Utrogestan v těhotenství, lepší vaginálně?

90bobisek90
7. pro 2017

Ahojte maminky,mam dotaz na brani utrose v tehotenstvi. Jsem 4+3tt a zacala jsem ho brat,ale zapomnela jsem se zeptat,jestli je lepsi vaginalne nebo polykat.

mari90
7. pro 2017

@90bobisek90 lepsi vaginalne 😉

90bobisek90
autor
7. pro 2017

@mari90 dekuji a nemusim mit strach,ze bych neco provedla s cipkem nebo tak. Kdyz je tak nizko. Ted mam tak nejak ze vseho strach :D

mari90
7. pro 2017

@90bobisek90 ne ne nemusis, zavadeni je lepsi v tom, ze jsou minimalni nezadouci ucinky, jinak cipek mam od zacatku tehu take hodne nizko a nicemu to nevadi

90bobisek90
autor
7. pro 2017

@mari90 dekuji,jsem klidnejsi 🙂

snezenka123
20. pro 2017

chtěla bych se taky zeptat...nebolí vás po utrogestanu vaječník?jsem 4+6, beru třetí den 1-0-1,a od rána mě bolí pravý vaječník...ten, ze kterého proběhla ovulace a následné oplodnění...utroš beru poprvé, tří těhu jsem měla bez ničeho, teď mi pro jistotu dr.nasadil, tak nevím, co už je normální a co ještě ne..vím, že bříško bolí sem tam pořád někde na začátku těhu, jak se to tam roztahuje...jen nevím, co ten vaječník,no

kaja2016
4. led 2018

Jediné, pokud nejsi náchylná na záněty močových cest, to je pak lepší orálne.

kocisko
8. led 2018

mam stejne davkovani, zavadim uz asi sest tydnu a obcas me oba vajecniky boli,takovy pichavy pocit,ale je to jen chvilkove,brzo to prejde...nemyslim,ze to je Utrogestanem,mela jsem podobne pocity i kdyz jsem ho nebrala,vcetne bolesti jako pred menstruaci...kdyby te to nepreslo,radsi se porad s doktorem

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru