Těhotenské vitamíny Chytré miminko - máte zkušenost?

vlnka09
21. lis 2014

Dobrý den,jsem v počátku prvního trimestru a začala jsem brát těhotenské vitamíny.Koupila jsem si Femibion ale slyšela jsem,že vitamíny Chytré miminko jsou levnější variantou Femibionu.Nemáte některá zkušenost? V prvním těhotenství jsem brala tuším Mamavit (jestli se nepletu - už je to přes pět let )
děkuji za zkušenosti a názory 🙂 Krásný den,těhulky i netěhulky 🙂

anisek0
21. lis 2014

Ahoj tak já beru chytré miminko a nemůžu si stěžovat... hodně jsem tu četla že si na Femibion holky stěžují že se jim po něm chce ještě víc zvracet než normálně.... Za mě jsou chytré miminko dobrý vitamíny 😉

ladyhacek
22. lis 2014

Já je beru (2.trimestr) a vše v poradku 🙂

pisjutynka
22. lis 2014

Brala jsem skoro celé těhotenství a nemůžu si na nic stěžovat 🙂

craki
22. lis 2014

Taky jsem dospela k tomu, ze to ma skoro stejne slozeni, jen Chytre miminko ma vic jodu a DHA (Femibion 2 a Superfolin 2)... Ted jsem psala jedne zname lekarnici, jaky je v tom rozdil, tak uvidim co mi odpovi...

ninikry
22. lis 2014

Taky jsem s nima moc spokojená 🙂

craki
23. lis 2014

Tak dle paní lekarnice jsou Femibion 2 a Chytré miminko Superfolin to same, jen chytré miminko ma víc jodu a DHA a podle ni jsou ty dva výrobky top na našem trhu. Ona sama bere Femibion 2, ale budu přecházet ma Superfolin hlavně kvůli obsahu DHA, který je tam vyšší... Plus je o stovku levnejdi než Femibion což je příjemný bonus...
Takže mi to rozlouskla a jdu objednávat chytré miminko 🙂

pajule88
5. pro 2014

Ahoj holky, s přítelem jsme se právě začali snažit o miminko a paní v lékárně mi doporučila Superfolin 1. Máte s ním někdo v době snažení zkušenost? Mohu ho brát celou dobu? Piju ještě kontryhelový čaj a ten se smí jen do ovulace. Tak abych neudělala nějakou chybu 🙂

petradrozdova
19. únor 2016

@vlnka09
@vlnka09 Známá mi doporučila Superfolin 1 a jsem s tém spokojená, zdá se mi lepší než Femibion a je levnější 🙂

jay123
1. lis 2016

Ahoj holky 🙂 Chci se jen zeptat s přítelem se pokoušíme o mimi a furt nic :( Tak jsme koupili vitamíny Superfolin pro plánované těhotenství... Myslíte ze to k něčemu pomůže? :O 🙂

anonim123
13. čer 2017

Ahojte holky s přítelem se snazime o mimi rok a stále nic :( přítel mi dnes koupil superfolin 1 a v lékárně mu řekly že je to lepší než femibion. A ještě bych se chtěla zeptat kdo užíval ty prášky superfolin 1 tak jestli se podařilo a cca za jak dlouho.

anonim123
13. čer 2017

@anonim123 Ještě bych se chtelabzeptat kdy superfolin nasadit jestli pobmenstruaci před menstruaci nebo je to jedno ?

anonim123
15. čer 2017

Holky prosím vás chtěla bych se ještě zeptat psala jsem i na jiných stránkách např. eMimino.cz kdy nasadit superfolin1,a ze se s přítelem snažíme o miminko přes rok a tam mi nějakej pan doktor napsal jestli že se snažíme přes rok tak bych si spíše měla nasadit fertiprona.. Tak bych se chtěla zeptat jestli má nějaká maminka s superfolin zkušenost jestli se taky snažila přes rok a pak nasadila superfolin nebo ji pomohlo něco jiného. Tak ještě jednou moc děkuji a přeji krásný den.

petradrozdova
28. čer 2017

@vlnka09 Mám s tím výborné zkušenosti, můžu doporučit, dobrá cena a složení jako femion

petradrozdova
28. čer 2017

V lékárně jsem si koupila Fertipronu na doporučení gynekoložky, protože se nám nedařilo a do půl roku jsme otěhotněli, hlavně není drahý a je to český výrobek.

kecafon
10. srp 2017

Já jsem tyhle vitamíny neměla,já si vybrala Ogestan a byla jsem s nim velmi spokojená.Obsahuje to nezbytně nutné,takže jsem do miminka neládovala jiné látky,které nebyly potřeba.Stál mě do 400,- za měsíc,takže investice nijak velká.

doubrafka
17. zář 2019

@anonim123 My jsme se také snažili přes rok a brala jsem superfolin 1 a povedlo se, jen jsme to nevzdávali, dávala bych přednost spíš konzultaci s vaší lékařkou než na doporučení od nějakého lékaře.

harpie123
2. říj 2023

Ahoj, snažíme se o mimi a stále nic. Jake uzivate vitaminy. Co lepší femibion 1 nebo chytre miminko 1?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru