Potrat ano nebo ne?

lidija1234
24. srp 2018

Dobrý den,
obracím se na všechny kolem sebe protože jsem zoufalá. S "přítelem" jsem se přestala vídat před měsícem, protože celý rok ze mě dělal hroznou blbku....mazal mi med kolem pusy všechno naprosto všechno si dokázal obhájit i to že spal s jinýma, protože v podstatě jsme spolu nechodili takže se nejednalo o podvod....teď mi řekl že ani neví jistě jestli mě doopravdy miloval nebo ne i když mě to pořad říkal.....no katastrofa.....teď jsem měla v planu odjet pryč vymazat ho ze svého života, protože jsem to hrozně špatně psychicky snášela a teď jsem se dozvěděla že jsem těhotná a nevím co mám dělat.....on nechává rozhodnutí na mě s tím že by byl rád kdybych šla spíš na potrat......nejsem si jistá jestli s tím člověkem chci mít něco vůbec společného a dítě by nás do smrti svázalo.....ten člověk mě naprosto zničil a nedokážu si představit že by měl v mém životě ještě hrát nějakou roli.....jinak mimčo jsem si vždycky přála je mi 25 let rodina mě podporuje a bydlet taky mám kde ale já prostě nevím mám pocit že se každou chvíli zhroutím a nejsem připravená udělat tak důležité rozhodnutí......netuším co mám dělat...

zelenaesmolda
27. srp 2018

@odula a byla by z ni milionarka! :D

tera891
27. srp 2018

@odula to vis, ne kazdy je na to staveny.. je jina, to nepopiram, ale fakt je, ze se chranila vzdy, tudiz vic pro to udelat nemohla a presto se stalo, taky bych byla radsi, kdyby se takto darilo tem, ktere se snazi a nemuzou, ale jsou veci ktere neovlivnime..

astyna
27. srp 2018

@priefi

Promin,nedokazu to cele precist. Mam adhd a jakmile ma neco vic radku,nedavam to 😉😀

astyna
27. srp 2018

@lidija1234

Oni jsou ti muzi proste lepsi partie. A bohuzel veri tomu,ze dana dama bere antinu...doufam,zemoji synove budou neverici 😀

zelenaesmolda
27. srp 2018

@astyna jako pokud zenska tvrdi chlapovi ze bere antinu a nebere ji a pak po nem chce aliky tak to je hnus ale na druhou stranu jestli si chce chlap byt jisty na 100% nema nechavat vsehno na zenske a ma se taky chranit

astyna
27. srp 2018

@zelenaesmolda

Kondom vidim i jako ochranu pred nemocemi...proto je nechapu. A zvlaste u nahodneho styku. Ale to jsem odbocila.

zelenaesmolda
27. srp 2018

@astyna no,rekla bych ze kazdy sveho stesti strujcem 🙂

ariadna12
27. srp 2018

@astyna clovece, ja to mam presne naopak, znam z okoli holky, co je chlap nutil k potratu, predtim, nez si uzil, sliboval hory doly, ale pak si to typek rozmyslel a na otcovstvi se necitil. A ony mu o zadne hormonalni antikoncepci nelhaly. Ani pak ho ta, co na potrat nesla, nechtela mit v rodnem liste, ani vyzivne, vubec nic. A ta, co na potrat sla, ma zdevastovanou psychiku. Taky chudak.

priefi
27. srp 2018

@astyna zase tak mimo misu to neni, pokud autorka vedela, ze tech zensky ma ten jeji pritel vic, tak byt ni, tak se taky raci chranim i kondomem

astyna
27. srp 2018

@priefi

přesně tak 🙂

@ariadna12

Lidi jsou různý. Můj bývalý partner byl přesně takový, jak píšeš.

lidija1234
autor
28. srp 2018

@priefi to jsem zjistila ale až pak v průběhu jsem mu přišla na jednu a on koncim v žádném případě nechtěl používat

lennus
28. srp 2018

Říká se, že děti si rodiče vybírají a to vaše si vás z nějakého důvodu vybralo. Ne vždy ta nejsnazší cesta je ta správná! Dejte tomu maličkému šanci, bez ohledu, jak to vyřešíte s ex. Držím palce!

zelenaesmolda
28. srp 2018

@lidija1234 tak by si nevrznul.takove chlapy fakt miluju,kondom nepouzijou a kdyz dojde na tehotenstvi tak se zdekuji

priefi
29. srp 2018

@zelenaesmolda tak tehotenstvi, kdyz brala HA asi nebral v potas, ale co pohlavni nemoci...

zelenaesmolda
29. srp 2018

@priefi tak ja to myslela obecne protoze takovych chlapu je spousta

vaseli16
2. zář 2018

Muj nazor ve zkratce:nedelej to pro co by byl on!jestli se na miminko citis jdi do toho ty ho nosis pod srdcem ne on!

lidija1234
autor
2. zář 2018

Díky jeho manipulacim a poslouchání o tom jak bych byla hrozná matka jsem se rozhodla pro potrat... připadalo mě to jako nejlepší rozhodnutí se zbavit i jeho......teď už vím že to byla největší chyba v mém životě a nikomu bych ten zážitek nepřála....Já se s tim budu muset naučit žít....teď už vím že dosáhl zase svého zase bylo po jeho....byla jsem hloupá a neměla se jim nechat za strašit teď š tím rozhodnutím budu muset žít jestli to bylo k něčemu dobré to fakt nevím třeba de tím ponaucim třeba ne...Je dovre zamyslet se nad tím komu sr oddame a dáme své srdce....snad mě to do života k něčemu bude...

priefi
2. zář 2018

@lidija1234 je mi to lito 😔

michaela_2
2. zář 2018

@lidija1234 💙💙💙 přeji ti z celého srdce, abys brzy potkala někoho, kdo ti vrátí důvěru v to hezké v partnerském vztahu.

kittyy17
2. zář 2018

zažila jsem v podstatě totéž, bylo mi necelých 18. Rozhodla jsem se pro potrat, a nikdy jsem toho nelitovala. Teď je mi 36, mám skvělýho chlapa, dvě nádherný zdravý děti a jsem nejšťastnějsí ženská na světě

zelenaesmolda
2. zář 2018

@lidija1234 tak to me mrzi.zkus to brat jako sanci na novy zacatek a opravdu se ho zbav jinak budes cely zivot nestastna

kittyy17
2. zář 2018

@lidija1234 věř tomu, že to bylo nejlepší rozhodnutí tvého života. Udělej tlustou čáru, najdi si hodného chlapa a pořiď si s ním kopu dětí.
Co bys měla ze života ty a to malé? On by věčně lhal, neplatil alimenty, dělal ti ze života peklo, a za pár let si vzpomněl že má dítě a že chce střídavou péči... S dítětem bys hůř hledala nového partnera, jako samoživitelka hůř hledala práci, po finanční stránce taky nic moc...
Udělala jsi dobře

zelenaesmolda
2. zář 2018

@kittyy17 souhlasim,ted se ji to zda jako strasna tragedie ale z dlouhodobeho hlediska udelala dobre

kittyy17
2. zář 2018

@lidija1234 až se za pár let podíváš na své další děti, řekneš si: Panebože, kdybych si to tenkrát nechala, všechno by bylo úplně jinak, neměla bych asi tohodle chlapa a tyto děti by se nenarodily...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru