Na nic se nezmůžu v 10. týdnu těhotenství

saphii
25. lis 2018

Ahoj, jsem 10TT a jsem bohužel kvůli práci na nemocenské. Už par dni se nutim do úklidu ale furt se nemohu nějak přemluvit cely den jsem unavená jenom bych spala. Ani na jídlo nemám moc pomyšlení. Myslíte ze to přejde?

moly001
25. lis 2018

@saphii určitě to přejde....🙂 Já měla šílenou únavu cca od 6. Do 10 tt, a pak klid...neboj, bude líp....

saphii
autor
25. lis 2018

@moly001 doufám i kvůli příteli který se mnou má prozatím trpělivost 🙂:D

miba10
25. lis 2018

@saphii neboj to se zlepší. Mě to přešlo s prvním trimestrem 😉 je to normální.

sudylichozrout
25. lis 2018

@saphii neprepinej se a poslouchej telo. Kdyz jsi unavena, odpocivej. Uklid pocka 🙂 Znaaaaam to, byla jsem v prvnim trimestru total matoha.

gruyerre
25. lis 2018

@saphii Na nemocenské jsi, abys spala a odpočívala, ne abys šůrovala 😉. A určitě tě to brzy přejde.

Neboj přejde. 🙂 Odpočívej když můžeš. Úklid ti neuteče 🙂😉

lennus
25. lis 2018

Je to velká změna pro tělo - roste v tobě nový život, vše se mění, děloha se prokrvuje a zvětšuje, první trimestr je záhul, ale většina žen má to štěstí, že to přejde a druhý trimestr si už užívají. Já byla jen hodně unavená, v prvním těhotenství jsem chodila do práce až do nástupu na mateřskou, další těhotenství už byly náročnější kvůli staršímu synovi, teď naposledy jsem měla rizikáč a on byl ve školce, tak to šlo, ale opravdu vždy druhý trimestr byl super, až teď jsem zažila poprvé závěr těhotenství, a to jsem si už přišla jako velryba a těšila se, až miminko vyleze. Držím palce, ať je vše v pořádku!

lotta1234
25. lis 2018

Urcite to prejde, otazka je kedy. Pocitovala som tiez unavu, bolo mi zle, nevladala som nic a okolo 12-13 tyzdna akoby utal - zo dna na den navrat k normalnemu stavu. Myslela som, ze snad vladzem aj lozit po plafone :D Moja skusenost - vydrzat 🙂

soleilll
25. lis 2018

Jen se vyspi, později už to třeba nabude možný. 🙂 A na úklid se vyprdni, s miminek bude binec stejně všude. 😀

ito
25. lis 2018

přejde uvidíš, taky jsem si zoufala a brečela, že nic neudělám. měla jsem co dělat, abych neusla za volantem. druhý trimestr je už lepší,už jsem schopná i něco uvařit a víc poklidit. samozřejmě to pořád není jako před těhu, ale to pomine.

kafr
26. lis 2018

Jj, úplně normální začátek těhotenství, ale řekni o tom v poradně, já měla nedostatek i železa, jak jsem ho začala brát, úplně mě to nakopali.

kafr
26. lis 2018

*nakoplo

saphii
autor
27. lis 2018

Dekuji ,to jste mě uklidnili😊😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru