Těhotenství po revizi - vyjde to?

saminomimino
13. zář 2018

Zdravím všechny, je tu někdo kdo je na tom podobně? Přišli jsme o miminko přes 3 měsíci v 10tt, zamlklé těhu následná revizi, bylo nechtěné, zní to zpětně hrozně v době kdy jsem o něj přišla už jsem ho velmi milovala, ted čekám na MS a vypadá to že by snad už nemusela dojít, test pozitivní, ale radost byla velmi krátká, strach je obrovský...

saminomimino
autor
17. zář 2018

@mufinka26 myslím dnes na tebe jak to vypadá?

saminomimino
autor
17. zář 2018

@legelata já mám 4 děti,a těhotná jsem byla 4x,až na popáté úplně nečekaný zamlklý potrat,to se vyvíjelo úplně normálně,srdíčko bylo,vše se zdálo ok a v 10tt bez akce,je do jisté míry horší než potrat,kdy člověk tuší že se něco děje,tohle se zjistilo na běžné kontrole,takže ten šok je hrozný,samozřejmě to přijít o miminko v bříšku jakkoliv je hrozné.Já si těhu zatím vůbec nepřipouštím,trošku se ve mě mele,co v práci,mám yzicky náročnou,ale dá se to zvládat,jen nevím co na mě řekne Dr,zda mě nakonec nenechá doma bez mého rozhodnutí,pač mám navíc ovariální cystu,jen se to v práci vůbec nehodí,je to pro mě spíše druhý domov než práce,dělám u milé rodiny,ale tak je jasné že to malé je mi přednější.

To jste se tak dlouho nesnažili,nebo vám to tak dlouho nešlo?

mufinka26
17. zář 2018

@saminomimino ahojky, ortel padne dneska, vzali mi krev na hcg a pak mě čeká ještě utz. Každopádně musím lacnit. Do výsledků. Myslím, že už nademnou zlomily hůl. Dnes jsem 5+0tt

legelata
17. zář 2018

@mufinka26 Chuděrko, to musí být strašné tohle čekání. Drž se.❤

legelata
17. zář 2018

@saminomimino Čtyři děti, to je pro mě úplné scifi a ještě k tomu být těhotná 😃 Já mám pocit, že mi někdy rupne cévka jen z toho jednoho a to ji samozřejmě nadevše miluju ❤ A jak jsou staré jestli se mohu zeptat?

Prosimtě můj potrat byl docela šílenej, já byla 12+5 a najednou mi praskla voda a normálně takové minikontrakce a v bolestech sem doma potratila. No přijedu do špitálu, udělali revizi a hned po revizi kdy jsem blila jako amina a bylo mi šíleně zle mi řekli, že ve mě zůstal kus placenty, že jim to nešlo ven a že mi nechtěli zničit dělohu tak to nechali být. tak pak asi 4 měsíce jsem docházela pořád na kontroly do špitálu a řešilo se to, málem jsme šla na další revizi, ale nakonec se to odloučilo samo. Ale samozřejmě jsme se snažit nesměli, takže ve finále jsme se pak snažili asi sedm měsíců než se to povedlo.

Jak píšeš o tom svém potratu, to muselo být taky hrozné, hlavně když má člověk předtim ta těhotenství v pohodě. Já měla první právě taky a husa jsem si absolutně nepřipouštěla, že by to napodruhé nevyšlo. no dobře se mi otevřely oči teda 🤒😢

Taky se snažím si těhu nepřipouštět, protože minule šlo vše ok a najednou ten potrat ve 13, takže žádné že je vidět srdíčko atd. mě moc neuklidní. Lepší si nic nepředstavovat a čekat déle, než s tím člověk bude počítat. Já bojuju s prací v tom smyslu, že teď mám na podzim hodně společenských akcí a kongresů apod. a nebudu to smět ještě dlouho nikomu říct, teď jedu na konferenci, kde je společenský večer a já budu pít vodu, ale nechci, aby to někdo poznal, tak to bude zajímavé 😀😀

legelata
25. zář 2018

Tak se přidávám k Muffince. Taky ZT, byla jsem na kontrole v 9Tt a plod se nevyvíjí, mám počkat na potrat. Pořád se sama sebe musím ptát, zda je to náhoda nebo už o něco jde, když je to podruhé za sebou :(

mufinka26
25. zář 2018

@legelata to mě moc mrzí, já neměla zamkly potrat. Mě prcka museli vzít, protože se zavrtal do jizvy. Každopádně po sestinedeli jdem do toho zase. Držím ti palce, ať to máš brzy za sebou.

sluckynek
25. zář 2018

My přišli o miminko již podruhé první 6+3 a před dvouma měsíci ve 21TT zatím se mi otěhotnět znovu nepovedlo a doufám že teď už se povede

verunka11221
25. zář 2018

Byla jsem na tom podobne. Sla jsem na screening ve 13tt. Tam zadna srdecni akce. Miminku prestalo bit srdicko ve 12tydnu. Nasledoval vyvolavany potrat a pak i revize. Po trech mesicich jsme se mohli zacit snazit a hned to vyslo. Tet tu mam skoro petimesicni slecnu 🙂 Bud pozitivni 🙂

petulejan
25. zář 2018

Jak já vám závidím. Mám necelý rok po zamlklém těhu a doteď se nezadařilo. Přitom předtím asi na třetí pokus. Ach jo....

saminomimino
autor
25. zář 2018

@legelata děti má syn 9,dcery 7 a 6 a nejmenší syn 4.To je tedy šílené,to sis prošla velkou zkouškou,přesně jak píšeš,nějaký plod v děloze a srdíčko je super,ale žádné definitivním,člověk už to vidí jinak

saminomimino
autor
25. zář 2018

@legelata Ježíš,to snad ne 😮strašně mě to mrzí,holky já jsem úplně na palici z toho,vždyť děti máte,co se to sakra děje 😢😞

saminomimino
autor
25. zář 2018

@sluckynek 31ttco se stalo,vývojová vada?

saminomimino
autor
25. zář 2018

@sluckynek promiň 21tt

saminomimino
autor
25. zář 2018

@verunka11221 to jsou krásné zprávy ale jak vidím stát se toute xkrat než to opravdu vyjde,nechápu co se to deje

saminomimino
autor
25. zář 2018

@petulejan a naskocil ti cyklus dobře?máš ovulaci?u nás to vyšlo 3mesice po revizi,druhý měsíc snažení ale já tedy otěhotním i z kapiček lásky 🤣 nicméně otěhotnět je jedna věc mam pocit ze zešílím než půjdu na kontrolu,min za 3 týdny a v čekárně mi asi vyskočí srdce z hrudi

saminomimino
autor
25. zář 2018

@petulejan jinak já jsem tu zatím jediná ještě tehu,holky obě o děti přišly,tak závidět není moc co 😥

petulejan
25. zář 2018

@saminomimino aha tak to jsem nějak nepostřehla 😔 Jinak ano,menzes v pohodě pravidelný,podle teplot i ovulace probíhá.... problém bude asi jinde.
Moc ti držím palce ať vše dobře dopadne 😉

janaspo
25. zář 2018

@petulejan Ahoj... Mně se podařilo otěhotnět až dva roky po revizi v 7tt. A to s pomocí lékařů. Ale je pravda že mě revize způsobila úplne rozhozeni cyklu a pak mi našli i endometriozu. Držím pěsti ať se brzy dočkás!

petulejan
25. zář 2018

@janaspo Děkuji moc. Skrz věk už nemůžu moc čekat,takže jsem objednaná do Repro.... myslím že po té revizi je tam něco špatně,měla jsem i zánět,asi vaječníku,takže snad to bude jen banalita.

2hanah
25. zář 2018

@mufinka26 To je ale strašný 😨 tenhle případ jsem zase ještě neslyšela, ikdyž vím, že se to může stát, mám za sebou 3 císařské řezy. Asi je dobře, že víte, že je vše v pořádku, když se zadařilo a vše vyvíjelo, ale z psychické stránky mi přijde Váš případ mnohem horší, muset dát pryč mimčo, které je nejspíš zdravé, ale blbě se usadilo v bříšku, to je mi strašně líto 😔

janaspo
25. zář 2018

@petulejan Já si taky pak prošla záněty.... A když mi pak řekli, že mám endo cysty na vajecnicich a že je to důsledek te revize myslela jsem že je konec no. Ale jak píšu nakonec se s pomocí doktorů zadarilo.

petulejan
25. zář 2018

@janaspo moc gratuluji. Snad se mi to také postesti.

legelata
25. zář 2018

@verunka11221 No to se mi prave stalo loni a ted podruhe. Vim ze neni jina cesta nez to zkouset znova ale uz klesam na mysli :/

legelata
25. zář 2018

@janaspo Mne revize taky rozhodila cyklus...uz mam za sebou dve (jedna po porodu) a ted mi hrozi treti pokud to nevyloucim. Podle me to je zlo tolik revizi za sebou :(

legelata
25. zář 2018

@mufinka26 Diky, i ja tobe. Jsi dobra, ze jsi tak odhodlana. U nas to asi hur nese manzel, neveril, ze se to po... Zase.

sluckynek
25. zář 2018

@saminomimino toxoplasmóza začal. Se mi zkracovat čípek a beruška naše umřela ve mě 😭

saminomimino
autor
25. zář 2018

@sluckynek Ježís 😥já se po ZT nechala na toxoplasmózu testovat,negativní.tak jedna z milionu věcí vyloucena

sluckynek
25. zář 2018

@saminomimino přišli mi nato az pozdě no

saminomimino
autor
26. zář 2018

@sluckynek to člověka nenápadně,kor u takové latentní nemoci

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru