Těhotenství bez příznaků, je to normální?

macindamh
26. dub 2016

Jsem 8tt a zatím bez jakýchkoliv příznaků - jako např. nevolnosti, únava, mdloby, divné chutě apod. Je to normální nebo se mám začít bát, že něco není v pořádku? Občas jen trochu citlivá prsa, ale to je vše. Měla jste to také některá a porodila zdravé mimi?

versatilka
26. dub 2016

@macindamh Je to naprosto normální. U mne přišla první nevolnost až kolem 12tt a jinak jsem žádné příznaky neměla.

mogwaika
26. dub 2016

@macindamh závidím, špatně to určitě není, užívej si to 🙂

monikagurthova
26. dub 2016

@macindamh Každá jsme jiná a každá reagujeme na těhotenství jinak. To ze ti nic není je v pořádku absolutne to nic nevypovídá o prosperitě těhotenství. Me třeba az do 12tt nic nebylo pak jen tyden nevolnosti. Únava se me držela az do 20tt. Ale jinak kdybych nechodila na kontroly nevim, ze jsem těhotná 🙂 takze klid, užívej si, ze ti nic není, co by za to jiné holky daly 🙂

verense
26. dub 2016

@macindamh Nebojte, to je v pohodě. Já nemít těhotenskou průkazku, tak jsem pomálu o těhotenství nevěděla. 😀 A mám naprosto zdravého chlapečka, takže se nemusíte ničeho bát. Užívejte si to a nechte ostatní, ať vám závidí... 😀

looneycz
26. dub 2016

@macindamh Mně třeba nebylo vůbec špatně, únava se sice dostavila, ale až později. A dítko máme zdravé. Takže bych na tvém místě byla v klidu 🙂

betuse
26. dub 2016

Poprvé s dvojčaty ,kdybych nechodila na ko a nerostlo mi břicho, tak těhu absolutně nepoznám a ted podruhé z počátku také nic 😉 také sem plašila a doktor mi "vynadal" že jiné si stěžují na nevolnosti apod a já si stěžuji ,že mi nic není 😉 😀

pety91
27. dub 2016

Já bych se tím taky netrápila a užila bych si období bez potíží, 😉 😉 😉

lenka.han82
27. dub 2016

@macindamh Bohužel nic není záruka toho, že je něco v pořádku nebo v nepořádku. Přesně jak píšou holky, nemusí být žádné příznaky a drobeček roste a je v pořádku - jako je to určitě u Tebe.
Mě naopak bylo nevolno a byla jsem pořád unavená, měla jsem různé chutě a další příznaky a stejně jsem musela na revizi kvůli zamlklému těhuv 9tt ☹

macindamh
autor
27. dub 2016

Byla jsem těhotná 3x a pokaždé ty příznaky byly - i v případě druhého těhotenství, kdy jsem o mimi přišla. ☹ Teď je to čtvrté těhotenství a je to prostě "JINÉ". Tak mám prostě strach a nevím, co si o tom myslet. Snad to bude vše v pořádku. Ta nejistota je hrozná. 😖

macindamh
autor
27. dub 2016

@lenka.han82 To mě mrzí, také jsem si tím prošla - bohužel. Kdo nezažil, nepochopí. Je fakt, že i při zamlklém těhotenství jsem skoro pořád zvracela, měla bolestivá prsa a motala se mi hlava. A i přesto to špatně dopadlo. Pak se to projevilo jen špiněním. Moje kamarádka žádné příznaky neměla, začala ve 3. měsíci dokonce krvácet a stejně vše dopadlo dobře a dnes má 4 letou holčičku. Je to prostě u každé ženy úplně jinak. Čert aby se v tom vyznal, že jo? 😉

xyrina
27. dub 2016

@macindamh Mě se stalo to samé. Žádné příznaky, o těhotenství jsem se dozvěděla náhodou, když jsem omdlela a šla k doktorce, protože jsem se při tom uhodila do hlavy. Jenže já omdlevam tak 2x v roce z nízkého tlaku 🙂. Celé těhotenství bylo bezproblémové, kluk se narodil v terminu a měl 55 cm a 4 kg. Přibrala jsem 7 kg. Ani prsa mi při těhotenství nenarostly, ale pak jsem kojila 4 roky 🙂. Tak se neboj, je to přece lepší, když nic nebolí 🙂

nicole24
10. kvě 2016

Ahoj, jsem trosku nervozni.. Jsem v 9tt. Od zacatku me trapily nevolnosti,bolesti bricha,prsou..Ale posledni tyden nic,najednou se citim uplne netehotne,tak mam strach jestli neni neco v neporadku,nemate nektera stejnou zkusenost? Na kontrolu jdu az za tyden a mam za sebou SP a ZP,u ZP mi vubec nic nebylo,proste jsem jen prisla na kontrolu a tam mi bylo receno,ze se miminko prestalo vyvijet a jelo se na kyretaz,nekrvacela jsem nic a myslela si,ze to bude v poradku :(

monikagurthova
10. kvě 2016

@nicole24 to je normální, to ze to není spatne absolutne nic nevypovídá o tom, jestli těhotenství prosperuje nebo ne! Ja kdybych nechodila na zacatku na kontroly tak ani nevim, ze jsem těhotná. Musíš se hodit do klidu 🙂 řeknu ti to na tvrdo, kdyby cokoliv bylo spatne, stejne s tim nic moc neudelas užívej si ze ti nic není co by za to jiné holky daly 🙂 držím pěsti a klid, to miminko potřebuje

nicole24
10. kvě 2016

Snad mas pravdu.. Jde mi spis o to,ze ten klid trva jen poslední tyden :(

andreaandrejka
10. kvě 2016

Bud ráda,že ti nic neni! Je to naprosto normální. Já první tři měsíce taky nic, žádné zvraceín, mdloby. Zato jsem si užila dost krvácení. Nevolnosti mám až ted, hlavně ráno aj sem v 15tt.

nicole24
10. kvě 2016

@andreaandrejka to ja jsem rada, jen me to proste vydesilo.. Kdyz celou dobu zvracis, odpocivas kvuli bolestem bricha a nemuzes bolesti nosit podprsenku.. A najednou z niceho nic pohoda.. Kazdopadne ti preju,aby nevolnosti ustoupily a uzivala sis to 🙂

lucysmidkova
10. kvě 2016

Normální to je ja jsem se dozvěděla že jsem těhotná az ve 3 měsíci

monikagurthova
10. kvě 2016

@nicole24 tak si tělo proste uz zvykli na miminko uvnitř 🙂 každá jsme jiná a reagujeme jinak. Svagrova třeba zvracela az do 7 měsíce u obou děti!

macindamh
autor
10. kvě 2016

Tak jsem dnes byla u lékaře a mimi v pořádku, srdíčko bije, vše O.K. A dokonce mi asi před 3 dny začalo být dost zle, zvracím, motá se mi hlava, je mi slabo...... Přivolala jsem to. Samozřejmě mě čeká ještě screening, tak teprve potom se uvidí, jak to všechno dopadne. 😉 Ale už jsem klidnější. Děkuji všem za podporu.

ivhuska76
14. kvě 2016

@nicole24 ahoj, já mám to samé měla jsem zt, teď jsem v 7t,ze začátku nevolnost a teď najednou nic, taky se necítím těhotně tak mám taky strach. Na kontrolu jdu až 2.6. ☹

nicole24
14. kvě 2016

@ivhuska76 drzim ti palce 🙂 ja na kontrole byla pro jistotu a všechno v poradku 🙂

challidona
14. kvě 2016

v klidu ja jsem do ted v pohodě

rory_g
14. kvě 2016

Ahoj, celé těhotenství jsem neměla žádný přízunaky, únavu, bolest prsou, aby mi vadily pachy, neměla jsem chutě...prostě nic, jem chyběla MS a rostl mi v břiše syn 🙂 Takže je to naprosto v pohodě 🙂

ivhuska76
14. kvě 2016

@nicole24 no já byla minuli pátek a bylo vidět i srdíčko, ale od včera jak mi nic není mě to vyděsilo...

drakenn
14. kvě 2016

Ja u obou synu zadne zvraceni, nevolnosti.. jen pozdejsi unava u prvniho. Spise jsem mela vybornou naladu az pocity euforie. Jednou jsem se poblinkala cca v 6 mesici ze spenatu..😄 jinak nic. Mam pocit, ze se "priznaky" tehotenstvi prilis zevseobecnuji.. nemusi byt pravidlem.. preji krasne tehu a zdrave detatko

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru