Porodnice v Brně. Kde jste byly spokojené?

mamal34
13. zář 2019

Čerstvé maminky z Brna a okolí, kde jste rodily a jak jste spokojené s péčí na porodním a šestinedělí? Poslední porod jsem si prožila u Milousu ale před deseti lety, jak to je všechno dnes? A jak tolerují partnera u porodu? Děkuji za vaše zkušenosti

lucinkamarecek
13. zář 2019

@mamal34 ahoj rodila jsem v Bohunicich jsme prvorodicka,maximální spokojenost se všemi doktory,sestrickami asistentkami. Dvakrát poplach a skvělý přístup. Na porodnim boxu jsem měla manžela i mamku celých 14hodin. A od nástupu na box mě i rezervovali uvolněný nadstandard na sestinedeli. Takže bohunice určitě doporučuji přístup lékařů a veškerého personálu skvělý a i kdyz byl nakonec dva dny v inovátorů kvůli žloutence perfektní chování sestřiček na neonatologii a skvělé péči o deti

petulejan
13. zář 2019

Taky jsem byla v Bohunicich,je to dva měsíce a nemůžu si na nic stěžovat. Byla jsem na nadstandartu a dokonce mi ho i den podrzeli,když jsem skončila na jipu po císaři. Za těch pět dní se tam vystřídala každá směna a na nikoho nemůžu říct půl slova 👍 možná je to i tím,že jim chlap nosil víno 🙈

denisa2406
13. zář 2019

@petulejan trosku se pridam do diskuze, budu rodit poprve a zvazuji Bohunice. Akorat co si pamatuji z praxe, tak na porodnim sale byl spolecny zachod pro vsechny maminy. Ale myslim, ze se to nejak rekonstruovalo. Byla jsem tam naposledy pred 4 lety. Protoze na Obilnaku ma kazdy box svuj zachod i sprchu, coz je supr. Nevis, jak je to ted aktualne v tech bohunicich?

mishka89
13. zář 2019

Ahoj, v květnu jsem rodila v Bohunicích a všichni úplně super. Nadstandard jsem taky měla kvůli možnosti návštěv kdykoliv a vše super. Můžu doporučit. Až bude druhý prcek, určitě půjdu znovu.

barussska1
13. zář 2019

@mamal34 ja rodila u Milousu pred rokem, krasny boxy, pohodovej personal, manzel celou dobu se mnou. Jen kdyz mi davali epidural tak pockat na chodbe. Malymu nikdo necpal prikrm, jen mi ho nabidli... a mohla jsem si vybrat jestli Nutrilon nebo darovany matersky. A mamka mohla na navstevu i mimo vymezwnou dobu, protoze mela odpoledni... takze doporucuji.

lucinkamarecek
13. zář 2019

@denisa2406 kazdy box ma svoji sprchu a wc a neni nadstandard/ nadstandardní boxy mají jen televizi navíc a v jedné je vana jinak všude stejně vybavení

petulejan
13. zář 2019

@denisa2406 byla jsem dost v mlze,ale na porodním boxu byl záchod i sprcha 😉

narnell
14. zář 2019

Já jsem rodila dvakrát v Bohunicích a naprostá spokojenost. Moc doporučuji.

vasinka88
14. zář 2019

Rodila sem dvakrát v Bohunicích. První 2017 a druhy včera a musím rict ač minule dobrý a tak tedka jeste lepší. Jeste sem tu ted nenatrefila na někoho nepříjemného .. všichni zatím hrozne hodni, jak na porodnich boxech tak sestinedeli i detske.. oproti minule se i PA ted aktivně snažila pomoct proti nastrihu hraze, a dokonce tu aktivně nabídli možnost jit domu po 48h (což je asi spis kvůli aktuálním kapacitám než ze by tu aktivně nabízeli ambulantní porody) ale i tak sem hledela.. momentálně sou teda nadstandarty plné no..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru