16. týden těhotenství - co odteklo, když to nebyla plodovka?

luciekulhankova
22. říj 2018

Dobrý den,mám takový dotaz,jsem v 16.tydnu. Ve čtvrtek v noci,me vzbudilo,ze mi něco teče,šla jsem na záchod,tam už nic,vzbudila jsem přitele,oblékla se, dala si vložku a jelo se do nemocnice. V nemocnici jsem dostala roztok na vlozku,ktery ukázal, že se nejedná o plodovou vodu,zajimá me o co šlo,nebo zda neni možné, že o plodovou vodu šlo,ale,ze jsem si dala vložku až skoro po pul hodině a už tam nebylo co kápnout???

dmiska
22. říj 2018

@luciekulhankova Může to být kdeco... Výtok, moč..

leniczka23
22. říj 2018

Byl to zrejme vytok..kdyby se jednalo.o plodovku tak by neunikla jednorazove, ale urcite by odchazela dal. Tekze nemej strach.

luciekulhankova
autor
22. říj 2018

@leniczka23 Pak se mi to stalo ještě ráno, asi dvě hodinky po té, co jsem dorazila z nemocnice. Od té doby nic.

leniczka23
22. říj 2018

@luciekulhankova to je jedno, chtela jsem.tim.rict, ze by to ta vlozka na detekci plodovky odhalila..stopro..😊

luciekulhankova
autor
22. říj 2018

@leniczka23 Nijak to neprozivam, jen mam rizikovku, prvni tehotenstvi a nejsem clovek, ktery vydrzi lezet, tak funguji jako vzdycky a tohle me zarazilo.

luciekulhankova
autor
22. říj 2018

@dmiska Děkuji za odpoved

leniczka23
22. říj 2018

@luciekulhankova uplne v pohode, nemyslim.si ze bys neco.prozivala, rozhodne.lepsi jet 3x zbytecne nez neco zanedbat. Takze ja te chapu. A myslim.si ze muzes byt v klidu. A jestli mas rizikovku tak se koukej setrit😉

luciekulhankova
autor
22. říj 2018

@leniczka23 Presne, moje gynekolozka rikala, klidne desetkrat. Jsem zrovna mela to stesti, ze tam byla tak neprijemna doktorka az hruza!!! Kdyz neco bude, hned jedu, preci me takova slepice neodradi!!! Od toho tam jsou

evakaspar
22. říj 2018

Výtok, taky sem mela hojne a vodnate obcas

luciekulhankova
autor
22. říj 2018

@evakaspar Doktorka v nemocnici mi řekla, ze to bude výtok. Jsem zvykla na bilé výtoky, tohle bylo právě jako voda, tak mě to zarazilo. Dnes se mi to stalo zase po třech dnech.

2hanah
22. říj 2018

@luciekulhankova Jasně, však jak je to hodně vodnaté, nemusel by to člověk rozpoznat a mohlo by být zle, takže za mě jste to vyřešila parádně a taky jsem jezdila radši i zbytečně, jen si miminko i sebe ohlídejte, 16.týden už je dost! Držím pěsti 😊

bubu889
22. říj 2018

Já jsem v 15 týdnů a dneska se mi to taky stalo ale chtelo se mi na záchod a musela jsem richle do péct řízek a v tu chvíli jsem to měla i na teplácích ale dobrý všechno

zuzkabou
23. říj 2018

Stalo se mi to asi ve 32. týdnů. Probrala jsem se ze spánku mokrá, volala do nemocnice, po konzultaci z toho vylezlo, že jsem se asi pocurala. Pak už se to nestalo a všechno bylo ok.

priefi
23. říj 2018

@luciekulhankova bude se jednat o vytok, ten je v tehu docela silnejsi. Nekdy to je o nervy s tim vytokem.... ale co se tyce kontroly, pokud si nejsi jista, tak radeji 1000x prijet zbytecne, nez jednou zanedbat a vycitat si to

evakaspar
23. říj 2018

@luciekulhankova v tehu je vodnaty vytok normalni. Ja si musela davat i intimku abych nebyla mokrá. Ustali se to 😉

luciekulhankova
autor
23. říj 2018

V noci spím s ručníkem pod sebou. Teď už vím, ale když se to stalo poprvé, ještě ke všemu v noci, tak to nebylo příjemné a to jsem člověk kterého nic nerozhodí.

marcyb
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru