Začátek 10. týdne. Vše ok?

9. srp 2023

Ahojte,
Dnes jsem 9+0tt
Na to jak mi bylo špatně minulé dva týdny mi poslední dobou nic není.
Prsa už nejsou tak citlivá, žaludek se uklidnil.
Na kontrolu jdu za týden.
Od začátku těhotenství žádné špinění nebo kvrácení.
Je to podezřelé nebo se mám radovat ze je to pryč a bude vše oukej ?
Srdeční akce byla vidět na kontrole v 8tt.

verisek001
9. srp 2023

Je to normální 🙂

tereziecedikova
9. srp 2023

No já si to myslela taky, že se to uklidnilo.. za dva dny to přišlo znovu 😂 je to normální, je to jako na houpačce ❤️

minideasy755
15. srp 2023

Ahojky jsem tu nova jsem začátek 10tt od začátku to máme s prckem trochu komplikované zjistila jsem že sem těhotná velká radost dva dny před první kontrolou jsem zacla spinit trochu krvácet tak jsem jela na pohotovost tam mi řekli že buď se miminko usazuje nebo je to začínající potrat dostala sem dvoje silné léky na zpevnění delohy mimi ještě nebylo vidět ten strach asi si dokážete představit v úterý jsem šla na první prohlídku ke svému gynekolovi celá vyděšená vyklepana na ultrazvuku už mimi bylo vidět a i trochu srdíčko jenže doktor mi řekl že je to 50na 50 buď potratim a nebo se může stát že miminku přestane bít srdíčko a nebo je tak špatně vidět že mimi je ještě maličké prášky mi ponechal a pro jistotu mě objednal na další úterý opět celá vyklepana vyděšená až do breku naštěstí miminku už krásně bilo srdíčko ale zase hematom nad dělohou takže ještě měsíc nemocenská a klidovy režim prášky mi už vysadil no a teď uběhlo 14 dní od kontroly a 14dni máme před sebou do 12tt a kontroly je to šílené ten strach neustále se kontroluji zda nemám vytok krev to samé na wc každá bolest mě vyděsí pořád mám pocit jakobych to měla dostat divný tlak v břiše až do pipi a konečníku někdo, to je jen pocit takový divný jak kdybych měla každou chvíli krvácet neumím to popsat dnes trochu píchání v břiše a v krizich jsem už zoufalá z toho strachu měla jste některá taky takové pocity v břiše bolesti v krizich a někdy jak kdyby jste měla krvácet? Ohledně toho hematomu tak říkal doktor že je mizející chlap je ze mě hotový snaží se mě uklidnit že kdyby to bylo tak vážně nechá mi doktor léky a pozve dřív. Jenže já jsem úplně vystrašená že začnu krvácet a ty pocity mě úplně vyděsí. O holek dvou před tím sem to vůbec neměla a ani ten strach si nepamatuji že bych měla tak šílený strach děkuji za rady.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru