V 5tt mě už nepíchá v podbřišku, je to normální?

majdulinka007
25. pro 2015

Ahoj holky, tak se nam konecne po roce zadarilo ale mam na vas takovou otazku, pred cca 14 dny me pichalo v podbrisku a diky tomu jsem byla donucena zajit si na gyndu kde se me tehotenstvi potvrdilo, ted me cca tak dva dny v podbrisku nepicha nic a chtela jsem se zeptat jestli se neco s plodem treba nemuze neco stat a nebo je to naprosto normalni a neni to pravidlem? Mate nebo meli jste nejake pichani v podbrisku? Vim je to blba otazka ale jsem poprve tehotna 🙂 dekuji za odpovedi a preji krasne svatkya stastny novy rok 🙂

veronikanel
25. pro 2015

To,že nic "nepíchá je přeci jen dobře 🙂
Bolesti(mírné) jsou ze začátku normální,pak ale většinou ustanou.Určitě je vše v nejlepším pořádku 🙂

markyska88
25. pro 2015

Neměla jsem vůbec žádné bolesti ani píchání, nic 🙂 také si myslím, že je vše OK 🙂

obyvatelka
25. pro 2015

Já momentálně pátý týden začínám a bolesti se občas objevují. Chvilku to vypadá, že od močáku, chvilku jako bych to měla dostat, chvilku mě hrozně bolí žaludek a chvilku mě nebolí vůbec nic. Taky jsem z toho vyplašená, ale četla jsem tady na MK, že je to normální, takže doufám, že to bude všechno v pohodě, a jak píšou holky výše, určitě to někdy musí přestat bolet 🙂

pampalin
26. pro 2015

Myslím, že je vše v naprostém pořádku. 🙂

klaraaaa
27. pro 2015

Já to měla 5tt taky , dala jsem si klidový režim a teď jsem 7tt a a od tý doby tak nic. Čekáme druhý a vyplašená jsem byla taky 🙂

lajla
27. pro 2015

Já měla kolikrát i velké bolesti podbřišek, kříže...a i to je normální.zda se mi že s každým tehu se to i docela stupnovalo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru