• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V 5tt měří mimi 8 mm, není moc velké?

18. října 2012 
Ahoj holky jsem v 5tt a me mimi meri 8mm neni to moc velike.
11. zář 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajdalf ahojky, myslím, že 8mm měří teprve dutinka, ve které se mimčo bude vyvíjet, 8mm měří mimčo cca v 7tt :wink:
11. zář 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajdalf jj v 5-6tt měří Dr. většinou jen dutinku. Tak ať hezky rostete :slight_smile:
11. zář 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
v 5tt by mělo mít 2mm :slight_smile:
11. zář 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky moc vam dekuju za vase odpovedi :slight_smile: uvidime na pristi kontrole jak jsme popovirostli a optam se na velikost
11. zář 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a jýá mám zase jiný problém,byla sem u doktora presne v 5tt a na ultrazvuku nebylo vubec nic videt tak mi udelal testy na hcg hormon a potvrdil mi ze jsem tehotná,ale bojímse aby to nebyl jen plany poplach :(
29. zář 2012 v 10:46  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2018 (17. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jj v 5tt je 8 mm jen dutinka, i já jsem to tak měla a mám i fotečku, je to taková malá černá kulička, kdyžtak mrkni do mého alba :wink: a přeji ať krásně rostete :slight_smile:
29. zář 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásná fotecka :slight_smile: jenže me je divné ze nic neviděl ,Tak možná to bylo moc brzy :slight_smile:
1. říj 2012 v 09:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2018 (17. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já včera byla na pohotovosti skrz krvácení.. Má doktorka v pondělí neviděla ani srdeční akci a ani ¨žloutek¨
Na pohotovosti paní doktorka viděla srdeční akci a i žloutek , oznámila mi že jsem přesně 5tt+6 k dnešnímu dni a plod je 3,2mm..
Prý bývá větší ale máme syndrom odcházejícího dvojčete. Z toho jsem byla úplně paf.. Naštěstí to nemá vliv na druhý plod.. tak jsem zvědavá jestli to zítra má doktorka taky uvidí..
:slight_smile:
18. říj 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek