Stejné druhé těhotenství jako první 🙂. Je pravděpodobnost zase holčičky?

renchees
26. dub 2020

Ahoj holky. Mám otázku. Už mám skoro 6ti letou dceru a nyní jsem v 8tt. Jak tak nad tím přemýšlím mám zatím uplně stejné těhu jako s malou. Rajčata sem nejedla a jak s malou předtim tak i teď je mam rada. Stejně je to tak s kafem a s tim, že mi je špatně ale na zvracení to neni 😂 no ale na co se chci zeptat jaka je pravděpodobnost, že by jsme mohli mít další holčičku? Když jsou obě těhu tak nějak stejné? 🙂

madbetka
26. dub 2020

Asi tak 50:50 🤷
Tři těhotenství, každé jiné, máme tři holčičky.

kupi
26. dub 2020

@renchees měla jsem to taky tak, těhotenství úplně stejné, těšili jsme se na druhou holčičku a máme kluka😀

sasui1
26. dub 2020

A ja mela druhe uplne jine jak prvni! Byla jsem presvedcena ze je to holka! Rikala jsem si ze to je asi ta vnitrni intuaice... 🤣 A kdyz mi dr. Na UTZ rekla ze to bude kluk ktereho uz jsem mela tak jsem ji ani nechtela verit... Cekala jsem az za tyden na kontrolu u sveho a fakt to kluk byl a velky bracha mel maleho brachu 😂😂😩

petula.bir
26. dub 2020

1.těhotenstvi - zvracení, nemohla jsem maso - ani vidět, cítit různé pachy. Prsa nalitá, citlivá snad i na pohled. Jedla jsem okurky, měla jsem chuť na plesnivé sýry - normálně je nesnáším a zvedá se mi žaludek 🤣 - je to kluk
Jinak test jsem si dělala 36DC (ovulace 24DC)
2.těhotenství - žádná nevolnost, bylo mi krásně, těhotenství jsem poznala až ve 12tt - mám holčičku
3.těhotenství - zvracení, prsa, žádné maso, úplně stejně jako u prvního - a čekáme kluka 🥰
Ovulace též 24DC a pozitivní test 35-36DC 🤣🤣🤣

leniczka23
26. dub 2020

Ja mela obe naprosto odlisne a mame dva kluky..takze jak je zde uz psano..je to 50:50

legelata
26. dub 2020

@renchees První trimestr dost podobny (sladký a nezdravý věci, unava, zaludek na vode), jednou holka, jednou kluk 🙂

hezz17
26. dub 2020

Těhotenství úplně odlišný a holka a kluk 🙂

meronym
26. dub 2020

Tehotenstvi uplne stejne a je to kluk a holka.

codal
26. dub 2020

@renchees vůbec to s tím nesouvisí..já každé těhotenství jiné, při prvním pohoda, bez bolestí, bez nevolností, bez pálení žáhy, u druhého těžký nevolnosti, bolesti zad, poslíčci, pálení žáhy jak blázen. Chutě jsme neměla ani u jedné, jen kafe mi v prvním trimestru nechutnalo. Obě jsou to dcery, přesně o dva roky.

sylvusska
29. dub 2020

Ja tehu obe stejna, 3 mesice hrozne nevolnosti, nechutenstvi a mam holku a kluka.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru