Chlapeček nebo holčička?

ludul
27. led 2015

Děvčata, na NT srceeningu mi nechtěli říct pohlaví miminka, že prý to neříkají... vím, že je ještě brzo, ale hodně z Vás to v tomhle období už vědělo....Vidíte tam něco?

konikova
27. led 2015

tipla bych holčičku

bajana
27. led 2015

Tak pokiaľ tu na MK nie je zena, ktora pracuje s prenatalnou diagnostikou, tak je tento dotaz uplne zbytocny...Alebo myslis, ze amaterky budu vidiet to, co nevidel profik?

ludul
autor
27. led 2015

@bajana paní doktorka, u které jsem na screeningu byla to prý nikdy nikomu neříká....nejde o to, že by si nebyla jista, ale nechce to říkat - tak mi to řekla...

ivet1987
27. led 2015

U nás na přání zajel přímo na správné místo a poznali jsme sami. Z tohoto snímku nikdo nepozná.

hany_bany
27. led 2015

mně to doktor neřekl ani v 18. tt...

ludul
autor
27. led 2015

tak nic, zkusila jsem to, tak budeme čekat ☹ hlavně, kdy je mimi vpořádku 🙂

brendamonique
27. led 2015

... já vím, je to netrpělivost ... znám to ... já se to dozvěděla až na genetice ve 20 tt. to už máš za pár a tam ti to řeknou na tuty - v porodnici mi bylo řečeno, že tam se nepletou 🙂 ... ještě vydrž měsíc - já tipuju chlapečka ... schválně jestli jsem se trefila ... čekám za měsíc odezvu 🙂

michaela_2
27. led 2015

@ludul Podle té druhé fotky, vypadá to, jakoby se miminko horní polovinou těla přetáčelo do strany a nožičky ještě zůstaly v původní poloze, vpravo mi připadá, že to vypadá spíš jako ,,kávové zrno'' jak se říká, tedy na holčičku. Ale jo to absolutně amatérský tip 🙂

ludul
autor
27. led 2015

já zcela amatersky, bez jakýchkoli zkušenosti vidím pindíka, podle té první fotky ... nebo je to stín......tak uvidíme...

ashley11
27. led 2015

Podle první fotky to vypadá na holcicku...

alubif
27. led 2015

To na co koukáme není ani edno rozkok, ale játra a odstup pupečníku. Takže vydrž. Na. Sice na NT řekli co to bude ale zatím nevěřím, je to oc malinké, takže ještě dva týdny a snad se to 100% dovóme.

ludul
autor
27. led 2015

@ashley11 - taky jsem v tom v první chvíli viděla holčičku, ale pár dnů nato a pořád to přetrvává, vidím chlapečka ....

evulinkab
28. led 2015

Já myslim, že z tehle snímku to nikdo nepozná, protože neni videt mezi nožky🙂 Každopádne podle profilu obličeje bych tipla holčičku 😉

maky_s
28. led 2015

Tipuju holku😊 mě taky doktor nic neřekl do velkého utz a jsem ráda,protoze by se opravdu mohli splést a já bych nakupovala třeba růžovou a nakonec čekáme kluka..těch pět týdnů uteče.určitě to zvládnete vydržet,taky jsme byli hrozně zvědaví..než tu číst tipy,dej na vlastní pocity.já jsem věděla,že jsem těhu i když byl první test negativni a i to,že ve mě bydlí kluk jsem poznala😉

hany_bany
28. led 2015

@maky_s já jsem taky dělala těhu test tak pro ověření... ale do včerejška jsem "věděla", že to bude kluk a včera na velkém utz šok... no nějak se s tím musím sžít, doteď jsem o miminku mluvila v mužským rodě a ono to nemá pindíka, ale stydké pysky 😀

nonacek
28. led 2015

holky kdy jste se dozvěděli pohlaví vašeho miminka? Já jdu na 12 týden a nemůžu se dočkat.

dabu1
28. led 2015

@nonacek Naše malá se před doktorkou styděla a měla nožky u sebe, roztáhla je až ve 22tt na pana doktora 😀

maky_s
28. led 2015

@hany_bany jéé, ale to je taky fajn.. 🙂 mě je někdy zase líto, že nebudu mít holčičku..když vidím ty šatičky v krámě..no, hormony asi dělají svý..
ty pocity nemusí být vždycky správné 🙂 třeba to byla u mě náhoda, ale jsem ráda, že alespoň někdy jsem měla správné tušení 🙂 moje mamka si podle babských povídaček myslela, že to bude holka a taky byla v šoku 😀 Tak přeji aby jste se holky obě hezky sžily.. Já s Ondráškem v bříšku už jsme si zvykli 🙂

nonacek
28. led 2015

@dabu1 😀 😀 😀

Tak to mě pobavilo 😀 😀 😀
No já bych také rada holcicku kluka už mám ,tak by mne zajímalo kdy se to dá zjistit,protože se mi zdá že muj ginekolog to jen tak nepráskne😲

maky_s
28. led 2015

@nonacek Raději se připrav, že se to dozvíš až v tom 20tt..já jsem si myslela, že mi doktor řekne na 1. screeningu a nic a to už mi oznámil, ať si počkám na velký utz..pak když jsem byla v 17tt na kontrole, tak jsem strašně doufala, že bychom se to mohli dozvědět a doktor mi neudělal ani utz.. :-/ Byla jsem fakt zklamaná.. ale na druhou stranu jsme měli nejkrásnější dárek k Vánocům-na velkém utz jsme byli 22.12. 🙂

nonacek
28. led 2015

@maky_s přesně s tohodle důvodu bych chtěla holcicku ,,,, už se vidím jak ji češu copánky a oblíkám do růžového........ 👠👡👒💄👜
Ale je dost možná že budu dalšího kluka vodit na fotbal ......😲😲😲 🏀 🏃

nonacek
28. led 2015

@maky_s tak to mám ještě za dlouho....
A co vyzkoušet ,ten test na určení pohlaví?? No nevím stejně co tam je to tam bude!
No sem ženska zvědava 😀

maky_s
28. led 2015

@nonacek jo, z toho mám taky strach, že bych nikdy tu holčičku neměla, tak snad se zadaří 🙂
Když tak si to budeme muset užít jako babičky 😀 😀

Tak dej pak vědět.. 😉

maky_s
28. led 2015

@nonacek Uteče to..já jsem to taky před "chvíli" řešila a teď pozoruju, jak mě ten můj čutálista kope do břicha 🙂 Na ty testy jsem taky koukala, ale našla jsem je za 1000,- a to jsem raději vyčkala. Pročítala jsem různé diskuze a ten test není spolehlivý za tyhle peníze.. On celý těhotenství člověk na něco čeká, zvykneš si 🙂 Stejně všechny čekáme na to nejdůležitější a to až tu bude prcek s náma.. 😉 🙂

lucinka58
28. led 2015

Já si myslím, že na NT screeningu Ti to řekne jenom diagnostik, který má dlouholetou praxi 🙂 Mě to třeba v Prenatalu na NT screeningu na začátku 14 tt pan doktor Vlašín řekl 🙂 Ale zase je pravda, že on je známý tím, že to neřekne, pokud si není jistý nebo pokud to nevidí 🙂 Každopádně za nějaký 2 týdny bych to už mohla mít potvrzený ze screenignu ve 20 tt 🙂 Tak uvidíme 🙂

hany_bany
28. led 2015

@maky_s
@nonacek no já právě ty růžový šatičky určitě kupovat nebudu a copánky nevím nevím, nějak na to právě nejsem. Ale tak co, tak si naše holčička bude hrát s vláčkama a bude s nama lozit po horách 😀 A třeba na druhý pokus vyjde kluk, zase starší sestřičky jsou asi lepší 🙂

mikka23
28. led 2015

No jak na to koukam tak to vypada na kloucka pac jestli vidim dobre tak tam vidim pindika 😀 no rada bych taky vedela co budu mit jsem ve 20.tt a jdu na ultrazvuk 9.2. Tak snad seto dovim ale podle me si myslim ze to bude holcicka 🙂

dabu1
28. led 2015

@nonacek No já se na to také strašně těšila, že mi to ve 12tt dr řekne (hodně holek už to ve 12tt vědělo). No a mě při screeningu dr narovinu řekl, že to ještě nebude vidět a ani se neobtěžoval více zkoumat. Tak jsem se těšila že v 17tt už to konečně bude jasné a ta potvůrka měla nožky u sebe jak jen to šlo, takže jsme se to dozvěděli až na druhém screeningu 🙂

maky_s
28. led 2015

@hany_bany Třeba tě to chytne. Taky tu mám kamarádku, která obřečela, když ji řekli, že čeká holku a nakonec vše bylo dobré.. Kolegy dcera taky leze a baví ji to..a to jí jsou 3,5 roku 🙂
U nás jsou zase plány dědečka na motocross atd..já měla každý rok něco v sádře, tak jestli to dítě bude po mě... 😀

nonacek
28. led 2015

@maky_s to je fakt! No 1000 za nejistotu bych nedala !
Zatím tady luštím babske předpovědi....
např. do kelímku dat lžičku jedle sody a na čurat do toho kelímku a když začne v kelímku šumět tak je to kluk a když nic nepění tak holka............. ............. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru