Termín porodu červen, červenec. Je tu někdo na chat?

jituskamou
19. pro 2020

Ráda budu když mi tu někdo napíše

jituskamou
autor
1. led 2021

@holkaokomodra Jj 1-2 měsíc počítám s tím

jituskamou
autor
1. led 2021

Tak včera teda byl prďola akční jen sem cítila v brisku jak se to vrtí asi slavil s námi všem hodně zdravý a štěstí v novém roce

littlebee11
1. led 2021

Ahoj holky, já bych měla mít TP 24.7., jinak 11.1. jdu na 1. screening, tak se uz nemůžu dočkat ❤ Také všem přeji jen to nej do nového roku 2021 😊

holkaokomodra
1. led 2021

@littlebee11 já jdu teď 4. Ledna už jsem taky zvědavá, akorát jdu dřív jsem na rizikovém... Musím jen polehávat a už mi z toho trochu hrabe, nehledě na to, že jsem dost nabrala a to jsem teprve 10tt. Termín mám 31.7.

holkaokomodra
1. led 2021

@jituskamou ti je hezký v kolikatem si týdnu?

l.u.c.i.e
2. led 2021

Koukám, že nás skoro všechny čeká screening. Já jdu 6.1. Taky jsem přes svátky přibrala 😄

jituskamou
autor
2. led 2021

@holkaokomodra kolik jsi nabrala jestli si mužů zeptat

jituskamou
autor
2. led 2021

@holkaokomodra 16 týden

jituskamou
autor
2. led 2021

@l.u.c.i.e já jsem přibrala 1,5kg a na screeningu jsem byla před Vánocemi vše v pořádku jdu až ve 20 týdnu termín mám 27.6

holkaokomodra
2. led 2021

@jituskamou jitus, já měla před vánoci v osmém týdnu nahoře už tři kila, teď počítám, že to bude ještě víc. Hrůza vypadám jak váleček a bude hůř pokud mi nedovolí aspoň procházky 🙄 vahu doma nemám nikdy jsem neřešila, ale už to jde dost vidět tak jsem sama zvědavá 😁

jituskamou
autor
3. led 2021

@holkaokomodra to já zatím za celé těhotenství 2 kg ale věřím ze teď to půjde rychle jen přes ty Vánoce 1,5 kg jsem. 16 týden

holkaokomodra
3. led 2021

@jituskamou to je krásná váha, při prvním jsem nabrala myslím asi 13kg celkově

pepickovapavlinka
3. led 2021

Holky o váze mi ani nemluvte vždy jsem měla kolem 70kg ale teď jsem poněkud macatější.Měla jsem 90kg před otěhotněním teď mám 92,9kg takže od začátku těhu 2 kg nahoře.Představa že budu mít přes 100kg mě děsí

holkaokomodra
3. led 2021

@pepickovapavlinka viď... A to se říká neřešit... Jenže když je člověk zavřenej doma na rizikači a ještě kyne, tak trochu toho sebevědomí vylézt po dlouhé době ven je potřeba 😁 asi na sebe zborim cirkusovej stan a vyjdu směle do ulic, rouška taky lecos schová 😁

pepickovapavlinka
3. led 2021

@holkaokomodra noo za roušku jsem teď tak trochu vďečná neboť můj obličej podobá se tváři puberťáka.Samej bolák 🤦‍♀️No to jo nikam se nemůže počasí taky naprd už ať je teplo

jituskamou
autor
3. led 2021

@pepickovapavlinka bohužel už má přes 100 Kg budu jen doufat ze zhubnu před otehotnenim jsem zhubla 5 kg před tím nám to nějak nešlo tak to asi bylo vahou

jituskamou
autor
3. led 2021

@pepickovapavlinka tak to já nikdy na tohle netrpěla ani v tehu se to nezměnilo snad jeden pupinek za těch 16 týdnu

pepickovapavlinka
3. led 2021

@jituskamou no já taky nějak ne co si pamatuju.Ale tohle těhotenství je ve všem jiné no 🤭No já budu mít taky přes 100kg až ještě přiberu a vůbec z toho nemám radost.Uklidňuje mě myšlenka že kojením pak něco zhubnu a budu pořád chodit s miminkem po procházkách tak snad půjdou kila dolů

holkaokomodra
3. led 2021

@pepickovapavlinka no jo mě zlobili hormony a akné už před otěhotněním, a teď se mi to vesele rozšířilo ještě o něco víc... Už se těším na kosmetiku, ale zatím se bojím vytáhnout paty

pepickovapavlinka
3. led 2021

@holkaokomodra no mě teď ani nějak nebaví se malovat

holkaokomodra
3. led 2021

@pepickovapavlinka jee no to jsme dvě, vůbec není důvod, vlastně držím rituál ranní hygiena převlečení, gauč, večerní hygiena, převlečení postel.... 😁😁😁 Jako ta motivace se nějak kraslit chybí i když pinzeta a holitko jsou v pohotovosti. Akorát jsem zvyklá chodit na depilaci, což teď asi nedám a štve mě po třech letech přejít zpátky na žiletku, už mám ty chloupky naučený...

l.u.c.i.e
3. led 2021

Holky, prosím o radu... dnes byl manžel na testech na covid a je pozitivní. Já i děti jdeme zítra, asi budeme taky pozitivní. Už pokašlávám. Moje otázka zní. Ve středu mám jít na první screening. Budu 12+6. Do kdy je možný nejpozději termín k vyšetření? Doktorovi budu volat, až podle výsledku testu. Nemáte někdo zkušenost třeba z okolí?

jituskamou
autor
3. led 2021

@pepickovapavlinka já jsem se před tehu nemalovala ale chtěla jsem začít ale teď když jsem doma tak mi to přijde nějak zbytečně

jituskamou
autor
3. led 2021

@l.u.c.i.e já jsem měla covid na začátku tehu kdy jsem o prckovi ještě nevěděla

jituskamou
autor
3. led 2021

Co holky už máte nějakou vybavičku a kde většinou nakupujete nějaký tipi

l.u.c.i.e
3. led 2021

@jituskamou, jaký jsi měla průběh? Doteď jsem si to zatím nějak nepřipouštěla. Kluci vypadají zatím ok.

holkaokomodra
3. led 2021

@jituskamou my budeme všechno dědit, já nejak po ty zkušenosti jak je všechno používaný s miminkem chvilku, odmítám podporovat to tahání peněz z rodin 😉 zda se mi, že je to vše zbytečně předražené tak bych to neprehanela, jediný co můžu fakt doporučit jsou určitě lahvičky a první pitka od aventu a vyhni se chuvičce od sencoru, ta letěla první 😉

holkaokomodra
3. led 2021

@l.u.c.i.e myslím, že screening se dělá nějak do 12 do 14 týdne, ale víc ti asi řekne dr

jituskamou
autor
3. led 2021

@l.u.c.i.e slabá chřipka ale věděla jsem ze to mám měly to kolegine v práci

jituskamou
autor
3. led 2021

@holkaokomodra děkuji já taky dost dedím dokonce kočárek po sobě a děkuji za tip na chuvičku moje sestřenice měla dobrou se ji musím zeptat to mohla být v baráku vedle a furt fungovala

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru