pak se udrží, pokud ne, můžeš do sebe cpát tuny Ascorutinů, Utrogestanů atd., jen ležet a stejně to vyjít nemusí.

maare
22. pro 2015

Já jsem taky krvácela až do 3 měsíce, vždycky mi přišlo , že to bylo jakoby v termínu, co jsem měla mít menses. Jinak bylo vše v pořádku, samo to pak ustalo. Někdy to tak bývá, ale nemusí to vůbec nic znamenat, jen to pořádně vyděsí.... Šetřit se . a snažit se být v klidu a dobrý je ascorutin .

adussandrus
autor
23. pro 2015

Všem moc děkuji za info ....nechci to zakřiknout ,ale zatím jsem přestala krvácet a jen malinko po ránu špiním a pak je to celý den ok tak snad i ultrazvuk příští týden dopadne dobře.....I když se toho jak to dopadne moc bojím.....

adussandrus
autor
25. pro 2015

Tak a je to tady zase .......Zase krev už jsem s toho neštastná......

mrazulkav
25. pro 2015

@adussandrus To bude dobrý! Nemůže to být nervama ze svátků a návštěv?
Já se přistihla, že jsem krvácela většinou po větší fyzické i psychické námaze...

adussandrus
autor
25. pro 2015

mrazulkav @
nevím je fakt že ted sem se moc nešetřila a poslední dva dny byli docela zápřah......

mrazulkav
25. pro 2015

@adussandrus To může být klidně tím. Snaž se teď na všechno vykašlat... práce neuteče a odpočívej. Pokud by se to zhoršovalo, tak holt někam k doktoru. Ale za chvíli jdeš na kontrolu, tak budeš vědět víc... Já jdu až za 14 dní :(
Držím pěsti!

adussandrus
autor
25. pro 2015

@mrazulkav děkuji moc za podporu snad to už do pondělka vydržím .......a budu vědět na čem jsem a určo dám vědět....

xenona
25. pro 2015

Jsem 10tt a taky jsem krvácela. Doktorka mi zjistili malý hematom v děloze. U syna jsem tohle neměla a ani nešpinila. Prý to nic není, jen by to neměla být červená krev a samozřejmě bez křečí a bolestí. Já špiním hnědě.

adussandrus
autor
25. pro 2015

@xenona já právě mám krev jako při měsíčkách a už ted vím že to nevěstí nic dobrého ,ale pořád doufám naděje umírá poslední.....

xenona
25. pro 2015

Doktorka mi napsala na zavádění Duphaston a užívám Magnesium. Miminko je v pořádku. Určitě to bude ok, neboj😉

xenona
25. pro 2015

A krev je jasně červená nebo máš bolesti, v podbřišku nebo v křížové oblasti zad?

xenona
25. pro 2015

Já měla krev taky skoro jak při měsíčkách, jen nebyla jasně červená. I kousky sražené krve ze mně šly. Dost mně to vyděsilo, ale to krvácení je na začátku těhotenství celkem časté. Možná bych pro klid jela na pohotovost.

adussandrus
autor
25. pro 2015

@xenona občas mám bolesti jako při měsíčkách na pohotovosti jsem byla min týden v něděli a ke svému gynekologovi jdu v pondělí 28 tak to snad vydržím.....

verusa.j
26. pro 2015

Ahoj ,mám toúplně stejně, špinění, šla jsem kmudr v 6plus 0,vše bylo jak má být,ale je tam myom , ten to asi způsobuje, potom větší špinění i krev, zjistila jsem, že Utrogestan mi to spíše zesiluje, tak jsem si ho dnes nedala a lepší, nechám to na přírodě , na ko jdu až 4. 1. no uvidíme
@adussandrus

verusa.j
26. pro 2015

@adussandrus jinak např. dnes brzy ráno čirá jasná krev, ale bezjakýkoliv cucků, ted zase hnědé špinění věřím pořád a uvidím až za týden, dnes jsem prvně i zvracela, jinak celý den ležím a je mi blbě

adussandrus
autor
26. pro 2015

Jo já si dnes taky utrogestan nevzala protože jsem ráno dost krvácela a celý den jsem jen ležela a zdá se mi to maličko lepší tak snad to dobře dopadne a to samé přeji i tobě aby to dobře dopadlo 🙂

adussandrus
autor
26. pro 2015

@verusa.j Jo já si dnes taky utrogestan nevzala protože jsem ráno dost krvácela a celý den jsem jen ležela a zdá se mi to maličko lepší tak snad to dobře dopadne a to samé přeji i tobě aby to dobře dopadlo 🙂

verusa.j
27. pro 2015

@adussandrus tak já první noc bez krvácení , ráno trošku špinění zdá se mi to lepší bolí mě trošku záda, dneska ale nejsem tak mimo jak včera, dokonce jsem uklidila 🙂 fakt jsem zvědavá jak tohle dopadne

kamikz
27. pro 2015

Holky,tak ja od 25. nic,zadny spineni,zadne krvaceni,sem tam jen dloubnuti v podbrisku. Zitra jsem na kontrolu,takze si chovam malinkou nadeji,ze by to mohlo byt ok 🙂 a s manzelem jsme rozhodli,ze pokud mi vylozene nereknou,ze se plod zmensuje,jeste vyckame.. 🙂
@adussandrus drzim palce zitra! Snad nam to dobre dopadne 🙂

verusa.j
27. pro 2015

@kamikz drdžím palce a zítra napiš

emisekkk
27. pro 2015

@adussandrus já krvácela u všech 4 těhu a 3x jsem donosila zdravé mimi. Jednou jsem potratila, ale myslím, že to bylo i věkem. Držím palce.

adussandrus
autor
27. pro 2015

Děkuji moc holky já už ani nevěřím že to bude dobré krvácím čím dál tím víc i v noci mě to budí už chci aby byl zítřek a všem moc děkuji.......

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru