Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Sex v prvním trimestru. Nemůžeme ublížit miminku?

29. únor 2020

Prosím vás, už mám za sebou nepovedené těhotenství zamlkle, tedka jsem 6.tt, furt nevím, zda se bát sexu s přítelem, aby to neublížili miminku. Děkuji

saarunka
Autor odpověď smazal
Zobraz
loylii
29. únor 2020

Já přišla o mimco v 8.tt dvě hodiny po sexu. Rozjel se mi potrat v noci a musela jsem hned do nemocnice. V druhem tehotestvi jsem z toho měla takovou hrůzu, ze sex (myšleno styk) jsem měla až od 5.mesice a velmi opatrně. Jinak orgasmu jsem se vzdát nedokazala nikdy, ale prý ty kontrakce ničemu nevadí😉

autor
29. únor 2020

@loylii děkuji 🙂

krupka3
1. bře 2020

Fyziologickemu tehotenstvi sex neuskodi. Jinak receno - pokud je zarodek v poradku, sex ho nevypudi. Pokud si nejsi jista, konzultuj se svym lekarem.

jjasmina
1. bře 2020

My měli taktéž nepovedený těhotenství, v 1. Trimestru jsme sex neměli tedy.

urtica
1. bře 2020

Nám dr. doporučil po SP raději ten půst v 1. trimestru dodržet. On to nebyl moc problém, protože psychika byla mrcha a stejně bych z toho bývala nic moc neměla. Nicméně dlužno dodat, že ve 3. těhotenství o 4 roky později už jsme to nedodržovali, celkově jsem byla o dost laxnější (teplé koupele, bylinky jsem neřešila, od 2. trimestru jsem si občas dala skleničku piva) a toto těhotenství, včetně porodu, bylo nejméně problémové...

lenkajan
1. bře 2020

Pokud se bojíš, počkala bych na vyšetření u gynekologa. Ten dokáže nejlépe posoudit tvůj stav a rozhodnout, co je a co není pro těhotenství dobré.

leniczka23
1. bře 2020

Pokud nekrvacis a je vse ok nevidim.duvod sex nemit..pokud se to.ma stat stane se to i bez sexu, sex na to rozhodne vliv nema. Ale chapu tvoje obavy.

merope
1. bře 2020

Já po libovolné fyzické námaze hned špinila a tím jsem pak šíleně plašila. Takže pro mou psychiku bylo prostě lepší tu fyzickou námahu omezit.

Sem začni psát odpověď...

Odešli