Krvácení na začátku těhotenství

adussandrus
21. pro 2015

Ahoj chtěla jsem se zeptat jestli má někdo zkušenosti s krvácením na začátku těhotenství???Jsem ted v 8 týdnu těhotenství a před pár dny jsem začala špinit od svého lékaře jsem dostala utrogestan po pár dnech se situace nelepšila ba na opak řekla bych že se trochu horšila tak jsem včera byla v nemocnici na pohotovosti vyšetřili mě dostala jsem nějakou injekci a ascorutin celý den to pak vypadalo že vše bude ok měla jsem z toho radost až na to ráno dnes zase krev...... ☹ ☹

iveee
9. únor 2016

@kristinabas Je pravda,ze clovek nikdy nevi.Ale take jsem brouzdala hodne na internetu a bylo toho plno. Tak drzim palce,at je vse v poradku🙂 cloveka to vyplasi.Poprve ve mne doslova hrklo. Nejlepsi je, o tom moc necist,ale to se lehce rekne 🙂

ajronka
18. únor 2016

Ahoj, holky dneska jsem dostala menstruaci a vyšla ze mě sražená krev, taková jakoby cancour delší. Nikdy jsem to neměla hned první den. Nevíte z čeho to je? Toužíme po mimču a teď jsem vysadila prášky nedávno, tak se začínám bát každé prkotiny.. Děkuji za odpověď.

odula
18. únor 2016

@ajronka myslím ze je to prostě kus sliznice.

adussandrus
autor
4. bře 2016

Ahoj holčičky moje když jsem tuhle diskuzi zakládala nečekala jsem takové ohlasy a byla jsem za to ráda a teď u mě na novo už jsem s toho dost špatná po revizi 28.12 jsem min. Týden objevila dvě čárky na testu a dnes opět spineni tak budu jen doufat a hlavně věřit že vše bude v pořádku......

kamikz
5. bře 2016

@adussandrus ja taky minuly tyden mela na testu 2 carky,pak jsem spinila a spineni se po 5 dnech uctive zmenilo v menses.. takze hlavne klid,bude to,jak ma byz ;) moc drzim palce,at se udrzite!;)

adussandrus
autor
5. bře 2016

@kamikz jo děkuji moc no to víš jsem s toho vážně špatná po tom čím jsme si prošli na konco roku ☹

adussandrus
autor
5. bře 2016

@kamikz No tak to je mi také moc líto že se mrně neudrželo ☹ Hlavně se drž

kamikz
5. bře 2016

@adussandrus naprosto to chapu.. je to pekny psycho,my jsme ted meli peknej kolotoc s tim,ale ja byla nemocna,takze jsme ve finale radsi,ze to "odeslo",protoze bychom se akorat nervovali jestli je vsechno v poradku. Je to na budku,myslim na tehotenstvi kudy chodim,ale holt to proste melo tak bejt. Nic to ale nemeni na tom,ze na to clovek mysli kudy chodi :/ moc ti preju,aby to tentokrat vyslo!

adussandrus
autor
5. bře 2016

@kamikz Já v to moc tentokrát věřím....taky jsem teda trošku nemocná byla ,ale jen nějaké nachlazení.......

binki
7. bře 2016

10tt rizikoveho, mam od zitrka neschopenku kvuli krvaceni, jsem smutna. Trosku mne boli nad kostrci, trosku tlaci bricho. Mimco roste pekne, i srdicko bije. Tak snad mame sanci.

luciwimi
9. bře 2016

Ahoj holky, potřebovala bych poradit, třeba jste některá měla něco podobného: Byla jsem na kontrole u doktora v 5tt+3 a on na utz nic neviděl, ale testy mi vycházejí pozitivní. Dal mi utrogestan, jelikož jsem špinila. Po utrogestanu špiním pořád tak nějak už 3 dny. Byla jsem na krvi a hladina hcg je 39. Mám se bát samovolného potratu nebo je naděje, že se ještě prcek ukáže, ale přijde mi divný, že by tam nic neviděl, ani gestační váček? A mám čekat na další týden na kontrolu, nebo jit za doktorem, že špiním?
Děkuji...

adussandrus
autor
9. bře 2016

@luciwimi ahoj no nevím těm hodnotám hcg moc nerozumím ,ale myslím že 39 je málo....Ale zase myslím že kdyby jsi potratila samovolně tak jen nešpiníš ,ale je to jako hodně silná menstruace......Já jsem byla na revizi v prosinci a to než jsem šla na tu revizi tak už plod sestupoval do hrdla dělohy poslední dva dny před revizí jsem krvácela docela hodně a i bolesti jsem měla......

denousek
9. bře 2016

@luciwimi a bral ti znova hcg aby se zjistilo jestli stoupa??z jednoho odberu se nic nepozna.. když jsem ja mela tak malo bylo to mimoděložní... ale je brzo na závěry.. já jsem teda nešpinila a nic...

luciwimi
10. bře 2016

Já jdu znova na krev v pondělí tak se uvidí jestli hodnota stoupá nebo ne 😒 Akorát je divné, že pořád tak nějak špiním.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru