Nevolnosti. Jak je zmírnit?

petraszi
8. bře 2021

Devcatka jsem nejspíš nějak v 6, 7 týdnu... už 5ty den je mi fakt silene zle... ležím jak lazar a vůbec nic nezvládám... Mám doma 2.5 letého syna a je jí úplně líto že si s ním nezvládám ani hrát... dělá mi problém mluvit jak je mi špatně☹ máte některá tip jak to trošku zmírnit?☹ dělá se mi špatně skoro z každého jídla☹

michaelarousova
8. bře 2021

@petraszi zkusit muzes lizatka,nebo nejake leky co na to prodavaji v lekarne ,ale me osobne nepomohlo vubec nic..pres mesic jsem prakticky prolezela..

sylvusska
8. bře 2021

ja takto mela vsechny 3 tehotenstvi, treti nejhorsi, to jsem mela nevolnosti od 5.tt-17.tt, nekolikrat v nemocnici na kapackach. Pri tomto stavu jedine, co mi pomahalo - vychlazena coca cola, lednaky a nechat si predepsat od gynekologa Degan v praskach, diky kterym jsem treti tehotenstvi vubec prezila pak. Takze pokud to nepujde zmirnit jidlem, pitim, zazvorem, tak proste to resit primo s gynekologem.

petralp
8. bře 2021

mě taky pomohla studená cola nebo něco jiného bublinkového, třeba fanta, ale víceméně se to muselo nějak přežít a přešlo to až okolo 12 týdne.

petraszi
autor
8. bře 2021

Holky dekuju moc :-*

jjasmina
8. bře 2021

Mě pomohl porod a díky bohu, že jsem se dokázala aspon doplazit na záchod.Posílám mnoho sil 🙂

ovesova
9. bře 2021

Jsem v 15tt a stále mám vecer nevolnosti a dnes jsem zase zvracela oběd. Za mě Pomaha Cola, hroznovy cukr, mandarinky, předepsané léky od doktora, jist co 2h ikdyz mas nechuť já teď přišla konečně na to ze když něco co 2h sním tak jsem úplně v pohodě. Držím palce

kacvac
9. bře 2021

Cola, lízátka a piškoty. Ráno u postele a ladovala jsem každou chvíli, abych udržovala hladinu cukru 😁 aby jsme společně přežily den se starší, tak jsem ve chvílích největší krize pustila pohádku, lehla si na zem, vzala deku a společně jsme koukaly, případně jsem sloužila jako prolézačka. Ale mohla jsem u toho ležet a to pomáhalo 🙂

crejzy
9. bře 2021

Mě už je zle 8týden a ležim, je to šílený i na psychiku a zvlášť s druhým ditetem, ale když se nelze zvednout a dojít dal než na wc, tak to proste nejde :( mě z toho nejhoršího zachránil lék od gynekologa ( ondasetron) ale nedá se brát denně a fungovat. Z babských rad nic. Snad to brzy přejde všechny 🙏

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru