24. týden. Je normální takový pohyb?

18987
14. led 2023

Dobrý den chtěla bych se zeptat jsem ve 24 týdnu a mám strach ze se něco deje s miminkem od rana až do večera se tam hemží nebo i kope chci se zeptat jestli to je normální někdy přestane ale někdy kope a hemží se vkuse dekuji za odpověď

lenatko91
14. led 2023

Pohyby jsou vždycky lepší než ticho po pěšině. A to se vůbec nezastaví? Mělo by i spát. Ale pokud si nejsi jistá, bojíš se, klidně pro uklidnění zajdi k lékaři. Já si vždycky říkám radši 10x zbytečně než 1x pozdě 🙂

18987
autor
14. led 2023

@lenatko91 dekuji moc ano zastaví ale třeba jenom na chvilinku a do večera se nezastaví je to moje první miminko tak sem se lekla moc dekuji

veunka17
14. led 2023

@18987 malá byla přes den taky dost aktivní a v noci spala. Některé maminky to mají naopak, že zase v noci nemohou spát, jak se miminko vrti a kope. Pokud ti to ale přijde opravdu divný, zavolej si lékaři nebo si dojdi 😊 ať máš jistotu

jjasmina
14. led 2023

@18987 Pokud máš pochybnosti jela bych na ultrazvuk na pohotovost

palja
14. led 2023

@18987 když je pohybů najednou moc, tak to taky může znamenat, že je něco v nepořádku. Jeďte se raději zkontrolovat.

18987
autor
14. led 2023

@veunka17 dekuji moc já mám tedka ve čtvrtek kontrolu tak se zeptám i doktorky 😊hezky večer

18987
autor
14. led 2023

@palja dobře , dekuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru