Krvácení na začátku těhotenství

adussandrus
21. pro 2015

Ahoj chtěla jsem se zeptat jestli má někdo zkušenosti s krvácením na začátku těhotenství???Jsem ted v 8 týdnu těhotenství a před pár dny jsem začala špinit od svého lékaře jsem dostala utrogestan po pár dnech se situace nelepšila ba na opak řekla bych že se trochu horšila tak jsem včera byla v nemocnici na pohotovosti vyšetřili mě dostala jsem nějakou injekci a ascorutin celý den to pak vypadalo že vše bude ok měla jsem z toho radost až na to ráno dnes zase krev...... ☹ ☹

verusa.j
27. pro 2015

@adussandrus já před dvěma dny měla v noci úplně mokrou vložku, ale pořád cítím, že jeto dobré, nevím, proč, ale nevzdávám to, máš jiné příznaky těhu ještě k tomu?

ceeruti
27. pro 2015

Krvacela jsem hodne,jakoze ne spinila,ale opravdu krvacela...i jakoby srazena krev...krvacel velky hematom nad miminkem...no a zatim se prcek drzi

shine2015
27. pro 2015

@adussandrus ja to znam...loni na vanoce respektive pred vanoci asi tyden mi vysel pozitivni test...z radosti jsme to rekli vsem na stedry den a 30.12 jsem zacala spinit a 31.12 krvacet....krvaceni zacalo byt vic a vic..a bbylo po tehotenstvi. Tyden jsem bulela v kuse,hledala na netu kdy kdo po spont.potratu otehotnel atd a byla jsem nestastna,hlavne i proto,ze rodina uz vedela....30.1 jsem dostala MS a v unoru uz dalsi nedorazila...v rijnu se nam narodil syn....
Proc to ale pisu,holky moc vam preji tehotenstvi a hlavne zdrave miminko...pokud by miminko bylo nemocne,lepsi at to priroda vyresi...pokud ted o miminko prijdete,drzte se a verte,ze brzy otehotnite znovu. Modlete se at mate miminko zdrave. To je to nejdulezitejsi...rikala jsem si to taky,hlavne zdrave miminko...radeji si pockat ale mit zdrave dite.

daasenka85
27. pro 2015

@verusa.j Veru, držím pěstičky :-* kolikátý tt jsi?
jinak já u dcery krvácela jako při menstruaci s pauzami 14 dní od 4.tt do 6.tt - taky jsem cítila, že i tak by to mohlo být ok a u malého podobnou dobu špinila - od 6. do 8.tt, v 11.tt dokonce zakrvácela a měla sraženinu.

verusa.j
27. pro 2015

@daasenka85 děkuji Dáši,měla bych být konec 7. týdne,já ičerstvě krvácela, ale pokud mě nešálí můj 6. smysl, tak cítím, že je zatím vše dobré, je mi pořád špatně, snad jeještě více než uTheuš

lvicek2000
27. pro 2015

@adussandrus
@verusa.j memu krvaceni a spineni bude brzy18mesicu, na silvestra pred dvema roky jsem byla na pohotovsti s krvacenim, asi za mesic znovu, mezi tim spineni a vse bylo v poradku, pricina neobjasnena...

shine2015
27. pro 2015

Ono nekdy praskne cevka jak se mimi hnizdi....😉

lucykal
27. pro 2015

nejdříve jsem v 6 týdnu zašpinila pak lehce zakrvácela a a pak opakované masivní krvacení neschopenka jen ležet. Opakované hospitalizace v nemocnici hrozící potrat. Krev se valila jak z kohoutku. Hematom v děloze.

lucykal
27. pro 2015

krvácela jsem od 6 tt až do cca 16 týdne (to už spíš špinění)

verusa.j
27. pro 2015

@lvicek2000 stejně tu přírodu neoblbnu, bude to tak, jak má být, ale užívám si již ted ten změněný stav, je mi totiž strašně dobře psychicky,měla jsem to i u první, jak na drogách 🙂 taky okamžitě vymyzí bolest hlavy a epi záchvaty, prostě paráda,tak snad to vydrží, ted si čtu o těhot.nevolnostech, že se to bere taky jako dobré znamení, ty se u mě horší fakt je mi blbě dost 🙂

lvicek2000
27. pro 2015

@verusa.j super pristup, presne tak jsem k tomu pristupovala ja, jezdila jsem i tak ,90km do prace, mela jsem stesti na rozumny doktory, kteri mi rikali, ze lezenim stejne potratu nezabranim, dulezity je pozitivni pristup a nemyslet na kraviny... 😉

daasenka85
27. pro 2015

@lvicek2000 a zrovna tak se nedá zabránit předčasnému porodu - malého jsem porodila o dva měsíce dřív i přes stejný režim ke konci jako u dcery (skoro furt jsem ležela), před tím bylo vše dobré i přes mírný pohyb, v 26.tt varování, náznak otevírání, to už jsem převážně ležela, v 28.tt stejně špatný nález jako u dcery, už jsem fakt ležela pořád, v 31+2 porod. Dcera vydržela do konce

shine2015
27. pro 2015

@verusa.j jak jsem krvacela ja,me veskery tehu priznaky uplne zmizely cca dva dny pred ....

lvicek2000
27. pro 2015

@daasenka85 presne tak, me taky porad hrozili, takze vim, ze strach je pak sileny a psychika dela hodne...Jenze ono je tezky hodit se do klidu a neresit to. Vyhodou pak bylo to druhe tehu, kdy uz jsem diky prvni dceri nemela cas resit blbosti a tolik se pozorovat

maru9
27. pro 2015

já špiním od začátku a od konce 13tt krvácním v podstatě nonstop.. první mi gyn. říkala, že je to normální, že prdne cévka a tak,tak se čistím.. v tom 13tt jsem ale krvácela že to ze mě lilo, jasně červená, tak nemocnice - a to se mi vypouštěl hematom, pár dní v nemocnici.. 14 dní na to ze mě vyletěl pěkně velký kus sraženiny, tak jsem zas jela na pohotovost, a tam mi zjistili hematom přes celou zadní stěnu dělohy.. že pokud ze mě nejdou sraženiny pořád a nemám bolesti, že by to mělo být ok... po měsíci po hematomu ani památka, krvácení ale neustává a nyní je to prý od placenty (mám ji nízko na hranici branky).. občas se mi spustí den dva větší krvácení (jednou to bylo tak na 10 tlustých vložek/den to jsem se lekla zas) někdy tmavší někdy jasná červená, ale už mám vypozorováno, že se to víc spouští, když má vyjít sraženina. Naštěstí už cítím pohyby a to mě moc uklidňuje a proto tolik nešílím.. Taky mám opravdu co nejvíc ležet a vypadá to, že to pomáhá.. zítra začínám 21tt
Moc ti držím pěsti, ať je vše v pořádku, jak už bylo řečeno, příroda ví, co dělá.. snad vám bude přáno a miminko v pořádku donosíš.. vím jak moc je to na nervy, taky jsem vždy šílela a brečela s tím, že jsem asi potratila.. bohužel ne každé je dopřáno klidné bezstarostné těhotenství, ale člověk se musí dívat dopředu 🙂 těšit se... za chvíli tu máš první screening a budeš hned zas kus dál 🙂 tak ať je vše v pořádku!!! ♥

verusa.j
28. pro 2015

@maru9 téda , taky si užíváš hemoatom jsem měla u dcery, ale byl hnedpryč a pak vše v pohodě, předpokládám, že tě ani nenechali chodit do práce, že?

maru9
28. pro 2015

@verusa.j coz o to, doktorka me chtela poslat, ale ja jsem po tom zazitku s prvim krvacenim jit odmitla. Valilo to ze me tak, ze jsem mela za 10 min cestu do nemocnice promacene teplaky zepredu i zezadu a nedovedla jsem si predstavit tohle zazit v praci nebo v trajflu.. no a taky jsem chtela byt v klidu, aby se hematomy neudelaly treba i pod placentou. No a ted mi stejne naridila prisny klid. rezim

lenka.dv
28. pro 2015

Ahoj holky, jsem krátce po IVF, před vánoci krásně pozitivní test, tak přítel dostal krásný dárek k vánocům 🙂 No ale od 26.12. jsem začla krvácet, je to spíš něco mezi špiněním a slabým krvácením. Dnes jsem byla v CARU, kde mi vzali krev, udělali ultrazvuk, ale doktorka nic neviděla, prý je ještě brzy, prý jen vysoká sliznice. Dali vyšší dávku utrogestanu a nejde nic víc dělat 😒 Já jsem z toho nesvá, bojím se... Navíc mě bolí břicho a záda úplně jak při měsíčkách 😖 Dle poslední ms jsem 4+3tt.

adussandrus
autor
28. pro 2015

Tak holky jsem cca 2 hodiny po revizi ☹ už se to nedalo zachránit ☹

maru9
28. pro 2015

tak to me moc mrzi 😢 hodne sil preju, jeste takhle o svatcich :( drz se! 💕

kamikz
28. pro 2015

@adussandrus ja jdu na revizi zitra rano :(
Nase pribehy teda nepatri k tem pozitivnim :/ kazdopadne drzim ti palce at se co nejdrivr vse v dobre obrati!

verusa.j
28. pro 2015

@adussandrus tak to mě mrzí,ach jo,drž se

verusa.j
28. pro 2015

@kamikz to je fakt pech, drž se zítra

mrazulkav
28. pro 2015

@adussandrus @kamikz Holky držte se! Však se to povede příště!!

adussandrus
autor
29. pro 2015

@kamikz Doufám že jsi vše zvládla v pořádku a drž se je to těžké...... ☹ Ale zase bude dobře ....

adussandrus
autor
29. pro 2015

@verusa.j mě to také mrzí a děkuji ☹

adussandrus
autor
29. pro 2015

@mrazulkav moc děkuji ....

adussandrus
autor
30. pro 2015

@kamikz Doufám že jsi vše v pořádku zvládla ........Jen ted vůbec nevím kdy se můžeme znovu začít snažit o miminko?????

sandi777
2. led 2016

Já začala s malim krvácet v 6+6 a to docela dost, hned sem do sebe nacpala 4 ascorutiny protože jsem před lety v tom samém týdnu potratila s tím že vyšlo celé plodové vejce po 2 hodinách co jsem jela do nemocnice kde mi řekli že jestli budu ležet tam nebo doma je jedno... No jeli jsme do nemocnice a tam jsem byla hospitalizována a dostala 2 další ascorutiny, ty co sem si vzala jsem neřekla a do rána to bylo lepší, pak odpolko mi udělali utz a konečně byla vidět i srdeční akce, další den to přestalo a už jsem jen špinila, za několik dní ok . Někdy to i vyjde, přeji hodně sil a hlavně zdraví, pak půjde vše 🍀🌸🌷

saryk9
4. led 2016

Holky, tak já jsem momentálně 12+5 a už jsem špinila až krvácela 3x! 1.1. jsem i musela na pohotovost a pokaždé bylo vše v pořádku. Takže pokud se vám to stane, snažte se být v klidu, zavolat doktorovi a on si vás pozve na kontrolu. Nebo pokud je víkend, jeďte na pohotovost. Mně přišlo, že jsou na to zvyklý. Kouknou na vás ultrazvukem a vy budete klidnější. Já sama jsem už o jedno mimi přišla-zjištěno při screeningu a to jsem neměla vubec žádné problémy. V prvním trimestru se to prý hodně stává.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru