Těhotenské příznaky - skoro žádné nemám a těhotenství si nepřipouštím

horvathova3
18. říj 2018

Ahoj, po minulém SP jsem taková skeptičtější. Těhotenstvi si nějak nepřipouštim a určitě to bude u mě trvat až do Vánoc. Teď jsem v 5+6 od doktora potvrzeno vše je v pořádku, nespinim nic.
Problém je, že nemám skoro žádné příznaky.. přesně takhle to bylo i na jaře. Nic mi nebylo, jsem sice víc unavená ale nezvracim, nemám vůbec hlad spíš mám pocit, že snad i hubnu. Spát můžu celou noc jediné co tak čůrat chodím i 3x za hodinu.
Měla jste to taky některá? Jednoduše mám červíka v hlavě co říká je to stejně jak minule.☹

horvathova3
autor
31. říj 2018

@karoczde teď se to hrozně táhne ☹ nejraději bych to věděla hned a nebo ideálně posunula čas aspoň na ten prosinec 😀. Na druhou stranu si myslím, že budeme mít krásný dárek pro manželovo rodiče. Mým je to v celku jedno. A přece jen na fotce bude něco vidět a já budu vědět, že je vše ok. První screening stihame. Takže bych se pak domluvila, že týden před Vánoci bych přijela pro 3D fotku. Ale taky se hrozně bojím těšit se, doma o tom moc nemluvíme ale jsem šťastná

karoczde
31. říj 2018

@horvathova3 jj naprosto chápu... též bych chodila nejraději na kontrolu kazdy tyden či max.14 dní😀. Ne jakože, že by se dalo něco ovlivnit, ale pro můj klid🙂. Dneska jsem viděla v krámě takovou tu knížku, jak se do toho lepí první fotka z ultrazvuku.. jak se tam zapisi jména, které se nám líbí, fotka bříška apod.. byla hrozně moc krásně udělaná, ale prostě jsem si ji zase nekoupila, protože se opět bojím.. co když si ji koupim, začnu si zapisovat a ono to nevyjde? Takže to prostě odlozim a koupím si ji až po té další kontrole...;)

horvathova3
autor
31. říj 2018

@karoczde a jak se jmenovala? Ta zní moc hezky 🙂 já si nakoupila 185g čtvrtky a chtěla jsem si udělat album na tento způsob. Vyrobila jsem si milnikove kartičky, protože je nechci kupovat se slovy kdyby náhodou. Takže si vše fotím jen do mobilu. A dávám stranou. Pokud to bude i za 5 týdnů vše super začnu na tom makat, podklady mít budu 🙂

priefi
31. říj 2018

@karoczde z toho si nic nedelej, ja mela strach takove veci koupit do doby nez jsem porodila 😉 nakonec jsme neco takoveho dostali, ale bylo to jine, nez jsem chtela 😉 a jelikoz jsme dostali hned 2 takove knihy, takze tu dle mych predstav jsem nakonec nemela, protoze 3.knihu jsem uz porizovat nechtela 😅

horvathova3
autor
1. lis 2018

@karoczde
@priefi holky nakonec jsme se na to vyprdla a knížku si včera objednala 🙂 co se má stát se stane a tohle je jediná věc, kterou nedokážu ovlivnit.

priefi
1. lis 2018

@horvathova3 vsak jasne 😉 mi pak bylo lito, ze nemam, tu co jsem chtela a mit 3 mi prislo ujete 😅

horvathova3
autor
1. lis 2018

@priefi tak to plně chápu. To už jsou i vyhozené peníze. Tady to je budu maminka. Je to i na fotky z utz moc hezky udělaná.
no jenom doufám, že to nedopadne jako můj svatební diář. Dostala jsem od manžela vytoužený z fleru. Nádherný a výsledek? Asi 4 zápisky 😁

lazuli35
1. lis 2018

@horvathova3
@karoczde
Ahoj holky, pořád mi chodí do oznámení upozornění z této diskuze, tak jsem sem vklouzla, co že jsem tu psala a hle, hned první příspěvek, kde píšu, že asi těhotná nejsem. To bylo 18.10. Teď 1.11. jsem v 5+0, včera u dr. při určitém úhlu byl vidět náznak gestačního váčku, sliznice vysoká jako těhotenská 😊 jsem moc šťastná, ale teda mám strach, přesně jak píšete. Příznaky, krom občasného pobolivani podbřišku taky jinak skoro žádné, tak jsem z toho nervózní. Na kontrolu jdu příští čtvrtek, to bych měla být 6+0, tak snad už uvidíme více a bude vše v pořádku 👍 jinak jsem po ZT v červnu a SP v srpnu. Jestli tohle nevyjde, asi se zblázním 🙈 je super číst, jak vaše mimča prospívají 🍀

priefi
1. lis 2018

@horvathova3 mno... ehm... co na to napsat 😂😂😂 syn ma ted 2 a je to teprve delam 😂😂😂 hledam papirky, kdy jsem si psala poznamky, kdy co bylo 😂😂😂 priste to musim psat nekam na jedno misto 😂😂😂😂😂

horvathova3
autor
1. lis 2018

@lazuli35 já byla tentokrát taky brzo v 4+6 ☺️ nebyly jsme spolu v lednatkach?

lazuli35
1. lis 2018

@horvathova3 já přesně taky v 4+6 😉 byly jsme spolu v lednatkach, tak ted to snad vyjde oběma a vše bude konečně v pořádku 😉

horvathova3
autor
1. lis 2018

@lazuli35 no já už v to doufám, že to vyjde. Tentokrát je ten prubeh jiný 🙂. Doktor měl úsměv, když jsem odchazela

lazuli35
1. lis 2018

@horvathova3 tak to je paráda,moc ti to přeji 😊 já toho ještě moc nevím, tak uvidíme. Ale je fakt, že minule jsem měla milion příznaků a teď skoro nic, krom mega únavy odpo. Každé těhotenství je asi opravdu jiné.

horvathova3
autor
1. lis 2018

@lazuli35 on doktor říkal, že každá žena je jiná a každé těhotenství jinak snáší. Já doufám, že nám to tentokrát vyjde. A jenom se nám posunul termín z ledna o pár měsíců dál. Odpočítávám dny do 19. Strašně se těším a zároveň desim. Ale snažím se myslet pozitivně, nic jiného ani nezbývá 🙂

karoczde
2. lis 2018

@lazuli35 žádný obavy🙂). Ještě máš moc brzy na nějaké příznaky:. Ty se objeví asi až tak 7.tydnem..( podle toho co jsem tak nějak pochytila od ostatnich). Myslím, že úplně od začátku mají příznaky hodně citlivý lidi..;).
Též mám jen větší, levnější, žilkatější prsa, trochu citlivější..

karoczde
2. lis 2018

@horvathova3 no ta knížka je německá, jelikož bydlím v DE. Takže název moc nepovim🙂.
Jinak je fajn, že ses odvážila🙂). Já si max. Vytiskla tehotensky kalendář, kde jsou vypsany týdny a měsíce- ať vim, v jakém jsem 🙂.

karoczde
2. lis 2018

@priefi tak to je taky dobrý...😀. A vyplnila sis obě?🙂.
Me bylo řečeno, ze bych ji snad měla dostat i v porodnici pak..ale nevím, nevím🙂

lazuli35
3. lis 2018

@horvathova3
@karoczde díky, holky, za uklidnění 😊 pozitivní myšlení dělá hodně!

dekubo
3. lis 2018

Ahoj holky, můžu se k Vám přidat? Jsem poprvé těhotná, na první kontrole jsem byla v 5+3, všechno vypadalo dobře, dneska jsem 7+0... žádné příznaky těhotenství taky nemám, občas mi bývá trošku špatně, ale fakt jen malinko, normálně jím, často čůrat jsem chodila vždycky, takže žádná změna, jediné co, tam mi trochu tloustne břicho, ale spíše proto, že jsem přestala běhat :D
Měla jsem zezačátku nějaké komplikace, prvně špinění, takže mám Utrogestan, pak jsem brala ATB na močovou infekci a teď jsem ještě dva dny měla rýmu, ale takovou fakt malinkou, přeležela jsem to doma s čajem. Protože se v práci potkávám s nemocnýma, tak do konce prvního trimestru budu doma, pak se uvidí.
Ale hrozně se bojím, že bude něco špatně, na kontrolu jdu teď v pondělí. Ale mám pocit, že se vůbec neumím radovat, jsem pořád strašně úzkostná. Snad se to po té kontrole zlepší, až uvidím bít srdíčko.

priefi
3. lis 2018

@karoczde v porodnici jsem dostala box (6/2016) a zadna kniha tam nebyla, jen vzorecky. Jednu jsme dostali od tchana a druhou od mesta na vitani obcanku. Kazda je trochu jina, takze jsem vyplnovala ted obe (honem dohanim resty, nez se druhatko narodi), chybi mi ted tam hlavne vyvolat fotky a nalepit je 😊

karoczde
3. lis 2018

@dekubo vitej🙂. Uvidíš, bude vše v pohodě🙂. Já na zacatku také měla problémy...se střevy , musela jsem na pohotovost kvůli hodně vysokému krevnímu tlaku, zeleno šedý průjem a nevím co vše.. mám za sebou UŽ 1x ZT. A tak jsem měla taky strach. Nakonec bylo vše ok na kontrole. Snad bude i na další...takze neměj strach a držím palce 🙂

lachtanice86
3. lis 2018

U mne začaly priznaky az v 8tt

horvathova3
autor
3. lis 2018

@dekubo ahoj , určitě se přidej 🙂 přesně ucurana jsem byla taky vždy 😁. Jinak jim stále stejně. Nějak na to nemyslím 🙂 utrogestan jsem dostala kvůli SP až do konce 1. Trimestru. Jinak chodím normálně do práce, tak vždy doufám, že od někoho nic nechytnu ☹ já jsem dnes 8+0 a pořád se nic nezměnilo. Takže musím vydržet do další kontroly 19.11.

horvathova3
autor
3. lis 2018

@lachtanice86 já dnes začala 8+0 a zatím pořád stejné

lachtanice86
3. lis 2018

@horvathova3 tak to bude ráda ne? Já blila od 8tt do 22tt

cibetkaa
4. lis 2018

@horvathova3 Mám za sebou dvě těhotenství a nevím, co to je těhotenská nevolnost. V obou případech jsem v prvním trimestru kromě zvýšené únavy neměla vůbec žádné příznaky. A mám dvě krásné a zdravé holčičky 🙂 Každé tělo opravdu reaguje na těhotenství jinak. Já si zase "užívala" jiné věci: otoky, tvrdnutí břicha, obrovská únava, apod. Je to hodně individuální a podobně to funguje i v jiných situacích. Třeba ovulace - některé ženy mají bolesti a jiné o tom ani neví. Některé ženy při menstruaci mají silné křeče a jiné jen trochu pobolívá břicho. Jedna při kojení hubne a druhá naopak přibírá...
Věřím, že napodruhé vše dobře dopadne. Držím palce 😉

pandora197
4. lis 2018

Mám za sebou dva SP,pak už třetí tehu s úspěšným koncem a vůbec mi v něm nic nebylo kromě lehké ospalosti.Kdyby mi nerostlo břicho a později nezačali pohyby,tak ani nevím ze se něco děje.Takže pokud je vše v pořádku,uzivejte si to a hodně štěstí

horvathova3
autor
5. lis 2018

@lachtanice86 samozřejmě jsem 😉 jenom to čekání do další kontroly je takové dlouhé.

horvathova3
autor
5. lis 2018

@cibetkaa tak já nikdy neměla ani bolestivou MS vždy jsem normálně i cvičila a běhala. Pravda ta únava je hrozná. Večer mi padá strašně tlak. Tak doufám, že už bude brzy čas další kontroly a vše bude ok 😊

horvathova3
autor
5. lis 2018

@pandora197 děkuji 🙂 snad to bude už vše v pořádku. Ta únava a ospalost je strašná do toho chodim na malou i 2x za noc. 😂 Bříško roste, chtěla jsem si v prosinci pořídít angelsounds to mi manžel rozmluvil, že se budu akorát strašně stresovat, kdyz to hned nenajdu. Tak nezbývá nic jiného, než čekat.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru