Těhotenství po revizi - vyjde to?

saminomimino
13. zář 2018

Zdravím všechny, je tu někdo kdo je na tom podobně? Přišli jsme o miminko přes 3 měsíci v 10tt, zamlklé těhu následná revizi, bylo nechtěné, zní to zpětně hrozně v době kdy jsem o něj přišla už jsem ho velmi milovala, ted čekám na MS a vypadá to že by snad už nemusela dojít, test pozitivní, ale radost byla velmi krátká, strach je obrovský...

legelata
26. zář 2018

@sluckynek Opravdu hrůza, já vůbec nevím, jak bych se vzpamatovávala z něčeho takového. Hodně sil..

sluckynek
27. zář 2018

@legelata z toho se člověk nevzpamatuje, musí se s tím naučit žít každým dnem doufám že mi pošle andílka 😓 strašně moc mi chybí ještě když se povedlo otěhotnět až po roce a půl 😪

wivisek
27. zář 2018

mě ve 12 tt zjistili že v 8 tt přestalo bít srdíčko a zastavil se vývoj,říkala jsem si že to tak má být, lepší takhle brzy než později...... 2x během měsíce revize, za 2 měs. po poslední revizi jsem zjistila že jsem těhotná...byl to boj....jak těhotenství, tak i vše ostatní...ale. vše jsme zvládli a dnes slaví můj brouček 4 narozeniny, Teď párkrát duch na testu...ale nic z toho nebylo....Asi ještě není vhodný čas....

eviicka
27. zář 2018

@wivisek tak začátek máme podobný, na konci 11tt mi zjistili, že se vývoj zastavil v 7 tt. Teď v září dvě revize... Tak uvidíme... Už nejsem nejmladší, takže ani nedoufám, že by se zadařilo nějak rychle (jestli vůbec). Ale tvůj příspěvek je optimistický, tak snad 😉. A k dalšímu držím palce.

wivisek
1. říj 2018

@eviicka člověk musí začít myslet na něco úplně jinýho....já zaměstnala mysl a hlavně ruce tvořením...přestala jsem úplně řešit vše co se těhotenství týče....bylo to těžký, bulela jsem i při reklamách na plíny....ale nakonec to vyšlo...tak držím pěsti... příště to určitě dobře dopadne 😉

eviicka
1. říj 2018

@wivisek moc děkuju 😉. Doma mám už dvouleťáčka, ten mě určitě zaměstná 🙂.

chique
5. říj 2018

@saminomimino tak se dívám, že jsme na tom podobně. Psala jsem i ve skupince po revizi a teď bych měla být po třech měsících od revize těhotná. Cca začátek 6. týdne. K doktorce chci jít ke konci sedmého. Teď pevně věřím, že v červnu budeme mít krásné zdravé miminko! Ale bojím se neskutečně.

saminomimino
autor
6. říj 2018

@chique no krásné zprávy!já taky otěhotněla 3 měsíce od revize skoro na den přesně,začínám 8tyden k doktorce jdu až v 9 tt 15.10,bojím se jak malá holka myslím že v čekárně před utz mi vyskočí srdce z hrudi,nejraději bych šla v 10tt kdy se to stalo minulé,když by bylo vše dobře věřím že nejhorší bude zamnou ,ale to je ještě kus

chique
6. říj 2018

@saminomimino já se chci objednat na 16.10. a taky se strašně bojím. Ale tak celkově. Minule jsem si říkala,že když je srdíčko tak je to v suchu a teď se bojím, že i když to srdíčko bude, nic to ještě neznamená. Taky bych potřebovala kontrolu v tom osudném týdnu pro aspoň trochu uklidnění. Mám skvělou doktorku,tak by to možná i šlo.

saminomimino
autor
6. říj 2018

@chique to to vnímáme úplně stejně,co že půjdu a bude srdíčko,to bylo i minule a za 3 týdny konec,nic to neznamena,bohužel,proto jdu co nejpozději a možná opravdu půjdu až v 10tt,na druhou stranu nemám žádné příznaky,občas na zvracení malátnost a strasna lenost a prsa skoro nic sem tam maličko o nich vím,tak jsem taky jak na trní že s přibývajícími týdny by měli nějaké příznaky být,je fakt že v tom minulém mi nebylo absolutně nic jen o dvě čísla větší prsa a strašně bolela,tak nevím co je horsi,i minulých tehu si to už nepamatuju deti už mám docela odrostle

chique
7. říj 2018

@saminomimino tak mi není už nic. Ve čtvrtém týdnu mi občas bylo nevolno,ale teď nic. Ani v prvním těhotenství jsem neměla žádné příznaky. Já půjdu určitě toho 16.10. Při kontrole po revizi mi říkala, že mi až se zadaří předepíše něco abychom mimču pomohly.

saminomimino
autor
8. říj 2018

@chique nenexistuje nic co zachrání nevyvíjející se plod,genetickou nebo chromozomální vadu,pokud má žena potratit potratí,to je bohužel realita,utrogestan je jen berlička,která má smysl při krvácení u hematomu,příroda se dá těžko ošálit,proto nám nezbývá nic než jen doufat

legelata
16. říj 2018

@saminomimino Ahojky, tak co, jak to dopadlo? Doufám, že vše ok. Já byla na revizi nakonec minulý týden, už jsem měla bolesti, ani po 4 týdnech se vše nevyloučilo a začínal mi zánět... teď ještě beru atb a nemůžu se z toho nějak dostat, chybí mi motivace ke všemu a nevim, zda to psych. dám, pokud se mi to stane i potřetí. nevim, zda neni lepsi tu energii venobvat dceri a vyprdnout se na to :(

chique
17. říj 2018

Tak mám za sebou kontrolu. Podle ovulace bych měla být 5+6. Na utz byl vidět gestační váček a "nějaké zárodečné struktury" (doufám, že to nepletu). Za 14 dní znovu na kontrolu a doufám, že uvidím prďolu i s bijícím srdíčkem. Jsem z toho nějak nesvá i když je ten nález zatím asi v pohodě.

lenicka2323
17. říj 2018

Držím pěsti všem co se o miminko snaží my přišly o miminko v 16tt a po pul roce jsem znovu otěhotněla těhu nebylo nez problémů ale povedlo se a ted vedle mě v postylce spinka skoro 4 měsíční princezna ❤️

saminomimino
autor
23. říj 2018

@legelata to mě mrzí,že ještě takové problémy,úplně chápu tvoji rezignaci 😥 ale bude líp,zapomeneš a bude nový elán,uvidíš,u mě je to zatím asi ok,byla jsem v 8+1 Bc a vše bylo ok,teď jsem v 10tt,kdy se mi to stalo minule,tak jsem jak na jehlách,na kontrolu jdu až 5.11,už 3tydny marodím,nejdřív mocak teď viróza,mic si na to nemůžu vzít tak jsem taková vyčerpaná a bojím se o male

legelata
23. říj 2018

@saminomimino Ty jo to jsem ráda, myslím na tebe moc. Drž se. Já už se cítím trochu líp, ale je to taky den ode dne.

saminomimino
autor
23. říj 2018

@legelata děkuji si moc hodná,já se přiznám že do další kontroly se asi zblázním,každopádně jsem ráda že je to lépe,duše se hojí déle,chystáš se to nějak řešit,nějaké genetické a hematologické testy,proč se vám to děje?oni doktoři řada až po třetím potratu ale s rozumným lékařem by to šlo už řešit

charlottelotta
28. lis 2018

Ahoj holky, jdu se k vam pridat a trochu pro podporu. Měla jsem revizi pred rokem. Když jsem otěhotněla, vubec jsem si nepřipouštěla jakýkoli problem a na gyndu jsem sla s tim, ze mi da fotecku a uslysim srdíčko. Misto toho jsem tam pak behala skoro mesic, jestli srdíčko nebude a pak uz jen cekat, zda potratim sama. Nakonec jsem to uz vzdala a sla na revizi. Pro me příšerný zazitek, dlouho jsem se z toho vzpamatovavala a snazit jsme se začali az ted v říjnu. Minuly tyden pozitivní test. Na gyndu jdu az 14.12., to bych měla byt asi 8tt. Ale jsem z toho uz ted na prášky, je mi uplne spatne, ze to zas bude spatny. Většinu dne dobry a pak uplne nával paniky. Vubec nevim, jak to do kontroly vydrzim. Navíc jsem nic nerekla manželovi, pokud by to klaplo, chtěla bych mu to dat pod stromeček...

petulejan
28. lis 2018

@charlottelotta moc ti to přeji,vím jaké to je. Hlavně nemysli negativně,určitě bude vše v pořádku. A držím palce,ať se ti to podaří utajit ☺️

charlottelotta
28. lis 2018

@petulejan diky moc. Ja vim, snažím se si to cele moc nepripoustet, abych kdyžtak pak nebyla tak v haji, ale jde to celkem blbe

charlottelotta
28. lis 2018

Hlavně ja to beru jako nas poslední pokus, uz je mi hodne let a dalsi uz urcite ne. Rekla jsem, ze pokud se nepodaří do konce roku, budeme mit jen jedno dite🤷‍♀️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru