První trimestr a repelenty proti hmyzu. Mám se bát?

kadz
14. čer 2023

Zdravim holky, mam na vas dotaz.. jaka je vase zkušenost s repelenty? Jedu pristi tyden s pritelem na tyden na ryby. Jsem v 7 tt a nevim jestli mam mit vetsi strach z nakazenych komaru a klíšťat, nebo z nejakyho repelentu. Mam vyhlidlej bio repelent od Predatoru, kterej neobsahuje DEET, ktery by mel v těhotenství vadit... Diky za odezvy 😉

janule0123
14. čer 2023

@kadz já používala repelent pro děti ten predátor od jednoho roku.. nenapadlo me ze by to mohlo vadit … plus strikam na boty a oblečení.. na kůži ne … Btw víc se bojím těch borelioz 😏ještě na rybách ..tam toho lítá ./

marimanta
15. čer 2023

@kadz budeš ho pít? 😉 Vidím to tak, že pokud nežiješ v non toxic vakuu, tak jednorázové nastříkání repelentem, navíc bio, je asi to poslední 😉

werik153
15. čer 2023

Používám na děti pouze lenavduli...i na sebe.
Četla jsem, že stačí namočit do francovky a pak se jen trošku namazat.

slecnami
15. čer 2023

Já v těhotenství používala od Swissmedicus, je to přírodní, hezky to i voní a mají to v DM. Mají StopKlíště a StopKomára😉 Ťukám, že i přes četné pobyty v přírodě na mě žádná havěť nešla 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru