Při mimoděložním těhotenství zesílí čárka na testu?

keny123
8. pro 2015

ahoj...dotaz... jsem těhotná dle testu... minuly tyden jsem volala k dr ale objednala me až za dva tydny tyden uz mam za sebou tak ještě jeden.mám po mimoděložním už jednou takže se samozřejmě bojim... už mám jen jeden vejcovod... a čárka mi nějak nesílela u toho... je to někdo kdo měl mimoděložní těhu a čárky i tak měl předpisové??viz moje foto... ještě tyden vydržet....zajímá mě jestli je to pravidlem že jsou u mimoděložního čárky stále slabé.... tim pádem nemusim mit strach?a brisko na ms me sem tam pobolívá pořád...děkuji

keny123
autor
8. pro 2015

@martinkamoj moc dekuji snad ano....byly by nejkrásnější vánoce 😉

martinkamoj
8. pro 2015

@keny123 určitě budou ;)

majovasnazilka
8. pro 2015

@keny123 Určitě napiš, jak ti to dopadlo 🙂

keny123
autor
8. pro 2015

@majovasnazilka
@martinkamoj ano diky a jinak zjistuji ze krasne testy nejsou zárukou... takze cekat a doufat...

nikdo17
8. pro 2015

@keny123 urcite to dopadne dobre

keny123
autor
8. pro 2015

@nikdo17 moc dekuji ted by to chtelo nejakou šamanku která to umi vyčíst 😀 😀

martinkamoj
8. pro 2015

@keny123 já jsem hodnáá šamanka, já to říkám, že to tam je aaaa v úterý si odneseš obrázek..Zbytečně se nestresuj miminku to neprospívá 😉

keny123
autor
8. pro 2015

@martinkamoj rozkaz 😀

martinkamoj
8. pro 2015

@keny123 hurááá poslechla 🙂

keny123
autor
8. pro 2015

jdu na ordinaci 😀 paaaaa

martinkamoj
8. pro 2015

@keny123 já taky papaaa 🙂

keny123
autor
3. led 2016

@martinkamoj ani jsem ti nedala vedet že vše ok 😀 a doufam ze bude..jako pocity když nejdes dlouho na uzv jsou šílený jestli pořád srdičko buší když mi nic není... ale doufám že ano!

martinkamoj
3. led 2016

@keny123 Nooo parááda to jsem ráda, tak teď pěkně až do konce ;)

keny123
autor
3. led 2016

@martinkamoj no ssnad ano 😵 😵 a tobe tfuj tfuj tfuj!at mě brzo doženeš jasnéé? :D

martinkamoj
3. led 2016

@keny123 rozkaz šéfe.. mysli na mě a drž palečky a jakmile bude něco nového ozvu se 🙂

dacer
24. črc 2019

Ahojky holky mám dotaz už jednou jsem měla mimoděložní těhotenství vzali mi levý vejcovod. Teď jsem znovu tehu a hcg 8.7 460 11.7 870 16.7 2300 a 23.7 3000 na utz zatím není nic vidět máte některá zkušenosti?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru