Pozitivní test. Může být na začátku špinění a bolesti břicha?

bajako
24. led 2023

Mám 6 dní zpožděnou menstruaci a TT mi vyšel pozitivní. Jen mě trápí, že od dne, kdy jsem měla dostat MS špiním a cítím občas lehčí bolest bříška nebo takový tlak. K doktorovi jdu v pátek, tak snad to bude ok. Může se to na začátku těhotenství stát? Měla bych být dle MS 4tt+6.

bertik20
24. led 2023

Určitě. Já u syna měla 1 den špinění, pak se zastavilo kvůli těhu

bajako
autor
24. led 2023

@bertik20 mám tam občas i menší hnědé kousky a špiním už 6 dní, tak snad je vše tak jak má být a děkuji za odpověď 🙂

lidija1234
24. led 2023

Já jsem spinila několik měsíců cca vždy kdy bych to měla dostat a teď mám doma skoro 2leteho klucinu 😊

leniczka23
24. led 2023

Nemusí to znamenat nic ale taky to může značit začátek konce. Tak to je, je to hodně v začátku, můžeš zavolat doktorovi, že spinis, že kousky, max si tě pozve dřív a nasadí nějaký Ascorutin nebo něco, víc se teď stejně dělat nedá. To nejlepší co můžeš udělat je být v klidu a myslet pozitivně. Moc držím palce

jjasmina
24. led 2023

@bajako hm je to bud a nebo, já mám samé blbé zkušenosti

amy112233
24. led 2023

@bajako já takhle špinila a miminko se nevyvyjelo. Musela jsem na revizi. Každopádně každá to má jinak...

radousekkk
25. led 2023

Ahoj zrovna jsem řešila to samé. Od začátku špinění...původně jsem myslela, že se dostavila MS ale krvácení se nerozjelo a ja zkusila testy a ty už jen sílily. Slabé špinění ale neustávalo tak mě doktor pozval na vyšetření, kde na UZ nic neviděl. Hrozili mi mimodeloznim a o 4 dny později (včera 😊) se už ukazalo i srdíčko ❤️ takže nasadil Utrogestan a ascorutin a za týden kontrola 🙏

bajako
autor
27. led 2023

tak jsem dnes byla na UTZ a byl vidět gestační váček 2mm 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru