• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ve 3. měsíci mám velké břicho. Není to špatně?

25. července 2017 
V pohode , moje bricho ve tretim mesici , jak v patem a co jsem videla mou vyhublou kamaradku tak jak pred porodem , :D
5. čer 2016 v 09:08  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj, jsem ted ve 12.týdnu a přijde mi, že břicho už mám taky pořádný :slight_smile: . Je to třetí mimčo a přijde mi, že u předchozích jsem měla takový buben tak v pátém :slight_smile: . Tak v klidu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. čer 2016 v 09:55  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem na tom úplně stejně, v 10tt už mám taky břicho velké a to jsem baculka. Už teď jsou mi džíny malé a vypadám jako před porodem :slight_smile:, ale něřeším to, hlavní je být v pořádku a v pohodě i s mimčem :slight_smile:
6. čer 2016 ve 12:25  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, abych řekla pravdu, strašně jste mne uklidnily :sweat_smile: Jsem teprve 12+5 tt a už si přijdu že mám břicho jako nafouklou mičudu.. Skoro stejně velkou jako má sousedka co končí šestý měsíc :confounded: :grinning: Ale já měla strach jestli nepřiberu hodně od začátku, sice jsem nebyla náruživý kuřák ale kouřila jsem, a přestala ze dne na den.. Takže jsem čekala spíš kila ( a ty kupodivu ani moc nevylezly :slight_smile: ).
11. čer 2016 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sametacek1 moje břicho vypadá téměř stejně a jsem 9+4 :/ Snažím se to tajit dokud nebudu mít po screeningu a všech vyšetřeních, ale nevím, jestli se mi to podaří. Těhu kalhoty už mám též...
9. srp 2016 ve 14:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je fotka z 12tt nyni ve 23tt jak pred porodem :D a moccrychle mi roste mimco, teda pribira na vaze, tak musim hned na cukrovku... jinak ma 790g coz je pry o 5dni starsi....am ted strach jestli to neni spatne :(
14. srp 2016 v 19:58  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sametacek1 určitě to bude dobré, 5 dní mi nepřipadá zas tolik. Holt nejsme všechny podle tabulek...
14. srp 2016 ve 20:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, budte v klidu, ja uz se od 9.tydne nevesla do svych dzin :slight_smile: Nosila jsem vsechno na telo a celkem tesne. Musela jsem od 10.tydne uz nosit bud jen leginy nebo dziny :slight_smile: Ted jsem v 6.mesici a brisko nam spis jako v sedmem nebo osmem :slight_smile: Znama ve stejne dobe nema skoro zadne brisko. Je to ruzne, kazdy nemusi byt podle tabulek :slight_smile:
14. srp 2016 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ty dziny jsem myslela tehotenske, vypadlo mi z textu slovicko.
14. srp 2016 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mé bříško 11+4tt :grinning: za chvíli ho už neutajím :slight_smile: v pondělí jdeme na screening,tak věřím že bude vše v pořádku a už nic tajit nebudu muset :slight_smile:
29. říj 2016 ve 14:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tehulky.
Cekam druhe mimi a zacalo mi rust brisko uz v 8tt. Ted jsem v 11tt a uz nosim tehu kalhoty a mam pocit ze jsem jak v patek mesici. Nejdriv sem to hrozne resila ze jsem tlusta a ze je to spatne i kolem me to rikali ze to neni mozny, ze oni meli bricho az v patem mesici apod. Ted si to ale zacinam uzivat a naopak rada brisko ukazuji jelikoz je to naposledy a tatinek se taky hrde nosi vedle nas kdyz jdeme po ulici. Takze kaslete na blbe jecy zavistivcu a uzivejte si tehotenstvi.
Hlavne ze bude mimi zdrave a je jedno jake mate brisko. Naopak kdyz je vetsi uz driv uzivejte jako ja. Miluju kdyz mi uz ted dcera hladi brisko a muzicek kazdy vecer maze ten nas pupek :grinning:
25. črc v 18:24  •  čeká miminko, termín má v únoru 2018 (15. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Je to hrozne individualni :slight_smile: Ja jsem v 5. mesici a bricho uz povyrostlo, ale zatim nenosim zadne teh. obleceni. Ke kalhotum si neberu opasky, jinak se do vseho vejdu.
25. črc v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to individualni :wink: ja mela pidi bricho az do porodu, kamoska mela obr bricho tak od 3. mesice. A nekdy v 5. mela takove jako ja pri porodu :grinning: je teda fakt, ze jeji klucina mel 5,1 kg a 55 cm, ale to te nechci strasit :grinning:
25. črc v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja taky musela ve tretim (ne-li driv) poridil leginy, hrozne mi vylitlo bricho, a kdyz jsem byla 14 dni pred porodem a sli jsme na foceni tak kamoska co nas fotila porad rikala at se natocim ze nejde videt ze mam bricho a ze uz vubec nevypadam jak pred porodem. Malej mel 2,4kg. Ale jak pysne jsem to brisko nosila, dost dlouho se mi to nem styskalo.:wink:
25. črc v 19:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
U syna kdo nevěděl že jsem těhotná tak to nepoznal do 6.mesice a u dcery se mně v 5.mesici ptali jestli uz neprenasim a v devátým jestli mam v břiše dite i s kocarem :grin::grin::grin:
25. črc ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek