Nahnědlý výtok v ranném těhotenství. Je to v pořádku?

simca128
3. dub 2021

Ahoj holky chci se zeptat, pred tremi dny sem zjistila tehotenstvi mela jsem slabou carku a na clear blue se mi ukazalo ze jsem 3-4 tyden tehu
Spozdeni mam dnes paty den. Ale mela jsem vytok a tim ze trpim na zanety jaem volala na gyndu ale meli plno tak me poslali na pohotovost nastesti zanet se neprokazal a tehu rikala doktorka ze je jeste brzo videt na ultrazvuku. Ovulaci sem tedy mela pozdeji protoze v den ms sem jeste test mela negativni a pozitivni byl az po trech dnech spozdeni slaby dusik
Dnesk rano sem si delala zas test byl taky slabsi ale o proti tomu pred dvemi dny byl silnejsi. A k me otazce v prvnim tehu( to zkoncilo revizi vazna nemoc miminka) sem mela jen bily vytok
Ted to mam taky rikala doktorka ze je to normalni ale dneska sla sem na zachod a ja intimce sem mela hnedy vytok takovy kremovy jako byva ten bily mam strach aby to nebylo neco spatneho? Vitok byl jen trosku asi velikostne jako desetikoruna Ted sem sla zase na zachod a jen kapicka toho ktery sem mela i pri kontrole
Test chci delat az na konci pristiho tydne at vidim jestli carka sily.
Ale docela me vydesilo to hnede mela ste to nektera a bylo to v pohode?
Na gyndu sem objednana 27.4 aby bylo uz neco videt na ultrazvuku
Dekuju moc za odpovedi

mamikry
3. dub 2021

@simca128 Mela. Spinila jsem dve posledni tehotenstvi. Naposledy tyden v kuse. Jeden den vcelku silne a pak uz jen slabe spineni. Miminko se udrzelo.

klokanka31
3. dub 2021

@simca128 Já když špinila hnědě, tak to bylo mimoděložní 😒

simca128
autor
3. dub 2021

@klokanka31 no ja nespinim v kuse mela sem jen jednou na intimce trosicku a uz zas nic

jjasmina
3. dub 2021

U mě špinění nikdy nedopadlo.. Ale je i hodně případů, že ženy dokonce krvácí a mimi se udrží, ale na to ti stejně dá odpověď až ultrazvuk, ono ani slabnouci test asi nebude dobré znamení. Já měla třeba jen růžový flicek na intimce a bylo to v pohodě, pokud bys začala spinit, poradila bych se na pohotovost

eva118
3. dub 2021

Špinila jsem týden u druhého těhotenství, přešlo to a pak bylo vše v pořádku. Pokud nemáš křeče, tak hnědé špinění bývá.

simca128
autor
3. dub 2021

@jjasmina ale ja nepsala ze mi slabne test a ani ze spinim v kuse mela sem jen malej flicek

simca128
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
simca128
autor
3. dub 2021

@eva118 nene nic me neboli
A jako nespinim porad mela sem jen jednou na intimce flicek tak me to vydesilo

jjasmina
3. dub 2021

@simca128 tak napsala si tam, ze sis dělala test byl slabsi a oproti před dvěma dny silnější.. tak nevim jak si to myslela

majili
3. dub 2021

@simca128 ja jsem ted 7+4 tt a spinila jsem ze zacatku dva dny hnede, nekdy v 5 tt. Navysili mi utrogestan, ktery jsem zavadela i tak, protoze jsem po KET. Brala jsem jeste k tomu Ascorutin, ktery je na posileni cev, takze proti spineni. Byla jsem na ultrazvuku a vse v poradku, miminko bylo kde ma a melo uz i srdicko. Utrogestan mi zase snizili a vcera jsem malinko zase hnede zaspinila, ale rikala mi doktorka, ze pokud to neni cista krev a nemam bolesti, tak je vse v poradku.

simca128
autor
3. dub 2021

@jjasmina tak kdz pisu ze byl slabsi ale oproti tem predhozim silnejsi tak to asi znamena ze sily ne🙂

simca128
autor
3. dub 2021

@majili ja prave du na gyndu az 27.4 ze uz neco videt pujde
Byla sem jen 1.4 na pohotovosti kvuli zanetu rikala ze tehu jeste videt neni ze sem nekde 4tydwn ze byva videt az treba i 6-8 zalezi jak komu
Rikala mi ze mam klasickej vytok tehu
A dneska prave sem cely den stala na nohou a pak sla curat a mela sem na intimce velikistne jako desetikoruna flicek takovy ani ne tmave hnedy ale svetli vytok tak me to vydesilo a od ty doby nic jen to co sem mela predtim

simca128
autor
3. dub 2021

@majili to jsou moje testy prvni je 1.4 po dvou dnech spozdeni a ty dva jsou jeden rano dneska a druhej ted vecer
Myslim ze sileji tak se mi ulevuje

simca128
autor
3. dub 2021

@simca128 fotka to blbe zachyti ale jinak sou lip videt

majili
3. dub 2021

@simca128 vypada to nadejne, ale prvni 3 mesice jsou proste bud a nebo a nikdy nevis. Raduj se a neres, kdyz by to spatne melo prijit, tak to prijde. Nahnedly vytok muze byt, nemela by byt cervena krev a bolesti.

simca128
autor
3. dub 2021

@majili ja jsem stastna v rijnu sem prodelala revizi cekali sme holcicku a byla vazne nemocna tak se modlim aby vse bylo v poradku
Brecela sem jak zelva ldyz sem videla dve carky

majili
3. dub 2021

@simca128 budu ti drzet pesti 🍀 a s holcickou me to moc mrzi, tohle uz urcite dopadne dobre ❤

simca128
autor
3. dub 2021

@majili dekuju moc si hodna

aneta_v
3. dub 2021

@simca128 je to 50 na 50. Před 8 lety jsem začala špinit v 7tt a byl z toho zamlklý potrat, otěhotněla jsem znovu až po 5 letech, opět špinění, tentokrát v 8tt, takže panika, že o dítě zas přijdu, doktor mi nasadil Utrogestan a mam tu 2.5letou mršku. Ve třetím těhu jen klasický bezbarvý výtok
Držím palce

klokanka31
3. dub 2021

@simca128 Já taky nešpinila v kuse. Ale tobě přeju ať je to v pořádku 🙂

terka80
4. dub 2021

@simca128 spinila sem od 6 tt a vicemenne cele tehu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru