Krvácení na začátku těhotenství

adussandrus
21. pro 2015

Ahoj chtěla jsem se zeptat jestli má někdo zkušenosti s krvácením na začátku těhotenství???Jsem ted v 8 týdnu těhotenství a před pár dny jsem začala špinit od svého lékaře jsem dostala utrogestan po pár dnech se situace nelepšila ba na opak řekla bych že se trochu horšila tak jsem včera byla v nemocnici na pohotovosti vyšetřili mě dostala jsem nějakou injekci a ascorutin celý den to pak vypadalo že vše bude ok měla jsem z toho radost až na to ráno dnes zase krev...... ☹ ☹

nelam
17. led 2016

@coolina Přesně tak, taky si to říkám... Ale na klidu to nepřidá.
@lucykal A dopadlo to nakonec dobře?

elielizabeth
17. led 2016

@nelam Dobrý večer, já jsem u prvního těhotenství na začátku také jen špinila a pak hodně krvácela. Doktoři nemohli nic zjistit, prostě se muselo čekat, zda to miminko zvládne nebo ne. Měla jsem utrogestan 2-1-2 a vitamíny a krvácela jsem přibližně do konce 4. měsíce. Ještě v té době mi vycházely dokonce těhotenské testy negativní. A i přes to všechno se nám narodila zcela zdravá dcerka, tak držím palce, aby vám to také tak krásně skončilo jako nám 🙂

nelam
17. led 2016

@elielizabeth 🙂 Ráda čtu takové pozitivní komentáře, hurá. Vůbec si nepřipouštím, že by to dopadlo špatně. Ve středu jdu na krev a UTZ, snad to bude dobré.

lucykal
17. led 2016

@keny123 z jakého důvodu si krvácela?

lucykal
17. led 2016

@nelam rodila jsem předčasně, ale to bylo díky jiným komplikacím zase. I přes velké krvácení to dcera zvládla.
Krvácela jsem díky obrovskému hematomu

nelam
20. led 2016

Tak po dnešním UTZ žádná změna, dále střídavě špinim/krvácím a mimčo je v pořádku a standardně se vyvíjí. Nikde nic v nepořádku. Nechápu 🙂

romesak
27. led 2016

Ahojky jsem 5+3 a spinim kazdy den ☹ byla jsem u sveho gynekologa napsal mi pouze kyselinu listovou,a klid na luzku.ale zadne zlepseni uz zacinam mit strach ze je neco spatne.

keny123
27. led 2016

holy já jsem krvácela i s kusama sliznice cely šestý a sedmý týden a vše bylo v pořádku doporučuji ppít hodně citronu!vodu s citronem!zastavuje to krvácení a mě to pomohlo,..

romesak
27. led 2016

🙂 ja piju od vcerejska sice se mi krouti i palce u nohou,ale snad to pomuze.

keny123
27. led 2016

@romesak určitě... já když jsem krvácela tak i 4-5citronu denne a fakt se to zastavilo..pekne celej citron vymačkat do 3dc vody a exnout 🙂

romesak
27. led 2016

Tak tak, ale je to brrrr 😀 .pristi tyden jdu na kontrolu tak se uvidi.

kristinabas
30. led 2016

Zdravim vsechny. Vcera rano jsem skoncila na pohotovosti a to jsem zacala jen spinit. No spis to byla jakoby hodne naredena krev. Ale panika obrovska. Dle dr je miminko v poradku a ja se mam setrit. Pricina je hematom. A jak to tak ctu, asi je to opravdu bezne. Ale co si budem povidat, vydesi to asi kazdou prvorodicku.

maru9
30. led 2016

@kristinabas raději se šetři, i hematomy dovedou pěkně pozlobit, když se udělají na špatném místě. Já krvácela nonstop do půlky 5. měsíce (někdy víc, někdy míň, k tomu párkrát vyloučená větší sraženina, jednou hospitalizace po silném krvácení, jednou hematom přes celou zadní stěnu dělohy - a to jsem fakt ležela..), ale už měsíc mám naštěstí od toho všeho pokoj, vše je v naprostém pořádku, mimčo prospívá, hematomy nikde, a já se konečně po čtvrt roce zase chystám znovu do práce.. Opatrně na bříško i celkově na přepínání se, někdy se ty hematomy dělají proto, že máš prostě slabší žilní stěnu, aniž by ses nějak víc přepínala nebo něco (to bys samozřejmě neměla, když víš, že k těm hematomům máš tendenci).. držím pěsti, ať špinění a krvácení přestane, vím, jak je z toho člověk pořád vyhukaný.. ♥

kristinabas
31. led 2016

@maru9 dekuji za podporu. Vypada to ze uz dobry 🙂 ale je pravda ze mam uz dlouho problemy s tenkostennymi zilami a kdysi mi gynekolog rekl ze mam krevovou zilu na deloze. Tak doufam ze se to nebude opakovat. Jako poprve jsme s muzem zazili co to je mit strach o dite a to jeste neni ani na svete.. nikomu tohle nepreju zazit. Tehu by melo byt to nejkrasnejsi obdobi a ne plny stresu.. Asi tomu ani moc nepomaha moje prace (dvanactky den noc) ale nastesti temer zadna fyzicka namaha. Ale i tak uz se tesim az tam v breznu skoncim..

romesak
31. led 2016

U me bouzel spatny dneska jsem zacla krvacet ☹ hned me pritel odvezl do nemocnice a bouzel to nedopadlo zamkle tehotenstvi a zitra revize

maru9
31. led 2016

@romesak to mě moc mrzí ☹ přeju hodně sil.. a třeba za pár měsíců? Kdo ví .. držím pěsti!

romesak
31. led 2016

Dekuji ☹ uz jsem to obrecela a snad se zadari priste.snazenicko muzem zacit za 3 mesice

kristinabas
31. led 2016

@romesak drz se a preji hodne sil! Urcite se zadari.

romesak
31. led 2016

Dekuji moc

lucykal
31. led 2016

@kristinabas mohu se zeptat co děláš za práci? Jako těhotná bych rozhodně neměla pracovat noční.
Jinak já měla těhotenství od začátku až do konce stracha peklo.
Držím palce

kristinabas
1. únor 2016

@lucykal pracuju v casinu. Unor jeste vydrzim a v breznu uz budu mit jen denni. Mame to na stridacku denni nebo nocni.

lucykal
1. únor 2016

@kristinabas a dr tě nechtěl nechat doma?

kristinabas
3. únor 2016

@lucykal zatim jsme se o tom nebavili. Ale na rizikac se mi nechce. Unudim se doma.. tak pokud bude vse v poradku, pracovat budu.

lucykal
3. únor 2016

@kristinabas Také jsem chtěla chodit do práce, ale byla jsem po ZT a již jsem nechtěla nic riskovat, ale hlavně moje krvácení neumožnovalo chodit natož do práce. Tak snad to bude dobré. Jinak nuda to byla ale co by člověk pro miminko neudelal

kamikz
3. únor 2016

@romesak ty jo, to mě taky moc mrzí! Držim pěsti a hlavně přeju pevné nervy! Chvilku to bude ošklivý, ale společně s přítelem to zvládnete, věřim tomu! A než se naděješ, budete zkoušet ;) já jsem tohle celé podstoupila na konci prosince a téměř hned dostala měsíčky, teď mám za sebou druhé.. v pondělí jdu na kontrolu a když bude vše ok, necháme už to osudu 🙂 Moc na tebe myslim a držim palce!

romesak
3. únor 2016

Ahojky moc moc dekuji 🙂 ja byla v pondeli na revizi a muzem se snazit za tri mesice tak uvidime 🙂

kristinabas
9. únor 2016

Tak to tu mame na novo.. od ranniho vyletu na pohotovost uplynulo deset dni a uz potreti opet krvacim. Sice nic drastickeho ale uz je to fakt na palici ☹ holky jak se udrzet psychicky v pohode a neveset se? ☹

iveee
9. únor 2016

Ahoj,ja krvacela nepravidelne pres den ale 10 dni za sebou.K Dr.jsem byla objednana az zhruba 14dni a sestricka mi jen stroze rekla,ze to je bud a nebo a at si koupim Ascorutin.Nic me nebolelo,tak jsem na pohotovost nesla a brala 2 tablety 3x denne a to jeste 4 dny po tom,co krvaceni prestalo.Kdyz jsem pak sla na kontrolu bylo videt embryo i s bijicim srdickem a jinak nikde nic. Od te doby mam klid. Ale ue mozne,ze to zase prijde.Zeny u nas v rodine takto krvacely az do 3.mesice jako by menstruovaly.

kristinabas
9. únor 2016

@iveee u nas nevim ze by tohle nekdo mel.. tak se jen modlim at je vsechno v poradku. Rano mazu k doktorovi. Koukam ale ze je to hodne caste..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru